2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Güzel düşünmek istiyorum b3nimleymiş gibi hissediyorum. Yarın 10.45 randevum ah bi herşey yolundq diye duysam rahatlsam teşekkür ederim ayrıca

Cnm öncelikle cavabin için tesekkur ederim.
Ben 11 ay için de iki ameliyat oldum. Zorlu ameliyatlardı.
2 tüp bebek denedim.
Rabbim mucizesi ile doğal yolla gebe kaldım.
Doktorlarım riske atmıyor.
Devamlı ya uzanıyorum yada bacaklarımı uzatarak oturuyorum. Fazla oturuyorum genelde yatıyorum.
Rahim kalınlığında sorun yok ama hiç risk e girmemek için 10 gün sabah 2 akşam iki 200 mg progestan fitil de kullandim.
Bi sorun olmadığı için bıraktırdılar.
Böyle kasılma olunca inşallah doğal süreçtir diyorum.
Bı korku giriyor içime ağlıyorum sonra yok bişey diyorum.

Geçmiş olsun canım Benimde bir seneyi aşmıştı olmuyordu taam dedim tamam olmuyor daha fazla yıpranmadan bir sonraki aşamaya geçeriz kii gebe kalmışım o ay :) hayırlısı olur inşallah ama gebelikte oluyormuş o şekilde kasık ağrıları dediğim gibi için rahat olmasını istersen doktoruna danış canım yinede.

Aslında bende kafadan attım, hiç bir şeye dikkat etmediğim zaman oldu. İstediğimi yedim içtim, spor yaptım. Geçen ay yaptım bu dediklerimi ve hamile kaldım.
Doktorlarım şok oldular.
Doktorumla yazistik bugün sordu sabah bı ara karnıma sancı girmişti onu yazdim.
Doktorumda progestan fitili kullanma dedi. Zaten tedbir amaçlıydı.
Hani abartı bişey yok ağrı olurda devam eder canımı acitir öyle değil, hatta ara ara girip çıkıyor kasılma, yalan konusmayayim insan çok zor günler atlatinca herşeyi takıyor sanırım.

Canım telaslanma kızım da bana da aynısı oldu yarına kadar dinlen kendını zorlama akıntın kahverengi ise once ki adetlerden kalan kanı vucut atıyormuş. Pembemsi ise de korkma doktor yarın hal caresine bakar. Ama kırmızıysa ve yogunsa acile gitmeni oneririm. Yarın muhtemelen pruluton depot ıgne ve progestan baslar doktorun. Su an stres yapma stres her seyı daha da tetıkler

Canım benim baya bir kanamam olmuştu. Kırmızısı, kahvesi, pembesi.. çok şükür ama keseye baktıklarında iyi bir durumdaydı. Ne sebep oldu bilmiyorum.ama çok fazla kanamam oldu. Şimdi progestan kullanıyorum ve kanamam kesildi çok şükür. Bugün baya bir yürüyüş yaptım. Ama yine de dikkat ediyorum. Çok yorulduğumda hemen yatıyorum ya da kasılmalarım arttığında. Dilerim bebişe bir şey olmamıştır. Kötü düşünme. Yarına kadar güzel dinlen. Güzel şeyler düşün. Zaten yarın belli olacak her şey.

Doktor bana sadece eğer kanaman şiddetlenir ya da ağrıların dyanılmaz olursa gel demişti. Sen de onun takibini yap.. o önemli..

Güzel düşün güzel olsun inşallah

Kırmızı ama yoğun değil akıntıma karışıp peçeteye gelecek kadar. Yarın sabah kontrolüm var inş herşey yolundadır. Doktora attım resmini sabah gel dedi ama düşük olabilirde dedi Çok yoruldum bi kaç gündür. Belkide benim yüzümden oldu böyle. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen cevap içinde teşekkür ederimmm

amin amin inş canım. Aynen bende heran bişey olcak mı diye bekliyorım kendimi dinlemekten uyuyamıyorum. Ağrı mı geldi kan mı geldi diye Allah sağlıkla aldırsın evlatlarımızı kucaklarımıza çok teşekkür ederim desteğin için

Oyy kuzum kendini suçlama nolur....
Benim de aşırı kanamam olduğu gün ben de çok ayakta kalmıştım. Hastaneye gidip doktora çıkana kadar ağladım kendimi suçladım... sonra ama doktora sorduğumda- ki kayınvalidemler beni sürekli yatırma modundalar- doktorun tek söylediği şuydu. O bebek sağlıklıysa 7/24 yatsan da düşer, ama aağlıklıysa hoplasan da zıplasanda bir şeycik olmaz. Ağır kaldırma uzak yerlere uzanma.. gerisi mühim değil dedi.. çok zorlayacak aktiviteler dışında günlük yaşntına devam et dedi..

Inşallah güzel şeyler görürsün cnm güzel haberlerini bekliyoruz dayanamamkta haklisin ztn iyi yapmışsın git :)

Canm sinir sıkışması gibi cimciklenmiş gibi bi oluyor ondan bende de ilk hamileliğimde de olmuştu annemler oğlun olacak demişlerdi erkek arı gibi olırmuş hemen canlanırmış ben inanmamıştım şuan 3yaşına girecek bi oğlum varşuan yine aynısı oluyor buda tutarsa vay halime

mavikedi canım benim bebislerin arası 33 ay olacak ben hamile kaldığım arayı hesaplamisim tahmini doğum tarihi 5 Nisan hamile kaldığım kilo 62 boy 165 Ama sanırım çok kilo alicam şimdiden almaya başladım (((

Arkadaşlar merhaba:) bende yeni öğrendim hamile olduğumu tahmini Doğum 24 Nisan ama belim ve bacaklarım özellikle geceleri o kadar çok ağrıyor ki sizde de oluyor mu böyle bir sıkıntı saat kaç oldu uyuyamadım hala ağrıdan

İnş yaptığım evham olarak kalır canım. Çok teşekkür ederim. 10.45 randevu biraz uyumuşum kalktım baktım şimdi kan yok tekrar çok şükür

Doktora sormakta fayda var. Hani gelip geçen ağrı olabiliyor ama geçmeyen ağrı belki de vücudunuzdaki bir vitamin falan eksikliğindendir. Hayırlı olsun bebeğiniz hoşgeldiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…