2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar hep diyorsunuz ya nasıl ayırt edeceğim diye....
Emin olun o sancı çok farklı..
Yani uyuyayım biraz dinleneyim diye direndim ama Kalktım. Şimdi kasılmaların süresini ve aralıklarına bakacağım.

Bu arada ped tamamen pembe olmuş. Suyum gelmedi ama. o yüzden sabahı bekleyeceğim. Şimdi bu saatte evdekileri telaşlandırmaya gerek yok. Annem tansiyon hastası ani şeylere gelemez. Az kaldı zaten.
Canim sen bilirsin ama bana doktorumun acil hastaneye gitmem gereken durumlari sayarken icinde pembe akintida vardi. Bence acile gitsen iyi olur.

Sancın başladı mı canım
Misafirimiz vardı atlayarak okudum sanırım
💃💃 Metoş yarın gelecek, suni sancıyı duyunca atağa geçti :))

Ayy yasa biz de Metoş diyoruz biliyor musun? Sanki aileden biri demiş gibi oldu. Başladı canım sancı.
Canim sen bilirsin ama bana doktorumun acil hastaneye gitmem gereken durumlari sayarken icinde pembe akintida vardi. Bence acile gitsen iyi olur.

Haklısın canım şu an sancı aralıklarına bakıyorum. Duruma göre hareket edeceğim. Teşekkür ederim. Hastane eve 1 dk uzaklıkta zaten

Ayy yasa biz de Metoş diyoruz biliyor musun? Sanki aileden biri demiş gibi oldu. Başladı canım sancı.

Haklısın canım şu an sancı aralıklarına bakıyorum. Duruma göre hareket edeceğim. Teşekkür ederim. Hastane eve 1 dk uzaklıkta zaten
Ehehe ☺️
Hadi bakalım güzel ilerlesin inşallah 💛

Allah bi avazda kurtarsin canim. Guzel haberlerini bekliyoruz :KK200:

BellaCiao BellaCiao geçmiş olsun canım halsiz kalmışsın bayağı 😞 seninle günlerimiz aynı benim de Doğum 21 inde görünüyor 6 gündür yavaş yavaş artan kahverengi lekem dışında bende de belirti yok ama hemen gelsin diye bir çabam da yok canını sıkma bu oğluşlar ne zaman isterse o zaman gelicek ❤🐣

Teşekkür ederim canım 🙏🏼 Evet baya halsiz kalmışım fark ettim bende bundan sonra daha dikkatli davranacağım kendimi yormayacağım. Aynen ne zaman ki hazırlar gelirler ❤️❤️

Yani uyuyayım biraz dinleneyim diye direndim ama Kalktım. Şimdi kasılmaların süresini ve aralıklarına bakacağım.

Bu arada ped tamamen pembe olmuş. Suyum gelmedi ama. o yüzden sabahı bekleyeceğim. Şimdi bu saatte evdekileri telaşlandırmaya gerek yok. Annem tansiyon hastası ani şeylere gelemez. Az kaldı zaten.

Hayırlısı olsun canım 🙏🏼 Ama hastaneye gitmeni tavsiye ederim pembe lekelenme varsa bekleme bence

Ayy cnm kizlar demis ztn. Umarim gitmissindir ve surec senin icinn mukemmel ilerliyordurr 🤗🙏🏻

X