2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Doğurmak için türlü türlü işler karıştır sonra linç etmişiniz de :confused:
Ne dediysek az bile yapmıştırız :rolleyes:
Geçmiş olsun bununla kuzu

Teşekkür ederim kuzum 🙏🏼

Vallah kızlar başka işler karıştırmayacağım bittiii bundan sonra 😅

Size pas ettim ben uslu uslu durucam kenarda 🙄

Geceyi ağlayarak bitirdim vallah gündüzde hiç moralim yoktu sizi okurken moralim yerine geldi 🙏🏼

BellaCiao BellaCiao seni korkutmak istemiyorum ama çenemede hakim olamıcam :KK53:
Senin doğum yakın anacım bak ben şuraya yazıyorum :rolleyes:
Geçende de böyle oldun 1cm açıklıkla geri döndün sahalara 😂😂😂

Dün gece öyle kramplar girdi ki karnıma kuzum bir ara doğuruyorum sandım sonra komple boşaldım zaten hem kustum hem ishal ama öyle böyle değil banyodan çıkamadım 🥺🥺

Bence hiç yakın değil doğumum bebişin gelmeye niyeti yok hiç 😅
Benden önce doğurursunuz siz bak buraya yazıyorum 📝

Teşekkür ederim kuzum 🙏🏼

Vallah kızlar başka işler karıştırmayacağım bittiii bundan sonra 😅

Size pas ettim ben uslu uslu durucam kenarda 🙄

Geceyi ağlayarak bitirdim vallah gündüzde hiç moralim yoktu sizi okurken moralim yerine geldi 🙏🏼
Bak sakın 3-5 gün sonra yaptığını duymuyayım 😉😁
Moralinin düzelmesine çok sevindim 😘
Şimdi nasılsın daha iyi misin
Dün gece öyle kramplar girdi ki karnıma kuzum bir ara doğuruyorum sandım sonra komple boşaldım zaten hem kustum hem ishal ama öyle böyle değil banyodan çıkamadım 🥺🥺

Bence hiç yakın değil doğumum bebişin gelmeye niyeti yok hiç 😅
Benden önce doğurursunuz siz bak buraya yazıyorum 📝
Senin sinyaller doğum diyor habarın olsun :confused:
Ben hiç diyom mu ishalim diye demiyorum çünkü benim kızın gelmeye niyeti yok 😆
Bende popo ağrısı var 😂😂😂😂

Bi kaç saattir böyle ateş basması vardı. Stresten de olabilir tabii ama. Dünden beri de ishalim hiç istemediğimi bişi. Az önce de akıntı ile beraber lekelenmem oldu... Eğer bu gece başlarsa sabaha belki yatış yapmadan doğum başlamış bile olabilir.

Hayırlısı ile inşaallah

Canim biz iyiyiz beklemediyiz.. sizin gibi dertlerimiz olsun diye bekliyoruz isteee 🥰 ipek kuzun da minnos minnos uyusun da buyusun insallah 🥰🙏🏻
Sen de iyisin degil mi? Acilarin gecti mi?

Beklemek çok ayrı bir heyecandı canım❤️ Ama şimdi karsında bi melek duruyor 😊Bende toparlanmaya çalışıyorum kuzum son 2 gündür 2 saatlik uykuyla duruyordum dün gece de sağolsun eşim ilgilenmiş biraz uyuyabildim ödem oldum normal dedi doktorum elim ayağım baya şişti inşallah toparlanıcam 😊

Çok şükür bizler iyiyiz canım beklemedeyiz 😍
Sen nasılsın kimle bakıyorsun İpek kızına 🤗

Annem geldi canım eşim izinde hep beraber bakıyoruz😬
Sanırım kuzum
Çünkü sadece anne sütü alan bebişlerin 1 haftaya kadar kaka yapmaması vs normal kabul ediliyormuş. Çişin rengi adeti ve bezin ağırlığıyla anlaşılırmış diye biliyorum🤔
Oyy kuzum biz iyiyiz sen nasılsın, nasıl gidiyor annelik😍😍

