2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bende mama diyen doktoru anlamıyorum gerçekten yapmayın kızlar 1 ay sonra pişman olacaksınız. Bakn burda ne örnekler görüyoruz zayıf bebek sağlıksız bebek diye birşey yok şuan tek düşünceniz kilo alımı olmasın. Şuan tek derdiniz anne sütü alması gerekirse damla damla. Zor bir süreç ama az sabredin

Aynen kuzum doktor da öyle dedi. Hayırlısı olsun bakalım hangisi daha sağlıklı olacaksa öyle olsun

Anladım canım minibüsle gitme sıkıntı olmasın. 10 gün geçmiş muayene üstünden... Peki ne zaman gideceksin randevu aldın mı?

Belki de doğum yapanlar yapmayanlardan fazla olabilirmiki canm
İvittt kesinlikle
Maşallah hızlı giriş yaptık Nisan ayına
Hayırlısı ne ise o olsun kuzum
Şimdi aklıma geldi sormak, dokular sıkı demiş ya, acıdı mı çok?
İyiyim kuzum kasılmaya devam ama düzensiz dile getirmiyorum onları
İnşallah kuzum inşallah hayırlı şeyler olsun hakkımızda
Sen ne durumdasın, kontrolün ne zaman belirti falan yok mu kız 40a gidiyosun bak bu hafta doğurmazsan

Kuzum canımı çok çok yakacak kadar acımadı ama doktor da çok zorlamadı sıkı olduğunu anlayınca. Sadece fıtığa bakarken mecbur biraz zorladı birazcık orada yandı canım o da anlık bi acıydı

H Heart of Gold canım sen nasılsın
atanamayanogretmen kuzu sen naptın senide göremedim?
melekci canım son durumlar ne merak ettim seni

Canım ben sabah eşimi işe gönderdikten sonra malak gibi yattım
Uyudum uyandım yataktan çıkmadım hiç

Saat 2de eşim işten çıktı aradı hava çok güzel dışarı çıkalım dedi
Hemen hızlıca ekmek arası hazırladık meyve falan aldık parka gittik
Biraz oturduk, şimdi geldik eve
Sürekli uykum geliyor, Bebek gibi arabada uyuyacaktım nerdeyse

İyi bari kuzu
O anlık değişik bi his bendede oluyor geçip gidiyor ama
Bu sefer ki hatta daha rahat geçti nedense
Kadın elim hafiftir demişti gerçi
Nasıl olayım kuzum aynıyım oturuyorum şimdilik bişi yok...sen nasılsın? Kasılmaların düzensiz ise strese girme canım az kaldı Ankaraya gitmenize
Yok canım bunları stres yapmıyorum
Dün akşam 5 dakikada 2 kere falan gelmeye başlamıştı onun için çok telaş yapmıştım.
Ahaha bende o moddayım heppp
Uyumak istiyorum sürekli
Bebek olmasa valla yemek bile yemicem ona bile üşeniyorum öyle bir halsizlik

Şöyle diyim sabahtan berim1 saat anca uyanık kaldı.

Canım ilk zamanlarlarda çok cc çıkmaz zaten sütün. Bebeğin büyüdükçe onunla birlikte doyuracak sütün artar. Şuan çok küçük zaten karnını doyuracak süt oranıda az. Mama ile desteklemeye devam ettikçe de yeteri kadar acıkmayabilir.

Bende de hiç iştah yok, halsizlik, sürekli uyumak istiyorum
İki günde iki kişi nasıl başardıysak ev fena dağıldı, baktıkça iyice darlandım. Kendimi yatağa hapsettim evi görmemek için

Bebiş için ben de güya yararlı şeyler yemeliyim diyorum ama gün sonu yine saçma sapan beslenmiş oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…