2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar benden tuvalet kağıdına akıntıma karışmış kırmızı kan geldi. Çok korluyorum şuan. Randevum yarındı doktor bu kadar erkenden yapılabilecek bişey yok yarın gelirsin dedi. Kanaması olan arkadaşlar bana biraz bilgi verin düşürüyomuyum acaba bebeğimi (((

Kuzum stres yapma sakın ayakta falan kalıp yoruldun mu belki ondan olmuştur. Dinlen bol bol. Belki devam etmeyecek birşeydir. Olmadı acile gidersiniz hemen olumsuz düşünme lütfen

Benimde 3 gün önce akıntı ile peçeteye silince pembe lekelenmem oldu üç gündür ara ara devam ediyor acile gittim kese iyi dediler bi sıkıntı YÖK dediler bende beklemedeyim ilk haftalar da olabiliyor sanırım

Ya benimki pembe değil malesef kırmızı baya. Doktora resim attım düşüyo olabilir dedi (( tutunma sürecinde de olabiliyo dedi ama sanki o rahatlatmak için dedi gibi geldi. Dua edin bana kızlar lütfen (

Ya benimki pembe değil malesef kırmızı baya. Doktora resim attım düşüyo olabilir dedi (( tutunma sürecinde de olabiliyo dedi ama sanki o rahatlatmak için dedi gibi geldi. Dua edin bana kızlar lütfen (
Tatlım sancın falan yoksa korkma düşük olsa mutlaka şiddetli sancı olur benim düşüğümde ve boş gebeliğimde leke ile birlikte şiddetli sancı olmuştu

Kuzum stres yapma sakın ayakta falan kalıp yoruldun mu belki ondan olmuştur. Dinlen bol bol. Belki devam etmeyecek birşeydir. Olmadı acile gidersiniz hemen olumsuz düşünme lütfen
Aynen öyle canım salak gibi bugün çok yoruldum onu da yapıyım bunu da yapıyım derken bi dünya iş yaptım. Akşam üstü kızım dondurma istedi bi de üstüne dışarı çıktık yürüdük baya kendim kaşındım resmen

Tatlım sancın falan yoksa korkma düşük olsa mutlaka şiddetli sancı olur benim düşüğümde ve boş gebeliğimde leke ile birlikte şiddetli sancı olmuştu
İnşallah canım yaa inş çok teşekkür ederrim. Her an kanama başlar arkası gelir diye korkuyorum şuan.

Kızlar bugün 6+1 deyim.
Bugün ilk defa sağ kasıkla bacak içi arasına bı kasılma gibi bişey oldu. Öyle canımı acıtan bişey değil de insan tabi acaba die merak benden haftası daha önce yada daha önce doğum yapmış arkadaşlar bu normal mi? Sık aralıklarla devam ediyor.

Olumlama yap kuzum kötü ihtimalleri düşünme, hem yorulmuşsunda.. Bak önceki sayfalarda annemden örnek vermiştim okudun mu bilmiyorum ama, hem kanaması oluyordu ara sıra hemde kesenin yanında kanama alanı vardı. Maşallahı var kardeşimin şuan turp gibi topalak birşey

Bense çok iştahlıyım tam bir şişkolata hamiş alacağuum
Daha bugün kesildi iştahım belki normale döner bende şişkolata olabilirim Yarın doktor dönüşü yazmayı unutma bekliyoruz güzel haberlerini

Canım benimde ilk gebeliğim ama yazmadan geçmiyim dedim. Bende de sol tarafta oluyordu son birkaç gündür azaldı evdeyim sürekli dinlendiğimden geçmiş olabilir. Çünkü iş yerindeyken bayağı ağrıyordu regl sancısı gibi. Rahim büyüdüğü için olabilir diye düşünüyorum. Çok aşırı olursa doktoruna danış yinede yanlış yönlendirmek istemem..

Amin canım hayırlı olsun bebişin, hoşgeldin

Ben bu yüzden bakıcım dışında kimseye söylemedim ayrı sehirdeyiz karnım çok büyüyene kadarda söylemeyi düşünmüyorum eşim duramaz o söyler de bakalım nolcak

Ay bende soylemicem hemen esimide sıkı sıki tembih ettim .cinsiyetini ogrenene kadar soylemicem hatta tutabilirsem .kaynananm bitane cocuk yeter basla sakin yapmayin diyip duruyo sinir oldum sanki kendi bakiyo .
Ne kadar özel bir konu. Beni de olumlu olumsuz böyle şeylerin konuşulması çok rahatsız ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…