Hep sordular canım kakasını yaptı mı diye ama bence anne karnında da besleniyor ya yapar yani
Kuzu ilk doğduklarında mekanyum yapmaları gerekiyor ama o zaman 1 hafta yapmamaları nasıl normal kabul ediliyor ki 🤔
Kafamda deli sorular :confused:
Doğum yapmış arkadaşlara bir sorum var ☺
Ultrason kilonuz doğru mu çıktı
Doğduktan sonra kaç gram verdi kuzularınız 😊
Saygılar sevgiler 😍😆

Bizim doğru çıktı canım ama çevremde fazla ya da eksik çıkanlar çok

Bak sakın 3-5 gün sonra yaptığını duymuyayım 😉😁
Moralinin düzelmesine çok sevindim 😘
Şimdi nasılsın daha iyi misin

Senin sinyaller doğum diyor habarın olsun :confused:
Ben hiç diyom mu ishalim diye demiyorum çünkü benim kızın gelmeye niyeti yok 😆
Bende popo ağrısı var 😂😂😂😂

Daha iyiyim kuzum teşekkür ederim. Çok korktum sadece eşimde çok korktu zehirlendim sandım hastaneye gidecektik ama uyuya kalmışım sonra uyanınca doktorumu aradım tekrar olursa doğum haneye git dedi ama gün içinde bir daha kusmadım çok şükür 🙏🏼🙏🏼

Ben adet olunca da çok ishal olurdum 😅
Popo ağrısı eğer baskı gibiyse oda doğum işaretiymiş haberin olsun 🤣🤣🤣

Beklemek çok ayrı bir heyecandı canım❤ Ama şimdi karsında bi melek duruyor 😊Bende toparlanmaya çalışıyorum kuzum son 2 gündür 2 saatlik uykuyla duruyordum dün gece de sağolsun eşim ilgilenmiş biraz uyuyabildim ödem oldum normal dedi doktorum elim ayağım baya şişti inşallah toparlanıcam 😊

Hep sordular canım kakasını yaptı mı diye ama bence anne karnında da besleniyor ya yapar yani

Kuzum açıklamıştım yazayım tekrar
Bebekler kakasını yapmaz demedim
Sadece doyup doymadığını gösteren şeyin bezdeki çiş olduğunu söylemek istedim.
Yani diyelim sadece anne sütü alan bebek 3 gün kaka yapmadı, bu normalmiş beslenmediği anlamına gelmezmiş.
48B8B5A0-9022-4D78-9463-94066A2415D0.jpeg

Bi kaç saattir böyle ateş basması vardı. Stresten de olabilir tabii ama. Dünden beri de ishalim hiç istemediğimi bişi. Az önce de akıntı ile beraber lekelenmem oldu... Eğer bu gece başlarsa sabaha belki yatış yapmadan doğum başlamış bile olabilir.

Hayırlısı ile inşaallah

Hadi hayırlısı olsun canım 🙏🏼🙏🏼 İnşallah başlar doğum ❤️

Bebek yoruldu diyip sezeryane almaları çok ilginç. Zaten amaçları doğumu başlatmak değilmiydi suni sancı ile. Valla bilmiyorum yarın ne olacak bu gece ne olacak Allah bilir... Sen de iyi ki gitmişsin canım herşeyde bi hayır vardır. Hakkımızda hayırlısı hepimiz sağlıkla alalım... Ben çok Yoruldum artık :dua:

Yok canım bakmadı doktora sonucu gönderdiğinden bile emin değilim pek güvenemedim ebe ye
O arkadaş dayanamadı sancıya hep sezeryana alın deyip durdu hem sancı çekti hem sezeryana alın dedi, ama bi bayan daha vardı maşallah 4 cm açıklığı varmış geldiğinde 45 dk sonra 10 cm açılma oldu doğumunu yaptı, her doğum bir olmuyo işte

