2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
kuzu sende varsin .Seni de girdim . Sanci benim de 20 cikmisti .Zaten bir kere girdim nst ye.
Bakalim 100 leri ne zaman vurdurcaz
Tamam kuzu..Ayy ne zaman görecez acaba hergün rüyamda ya doğuruyorum ya da bebek doğmuş birbirimize alışmış bir şekilde rutin işler yapıyorum

Allah hepimize kolaylıkla atlatmayı nasip etsin zaman daraldıkça stres ve korku zirve yaptı

Canım ya bende onu merak ediyordum. Benimde çok az sütüm geliyor ama uyucam die emmiyor. Emse artacak süt. Bende süt sağma Makinesi ile çekiyorum ama oda çok az sağıyor. Sağdığım sütü içiriyorum kaşıkla. Üzerine de mama veriyorum. Ama neden uyanmıyor anlamadık gitti sen ne zaman kontrole götüreceksin bebeği.

Ya kızlar 40 hafta dolduktan sonra bı müdahale filan ediyorlar mı ayın 26 sindan beri hiç gidemedim hastaneye pazartesi yi beklicem gelmezse mecbur bı gidicem artık

Ya kızlar 40 hafta dolduktan sonra bı müdahale filan ediyorlar mı ayın 26 sindan beri hiç gidemedim hastaneye pazartesi yi beklicem gelmezse mecbur bı gidicem artık
O zaman seninde baya yakin canim . 40 dan sonra bekleten doktorlar da var,dogumu baslatanlarda var galiba. inşallah senin ki kendi sancinla en dogal şekliyle olur

O zaman seninde baya yakin canim . 40 dan sonra bekleten doktorlar da var,dogumu baslatanlarda var galiba. inşallah senin ki kendi sancinla en dogal şekliyle olur
İnşallah canım hepimizin öyle olur inşallah bebislerimiz gelsin bir an önce kokusunu duymak istiyorum gözlerine bakmak istiyorum artık

Süt meselesi konuşulmuş, bebek emmeye başladığı zaman süt dolmaya başlıyo göğüslere sonra bebek onu emiyo ve göğüs baya boşalıyo tekrar dolu dolu olması için 2 saatte bir emzirmek gerekiyo bu bebişimde bunu gözlemledim, yani bebek emmeyınce sütde dolmuyo göğüslere, 400 gr kilo kaybımız var şuan mama takvıye edıyoruz dunden beri bebiş zaten 3 günlük 3saate mama ver dio dr,ama mamadan önce seni emecek ,eğer göğüslerin halab doluysa sağacaksın dio yani 3 saatin içinde hem mama emecek hem anneyi, rabbim hepmıze yardım etsin

Allah yardımcınız olsun canım çok zordur senin için
Geçen emmiyor demiştin aklıma birşey geldi.
Kendi sütünle yapsan mamayı olur mu ki acaba
Yok canım mama suyla yapılıyor sadece. Sütü biberonla veriyorum ayrıca . Ama kendi emmedigi için çok sutum yok zaten

Mama neden veriyorsun canım? Doktor mu söyledi?
Az bile emiyorsa yetiyordur o şimdilik ona. Endişelenme. Zorla uyandırıp emzirmeyi denedin mi hiç?

Iyiyiz canim sagol.bebis erken oldugu icin cok uyuyor uyandirnak zor oluyor.kolay oldu cunku birden gelişti o yuzdn cok sters yaşamadım cabuk oldu birde

Oh maşallah kzuum. Darısı başımıza inşş

Ben daha yeni girebildim bgn :) var mı doğum yapann??

Merhaba kızlar kahvaltıya misafirim vardı giremedim. Nasılsınız? Var mı pırtlatan :))

Mama neden veriyorsun canım? Doktor mu söyledi?
Az bile emiyorsa yetiyordur o şimdilik ona. Endişelenme. Zorla uyandırıp emzirmeyi denedin mi hiç?
Uyanmıyor ki. Sürekli uyku modunda. Hele göğsüme gelir gelmez uyuyor Süt bi kaç çay kaşığı anca çıkıyor. Mama vermezsem sarılık olur doktor memede ısrarcı olmamı ama emmezse mama vermemi söyledi.

Selam kızlar mesajları okudum ama alıntılayamadım kusura bakmayın int paketim her an bitebilir. 3 gün daha idare etmeliyim.

Doğum yapan olmuş hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün.

Kontrole gidenler var inşaallah güzel haberlerle dönersiniz.

limoncicegim1115 inşallah doğru etiketlemişimdir yarına doğumun olabilir çıkabiliyorsan yürüyüş yap merdiven in çık canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…