2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
IMG_20180901_102918.png
:-)

Normalde tatlı severim canımda istiyor. Örneğin şuan Canım acayip un helvası istiyor. Yapıcam ama yiyemiyorum ki :KK43: midem almıyor :KK43: belki yerim die yapıcam :) ekşi şeyler yiyip bulantıyı bastırmam gerekiyor.
Zor ya benim Allah’tan bir tek akşamları zorluyor sabah yiyebildiğimi yiyorum. Tatlı şeyler o kadar kokuyor ki ağzıma süremiyorum zaten. Sen yap belki kokusundan yemiş kadar olursun rahatsız etmezse :)

Kızlar selam migreni olanınız var mı? Nasıl duruyorsunuz ne yapıyorsunuz ??
Ayyy migren deme bana:mad: sık sık başıma ağrı giriyor bu ara, mahvoluyorum ama ilaç da içemiyorum. Beni en rahatlatan başımı bağlayıp sıkıştırmak, o biraz iyi geliyor. Sende de var galiba, napıyorsun?

Normalde tatlı severim canımda istiyor. Örneğin şuan Canım acayip un helvası istiyor. Yapıcam ama yiyemiyorum ki :KK43: midem almıyor :KK43: belki yerim die yapıcam :) ekşi şeyler yiyip bulantıyı bastırmam gerekiyor.
Benim dün bi ilaç içmem gerekiyordu. Bir bardak suya bi toz erittim. Biraz aldım çıkardım. Ama enfeksiyonum var ve içmem de gerekiyordu. Limonu tuzladım arada ondan yiye yiye yarım saatte bitirdim bardağı. Rezalet bir andı benim için:)

Kızımda degerim 7bindi doktor keseyi görememişti ertesi gün başka doktora gittim görmüştü canım bide mesanenin biraz dolu olması lazım daha net görünüyor biraz su içip baktır gene derim hemen yarın
Ben bekleyim canm cesaretim yok ztn kendimi yiyip bitiriyorm bide yine görünmesse umutsuz vaka gibi dolanırım perş beklerim sabırsızlansamda ama kesin su içip sıkışıp gidicem inşşşş gözükür :anneadayı::KK37:

Zor ya benim Allah’tan bir tek akşamları zorluyor sabah yiyebildiğimi yiyorum. Tatlı şeyler o kadar kokuyor ki ağzıma süremiyorum zaten. Sen yap belki kokusundan yemiş kadar olursun rahatsız etmezse :)
Evde tereyağ bitmiş annem gelirken alacak :) aslında yapalım annemle :) ben yemezsem eşimle annem yer artık :))
Benim dün bi ilaç içmem gerekiyordu. Bir bardak suya bi toz erittim. Biraz aldım çıkardım. Ama enfeksiyonum var ve içmem de gerekiyordu. Limonu tuzladım arada ondan yiye yiye yarım saatte bitirdim bardağı. Rezalet bir andı benim için:)
Geçmiş olsun canım. Zor gerçekten bulantı. Ben su içemiyorum ama içmem lazım. Su içince 10 dk yatıyorum kusmamak için.

Evde tereyağ bitmiş annem gelirken alacak :) aslında yapalım annemle :) ben yemezsem eşimle annem yer artık :))

Geçmiş olsun canım. Zor gerçekten bulantı. Ben su içemiyorum ama içmem lazım. Su içince 10 dk yatıyorum kusmamak için.
Aynen vanım vallaçok zormuş:KK43:
Ben de çok az içebiliyorum su. Tek iyi olsunlarda :anne:

2.gebelik benimki..ama cok zamandir haayalini kuruyorduk.inşallah bi sknti olmaz.stres yapmak istemiyorum.daha etrafima ailellerimize bile soylemedik esimle.kalp atisini felan duyalam o zaman inşallah
Canım benim hayırlısıyla duyarsın inşallah. Aslında beklemek en güzeli tabii. Hayırlısı olsun hakkınızda inşallah. Güzel haberlerini bekliyoruz:KK200:

Ben de migrenliyim malesef. Biberiye yapı lavanta yağı ile masaj yapıp tülbentle kafayı bandana gibi sıkıca bağlayıp parol içiyordum ben öncekinde. Bunda daha gerekmedi çok şükür.
Not aliim bunları canım teşekkürler
Aman gelmesin sana ağrı çok zor

X