Penguen yürüyüşü dedin de ben neredeyse 3 aydan beri penguen gibi yürüyorum. Bende sorun var😂😂😂😂😂😂
Canim ben pek anlamam. Ben buyuklerin yalancisiyim 🥰

A April wind melike222 melike222 Kızlar beni linç etmişsiniz resmen:KK70:
Doğurmadım ama giremedim siteye de 🙄
Dün gece kasılmalarım vardı çook kötü oldum midem bulandı ishal oldum sürekli kustum :KK43: sabaha karşı uyudum çok geç kalktım. Telefonu ellime alacak gücüm bile yoktu şimdi biraz daha iyim ama 🙏🏼

Doğurmayacağım doğurmak için uğraşmayacağım da 😅 ne zaman isterse gelir artık. Sürekli yatacağım 😂
Kuzum gecmis olsunnn. Ama kizlarin dedigi gibi dogum belirtileri gibi sankiii :))) hayirlisi olsun artik. 💙😍

Hayırlısı ile inşaallah
Hadi bakalim canimmhayirlisiyla gelir kuzu insallah 🥰🙏🏻

Cuttingcorners Cuttingcorners keyfini cikar sen de kuzucum. Odem evet serumdan ve narkozdan olabiluyor kuzum. Gecer merak etme 🥰😍

Hayırlısı ile inşaallah
Hadi hayırlısı olsun canım şimdiden inşallah en sağlıklı sürede atlatırsın süreci,az ağrılı sızılı 🤗
Beklemek çok ayrı bir heyecandı canım❤ Ama şimdi karsında bi melek duruyor 😊Bende toparlanmaya çalışıyorum kuzum son 2 gündür 2 saatlik uykuyla duruyordum dün gece de sağolsun eşim ilgilenmiş biraz uyuyabildim ödem oldum normal dedi doktorum elim ayağım baya şişti inşallah toparlanıcam 😊

Evet canım çok değişiklik olabiliyormuş kimisi eksik kimisi fazla çıkıyormuş bende merak ettim :)
Ne güzel canım eşin ve annenle beraber ilgileniyorsunuz 😍
Daha iyiyim kuzum teşekkür ederim. Çok korktum sadece eşimde çok korktu zehirlendim sandım hastaneye gidecektik ama uyuya kalmışım sonra uyanınca doktorumu aradım tekrar olursa doğum haneye git dedi ama gün içinde bir daha kusmadım çok şükür 🙏🏼🙏🏼

Ben adet olunca da çok ishal olurdum 😅
Popo ağrısı eğer baskı gibiyse oda doğum işaretiymiş haberin olsun 🤣🤣🤣
Uyumak belki iyi gelmiştir canım. Doktorunda doğumdam şüphelenmiş benim gibi 😂
Anaaa valla mı kız baskı gibide oluyo ağrı gibide 🤔😃

75 gram eksik doğdu usgye göre, 400 gram kilo kaybetti 36+5de doğduk, bizi baz almayın kilo veriminde
Çok net olmuyor canım zaten son haftalardaki ölçümler. Ne kadar yanıltıyor diye merak ettim :) senin bebişin kilo vermeside gayet normal bir durum canım doğumdan sonra olabiliyor

Kiar Kizlar an itibariyle yaziyorum. Belim hakketen adet sancisi gibi sag tarafta agriyor. Bugun gunduz biraz da esneme hareketleri yaptim bacak ve 1 bucuk saat yurudum ondan sandim ogluma ders calistim. Ve simdi lavaboya gittim kahverengi akinti vardi emin oldum vaninadan gelen sümük lu birsey. Ilk dogumumda daha kahve rengiydi bu hafif sanki koyu yesilimsi. Mi desem anlamadim ve agrilarim var hastaneye gidersen yazarim bilginize dua edin bana ne olur su dogumu da atlatim.
Ay hadi inşallah kolay bir doğum olur, sağlıkla kavuşursun 😍

Hayırlısı ile inşaallah
Hadi inşallah bir avazda canım

X