2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar yüzüstü yatmak tehlikeli mi bilen var mı aranızda
yüzüstü yatıp bi bacağımı karnıma doğru çekip yatmayı çok seviyorum :)

Ayy bayılırım ilkinde en özlediğim şeydi yüzüstü yatmak bu zamanların tadını çıkaralım istesek de yatamayız bi kaç ay sonra

Ayy bayılırım ilkinde en özlediğim şeydi yüzüstü yatmak bu zamanların tadını çıkaralım istesek de yatamayız bi kaç ay sonra
Benim ilk olduğu için tecrübesizim canım insan endişe duyuyo bide bişey olcak diye.
Bende çok özlerim ilerleyen aylarda o zaman çünkü hep yüzüstü yatıyom bi bacağımıda karnıma çekiyorum ohh miss :):uykucu:

Anladım canım sağol karnım şimdiden kasılıyo gibi oluyo bende bacağımın altına yastık koydum :)
Valla şanslısınız ben istediğim gibi bile uyuyamıyorum.
Sırt üstü ve bacaklarımın altında iki yastık var.
Bacaklarım kalp seviyesinin üstünde olacak ki kan sorunsuz gitsin. Kan pıhtı + damar tıkanıklığı olduğunu için emboli yapmasın diye kesinlikle böyle uyumamı istiyorlar.
Sizler çok şanslısınız.
Bu gece kalktım ağladım ağrılardan aynı pozisyonda yat yat zor oluyor :):):)

Valla şanslısınız ben istediğim gibi bile uyuyamıyorum.
Sırt üstü ve bacaklarımın altında iki yastık var.
Bacaklarım kalp seviyesinin üstünde olacak ki kan sorunsuz gitsin. Kahverengi pıhtı + damar tıkanıklığı olduğunu için emboli yapmasın diye kesinlikle böyle uyumamı istiyorlar.
Sizler çok şanslısınız.
Bu gece kalktım ağladım ağrılardan aynı pozisyonda yat yat zor oluyor :):):)
Allah sağ salim evladınızı kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.
bu günleriniz geçince yavrunuzu kucağınıza alınca bütün dertlerinizi unutmuş olursunuz :)
Kan pıhtılaşması olunca sırt üstü yatmak mı gerekiyomuş bu arada

Allah sağ salim evladınızı kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.
bu günleriniz geçince yavrunuzu kucağınıza alınca bütün dertlerinizi unutmuş olursunuz :)
Kan pıhtılaşması olunca sırt üstü yatmak mı gerekiyomuş bu arada
Bilmiyorum cnm bende hem pıhtı hem de damarlar tıkalı olduğu için emboli riski varmış.
Yatarken bacaklar yüksekte olması lazımmış.
Zorluk olmadan kolaylık olmaz, kendimi rahatlatmaya çalışıyorum.

Bilmiyorum cnm bende hem pıhtı hem de damarlar tıkalı olduğu için emboli riski varmış.
Yatarken bacaklar yüksekte olması lazımmış.
Zorluk olmadan kolaylık olmaz, kendimi rahatlatmaya çalışıyorum.
Çok güzel bi düşünce canım Allah yardımcınız olsun çektiğiniz tüm sıkıntılar sonunda buhar olup uçsun inşallah

Merhaba kızlar; sabahları yoğun bulantı ile uyanıyorum buna alıştım artık. Bulantı ilacı kullanıyorum zaten.
Ama şu son bir haftadır çok ama çok aşırı sinirli uyanıyorum, çarpıntıyla birlikte. Çok fazla rüya görüyorum zaten. Depresyon gibi birşey var üzerimde.
Çok bunalıyorum, ev işi dahi yapmıyorum hiçbişey canım istemiyor. iştahım da kapalı 2 -3 kilo verdim. Benim gibi olan var mi aranızda?

Slm arkadaşlar.8 yıl sonra hamile kaldım bu ay.tam bır sürpriz oldu bize.adetım 4 gun geçtikten sonra doktora gıttım degerım 4241 çıktı kesede gozuktu inş.degerım nasıl sızce.kasıklarımda ıkı haftadır agrı var sızde de var mı
Maşallah cnm cok iyi hemde süper süper.
Dünde ben sordum kasık ağrılarını kızlara normal cnm.
Yorma kendini.

Slm arkadaşlar.8 yıl sonra hamile kaldım bu ay.tam bır sürpriz oldu bize.adetım 4 gun geçtikten sonra doktora gıttım degerım 4241 çıktı kesede gozuktu inş.degerım nasıl sızce.kasıklarımda ıkı haftadır agrı var sızde de var mı
Hayırlı olsun Allah kucağınıza almayı nasip etsin sağlıkla :) kasık ağrısı ilk haftalarda normal sanırım çoğu kişi yaşıyor :)

Hayırlı olsun, İnşaallah sağ Salim hepimiz kucağımıza alırız. Değere bakma artık canım, kese gözüktüyse ve bi sıkıntı yoksa değere bile bakmıyorlar artık.
Benimde müthiş şiddetli kasık karın bel ağrılarım vardı, 7. haftaya kadar devam etti. Şimdi hiç yok. Doktor kanama olmadığı sürece normal, geçer demişti ve dediği gibi de oldu. Ağrı hafiflesin diye, progestran da verdi doktor bana. Bebek yer açıyor kendine, baskı yapıyor, vücut alışmaya çalışıyor. Normal yani. :) Bol bol dinlen.

Merhaba arkadaslar, ilk gebeligimde 2014 haziran annesiydim ve esi bulunmayacak dostluklar kazandim. Istanbul kadikoyde yasiyorum ayni zamanda 4 yildir dogum fotografcisiyim. Su an 8+1 hamileyim. 5. Haftada kese ve embriyo gorundu, fakat kesenin yanlarinda kanamalar oldufu icin progestan kullanimina basladim. Dun tekrar kontrolum vardi, kesenin yanlarindaki kanama alanlarinin devam ettigini gorduk. Bunun disinda da embriyo buyumus ancak kese ona gore kucuk kalmis dedi doktorum. Bunun icin Coraspin vericem ki o bolgedeki kanlanmayi canlanmayi artirsin dedi. Kalp atislari da 110 civarinda dedi. Progestani da 3 e cikardi gunde.
Forunlardan okuduguma gore embriyo buyuyup kese kucuk kalinca kalp durmasi durumu olabilkyormus ancak kesenin tedavi ile gelistigi de oluyormus. Tabiiki ne olursa olsun endise sardi. Bu durumu simdi ya da daha once yasayan bilen duyan oldu mu simdiden guxel bir gebelik diliyorum hepinize.

:KK43::KK43::KK43:Merhaba kızlar 7haftalık hamileyim
Fakat Çarşamba günü 6+5de kese vardı yolk keseside vardı fakat bebişimizi görememiştik
Bende Cuma günü farklı bir doktora görünmek istedim
Ve 2 gün içinde bebişimizi gördük nasıl oldu 2 gün içinde anlayamadım ama çok şükür gördük minişimizi diğer doktor görememişti ve bana boş gebelik olabilir demişti zaten yıkılmıştım
İyikide diğer doktora gitmişiz
Fakat bu doktorda da minişimizin kalbi atmıyordu:KK43: Bi kez daha yıkıldım yüzde 50 yüzde 50 şans veriyorum 1hafta bekleyelim neolur neolmaz dedi doktor:KK43: Bu 1 hafta nasıl geçicek hiç bilmiyorum:KK43: Dua edin minişime lütfen:KK43:

X