2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Merhaba kızlar ben 2017 Ekim annesiyim bir kızım var acaba kızımın kardeşi olsun mu diye düşünüyorum bu aralar hamile kalırsam Nisan Mayıs annesi olurum dedim ve topiğe bakayım diye girdim.Topikte bebeği olup ikinciye hamile kalanlar var mı neler hissediyorlar

Selam canım bende 2017 ekim annesiyim ve şuan nisan annesi olacağım :))

Tatlim ustesinden gelebilecegibe inaniyosan neden olmasin benimde 21 aylik oglum var yapabilecegime inandim ikisi birden buyur dedim

Kızlar adetime 10 gün var ama kanamam oldu bildiğin adet gibi ama içinde yoğun akıntıda vardı 1 gün sürdü sonra kesildi neden böyle oluyor ki ayrıca idrar kesesinde enfeksiyon var 8 aydır geçmedi ondan mi oldu bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Kizlar ben de 5 arti 2 yim. Ama siddetli sancilardan surekli uykumdan uyaniyorum. Son 2 gundur. Dun acile gittim ve doktor kesenin cok kucuk 5mm oldugun seklinin cok iyi olmadigini soyledi beta hcgmi ise 8400 du bu seviyelerde cok daha buyuk olmasi lazim sanirim zaten vajinaldan gordu... Dis gebelik olabilirmis. Asiri stresliyim uzerinde de soguk alginligi ve boyun agrisi.. bagisiklik sistemim coktu. Pazartesi gunu kendi doktorumla randevum var. Bu ay gec yumurtlamistim 6sinda yumurta takibi de yaptirmistim insallah ondandir diye son umudum.
O kadar cok karnim agriyor ki, mide bulantisi uyku mide eksimesi goguslerdeki sislik filan hic umrumda degil...

Ben dış gebelik yaşadım dış gebelikte kese tüplerde gelişir rahim içinde kese görülmez.benim dış gebelikte hiç geçmeyen kahve rengi çamur gibi kanamam oluyordu.böyle bir durumun varmı

Aynen ben de anlamadım? Benim doktorumda ultrosondan bakınca zaten rahimde olup olmadığı belli olur demişti? Rahimde gördüyse ne alaka dış gebelik?

Bu arada ben de bayadır giremiyoum, bayram doğum günleri vs derken:) tüm yeni katılanlar hoşgeldi aramıza..

Göbüş benim de birazcık vardı ama şimdi baya baya belli yani benim ilk olmasına rağmen. Ama ben açıkçası tuvalete pek çıkamıyorum. Ona bağlıyordum :) folik asit baya sıkıntı yaratıyor bana incirler kayısılar pek fayda etmiyor. Bakalım iyi olsunlar da göbüşe de razıyız artık napalım.. tek çıkan yerimiz göbüş olsun inş:)

Bende 2017 kasim annesiydim ve suan ikinciye hamileyim. Cok kucuk benimki daha ama iste...

Canım hangisini kullanıyordun folik asit. Ayıptır söylemesi Benimde gebelikten önce çalışmazdı çok bağırsaklarım şuan günde 1 çıkabiliyorum folicus plus kullanıyorum bende onla alakalı mıdır yoksa direk gebelikten mi bilmiyorum ama.

Canım ben imom kullanıyorum. Öncesinde bir tık daha iyiydim.. sen de iyi tersi olmuş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…