2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Iki gun oyle uyumasi sürüyor ama sonra alışıyor emmeye uyusa bile emiyor.bugun ucuncu gunu artik kendi istiyor emmeyi seninkide alisir yakinda.ben pazartesi kontrele goturecem bebegi

Kızın iyiymiş kuzum gözün aydın olsun ❤
Büyük ihtimal sezeryan olucak heralde canım senin
Bende ya bahçeye ya annemlere gidiyorum

Hayırlısı olsun bakalım canım umarım prenses kendiliğinden gelir
İkimizinde hayat rutini aynı
Doğum yapmadan önce evde son hamile fotoğrafları çekiyorum
Kız sen öyle bacakkarını açıp oturunca sancın olmuyo mu

Evet canım benim son adet 1 temmuz benim hastaneye gitme imkanım yok pek eşim işyerinden izin alamıyor kaldım öyle beklicem biraz daha bende de tık yok 41 e girersem bı şekilde gidicem artık

A April wind canım nasılsın,gece kasılman olmuş
Şimdi ne durumdasın
Korkutma canım kendini rahim ağzın yeni yumuşamaya başlamış,açılma doğum derken vaktinde Ankarada olursunuz inşallah

Allah korktuklarını yaşatmasın sağ salim kavuşursun inşallah Uras'ına

Canim sen dogum mu yaptin

Bende ya bahçeye ya annemlere gidiyorum

Hayırlısı olsun bakalım canım umarım prenses kendiliğinden gelir
Hayırlısı diyorum kuzum normal doğum zorlar dedi hangisi sağlıklı olacaksa öyle olsun inşallah
Anaa senin de asa yukari maksimum gunun belli oldu yanii :)) hadi hayirlisi kuzucum o zaman.
Novamber wind canim gozun aydin. Yavruna saglikli omurler diliyorum
Oldu gibi canım 10 gün içinde kızım gelmezse netleşecek her şey
Açılman zor mu olurmuş canım bu durumda bana daha çatı muayenesi yapmadı lafını da etmedi 37+6 yım ben uygun muyum acaba hiç bilmiyorum
Doğum zor olur dedi canım bebeğin kilosuyla da alakalıymış tabi o yüzden 10 gün daha bekliyoruz ona göre normal ya da sezaryen olacak
Kızın iyiymiş kuzum gözün aydın olsun ❤
Büyük ihtimal sezeryan olucak heralde canım senin

İkimizinde hayat rutini aynı

Kız sen öyle bacakkarını açıp oturunca sancın olmuyo mu
Sağol kuzum çok şükür Şimdilik normal doğum görünüyor ama 10 gün içinde ne olur bilemem

Bekliyim biraz daha ama ilk doğum korkuyorum bide ay inşallah gelir bugün yarın canım sağol
Bende korkuyorum canım. İğne vurulunca bayılan insanım. İlk doğumum olacak. Doktor normal doğuma isteklinin de mi diye sordu ben de evet dedim bir gazla ama inşallah rahst olur olmasa da unutulur acılar diye teselli ediyorum kendimi

Cok sukur canim masallah kizina.cati benim de cok acidi canim.normal dogum olmaz mi dedi

Cok sukur canim masallah kizina.cati benim de cok acidi canim.normal dogum olmaz mi dedi
Sağol kuzum Zorlar dedi canım çatı darlığının yanında dokuların çok sıkı dedi. 10 gün sonraki kontrolde belli olacak kızım o güne kadar gelmezse

Hayırlısı olsun kuzum bu bebişlere hiç belli olmuyor gerçekten nstde sancı çıktı mı

Aynı benim durum tatlım... Suyu iyi plasenta iyi gelişim iyi ağrı yok sancı yok o yüzden bekliyor.... Bana son gün 40+5 dedi... Tabii ki karnımda kasıklarda sertleşme oluyor ama kısa süreli. Doğum için yeterli değil.

different human canım sen suni sancıyı sormuştun...serum takacaklar ama damla damla sadece kasılmanı başlatacak yani sıkıntı olmaz ilkinde de olmuştu benim

Çok mantıklı kuzum. Bebişin kilosu kafa ölçüsü önemli... Doktor zorlamak istemez öyle durumda yırtığın çok olmasın hem de senin için zor olmasın diye. Hakkında hayırlısı olsun canım.
Evet canım benim son adet 1 temmuz benim hastaneye gitme imkanım yok pek eşim işyerinden izin alamıyor kaldım öyle beklicem biraz daha bende de tık yok 41 e girersem bı şekilde gidicem artık

Bence bekleme... Bak ben 39+6 da gittim 40+2 de gittim yarın bi daha gideceğim. sıklıkla çağırır gitmen lazım en son ne zaman göründün
Doğumda çok su yutmuş solunum sıkıntısı vardı canım
Çok çok geçmiş olsun canım. Hayırlı olsun bu arada doğum yapan sendin atlamışım. Allah analı babalı büyütsün inşaAllah... Şimdi durumu nasıl bebişinin

Bende öyleyim doktorun yanında heyecan mi oluyor yoksa vereceği cevapta mi çekiniyorum bilmiyorum ne dese evet tamam diyiveriyom acı olucak elbette ama annem hep bana diyor ki elbette kolay bir şey değil ama tatlı bişey evlat alicsksin kucağına heleki evlat isteyip de hiç evlat sahibi olamayanlar varken yerinde olmak isteyen şanslı olduğunu düşün o acılar kucağına aldığında bitiyor bende annemin dediklerini düşünerek kendimi motive ediyorum canım

H Heart of Gold canım beklemek istemiyorum da uzak biraz hastane eşim dışında kimse yok gelebilecek o da gelemiyor acil durum olmadığı sürece işyerine yeni girdi izin vermiyorlar. En son 26 Mart gittim herşey normal dedi haftaya gel dedi yine ama gidemedim. Şimdi dolmuşa filan binsem ki dolmuşlar nasıl biliyonuz ya yolda suyum gelirse filan diye korkuyorum bide dolmustan indinmi baya bir yürüme mesafesi var hastaneye

Çok uykudan kastınız ne kadar kızlar yenidoğan bir bebek günde 18 ile 20 saat arası uyur zaten. Uyku düzeni için özellikle gece uykusunu bölmek iyi bir şey değil..unutmayın uykuda bir besin kaynağı. Organları için beyni kasları için. Doktorda zaten kontrolde söyleyecektir. Emerken ayaklarının altı ile oynayın uykusunu biraz kaçırırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…