2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hayırlı olsun inşAllah. Hoşgeldiniz.

Kaçıncı haftadasınız? Benim bulantım yok şuan 8. Haftadayım yarın kontrolüm var olumsuz bişey çıkmaz inşAllah.
7+2yim 10 nisan tahmini doğum tarihi, altıncı haftada kalp atışını duydum sukur darısı diğer bekleyenlere, 1 eylülde bir daha cagird i doktorum hayırlısı

Aynen benim de sabahları iniyor bir şeyler yedikçe yeniden şişkinlik oluyor herkesde var bu belirti galiba:)
Benim ilk hamileligimde de boyleydi gerci ilk aylar cok sismistim sonra normale donmustum.aynen herkeste var sikinti yok kizlar:)daha onumuzde cetin gunler var simdiden bunlara takilmayalim :))

Nasılsınız kızlar ? Bugun tatil dönüşü var evimde dinlenmeyi özledim.
Bende evimdeyim artık huzur resmen insanın kendi evi :)) bol bol dinlenirsin kuzum şimdiden hayırlı yolculuklar:KK16:
Akşam test yaptım evde çift çizgi :emir_bebek:
Haftaya kan testi yaptırıp, kalp atışını duymaya gideceğiz inşallah herşey yolundadır :anneadayı:
Kızım abla oluyor :nazar:
Hayırlı olsun canım hoşgeldin aramıza :KK16:
Ay ne güzel çıksın çıksın bence dha iyi:-)
Kilo almayalımda sadece göbüş çıksın bencede :-)

Kilo almayalımda sadece göbüş çıksın bencede :-)[/QUOTE]
:) benm için oda sorun değil hem çok bekledim uğraştım hemde zayfm:-)

Bende evimdeyim artık huzur resmen insanın kendi evi :)) bol bol dinlenirsin kuzum şimdiden hayırlı yolculuklar:KK16:

Hayırlı olsun canım hoşgeldin aramıza :KK16:

Kilo almayalımda sadece göbüş çıksın bencede :-)
Hoş buldum canım teşekkür ederim :KK200:☺️

Nasılsınız kızlar ? Bugun tatil dönüşü var evimde dinlenmeyi özledim.
Hayırlı yolculuklar canm. Dönünce keyfini çıkartırsın.
Akşam test yaptım evde çift çizgi :emir_bebek:
Haftaya kan testi yaptırıp, kalp atışını duymaya gideceğiz inşallah herşey yolundadır :anneadayı:
Kızım abla oluyor :nazar:
Gözünüz aydın Allah sağlıkla devamını görmeyi nasip etsin.
7+2yim 10 nisan tahmini doğum tarihi, altıncı haftada kalp atışını duydum sukur darısı diğer bekleyenlere, 1 eylülde bir daha cagird i doktorum hayırlısı
Günlerimiz ayni benimde 10 Nisan Doğum. Bugün 7+2 . Bende kalp atışı için yarın gidicem. Ne güzel erken den duymuşsunuz kalp atışlarını darısı bizlere:dua:

Benim ilk hamileligimde de boyleydi gerci ilk aylar cok sismistim sonra normale donmustum.aynen herkeste var sikinti yok kizlar:)daha onumuzde cetin gunler var simdiden bunlara takilmayalim :))
Aynen öyle canım ileride daha zor olacak :) hem bebeğimiz bize mesaj veriyor burdayım her şey yolunda diye:)mide bulantısından bile mutluluk duyar olduk eşimle:)

Kızlar gunaydin, 2013 aralik annesiydim şimdi burda buldum kendimi,herkesin bebeği sağlıkla gelsin, mide bulantısı olan varsa elma suyu cok iyi geliyo bide meyveler tabi, et sut yumurta gibi besinler bakteri taşıyabileceği icn vücut bebisi koruyormuş o yuzden onlarin kokusuna dayanamıyoruz, ilk yavrumda cok çektim, yerlerde süründüm bunda cok sukur sadexe bulanti var ve kusma yok, korkudan cay bile içmiyorum bulanacağım diye
Hayırlı olsun benimde bulantılar kabus gibi su bile içemiyorum yok mu bir çaresi

Kızlar devlet hastanesinde kalp atışlarını dinletebiliyorlar bize değil mi? İstanbul’dayım.

Hayırlı olsun benimde bulantılar kabus gibi su bile içemiyorum yok mu bir çaresi
Canim dediğim gibi surekli elma suyu ve meyve yiyorm bn, midem hic boş kalmiyor, ekmek domates bide tabi, ama ilk çocuğumda 7. Haftada bi başladı aylarca kustum birsey yiyemedim, zencefili şeker var 101 de satiliyo onu da deneebilirsin, çay kahve sakin içme cnm bulantiyi arttırıyor

X