2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar merhaba.
Bu sbah peçeteyle silince hafif bi kan geldi, pembe gibi, pembeli beyazlı. Çamaşırım kirlenmedi. Sonra takip ettim, kahverengine dönmüştü yine silince. Çok korktum şimdi hastaneye gidiyorum. Benzer durum yaşayan var mı ?

Canım endişe etme durumlardan haberdar et olur mu. Yoktur inşallah birşey

Hic korkma canim igne vururlar oda hemen durdurur

Canım endişe etme durumlardan haberdar et olur mu. Yoktur inşallah birşey

Hic korkma canim igne vururlar oda hemen durdurur

Çok teşekkür ederim kızlar. Doktor bu aşamada keseyi tekrar görmek önemli dedi. (Biz gecen hafta görmüstük) kalp atısını henüz zaten duymadığınız için düşük tehdidinden tedaviden bahsedemeyiz dedi. Eğer kanama devam ederse progestan kullan dedi ama onu da şu aşamada cok gerekli görmedi. Büyük ihtimalle anlamsız bir kanama dedi. Neyse ki devam etmiyor. Çok şükür. Ama korktum yaa hem ben korktum hem ailemi korkuttum, bayram bayram.

Haftaya kendi doktorumdan randevum var inşallah kalp atışını duyarız miniğimin ve tüm bekleyenler

Çok çok geçmiş olsun canım. Sevindim bir şey olmadıgına. Bende de dünden beri kasık agrısı var. Kadın doğum aciline gittim, çok şükür kese tam olması gerektigi yerde. Sanırım bu ağrıları çekecez bir süre çünkü doktora kasıklarım agrıyor dediğimde hiç endişelenmedi. Olur olur geç bir bakalım dedi gülerek ebe de geldi, ilk gebelik di mi, bu evhamlar hep o yüzden dedi.. ayy olsun da boş evham olsun. Allahım bebeişlerimizi bize bağışlasın

Amin amin canım. Sağlıkla bizimle kalsınlar, sağlıkla kucaklarımıza alalım inşallah Siz ne zaman gideceksiniz kalp atısını duymaya bu arada evet ya ilk gebelik benim de allah sağlıkla daim etsin hepimizinkini inşallah

Benimde sanki belirtilerim kaybolmuş gibi hiç gebe gibi hissetmiyorum.. 1 haftayı nasıl geçircem onu düşünüyorum en azından keseyi görebilseydim bayramdan önce
Daha keseyi bile görmemişsiniz belirti olmaması o kadar normal ki... biz keseyi kuşadasında tatildeyken gördük ve 15 gün bile o kadar fark ediyor ki şuan örneğin bitkinim yorgunum bulantım oluyor vs bu herkeste farklıdır başkalarıyla kıyaslamayın asla.. benim işyerimde bi çalışan vardı ne bulantı ne bir şey karnı şişene kadar kimseye söylemedi son güne kadar çalıştı en güzel hamilelik değil midir bu?

Ne güzel gerçekten. Ben de bu evhamla nasıl gecireciğim hamileliği diyorum

Ne güzel gerçekten. Ben de bu evhamla nasıl gecireciğim hamileliği diyorum
Her şey olacağına varır rahat olun elimizden gelen sadece sağlıklı beslenmek dikkatli olmak vs.. mucize bu içizimdeki mercimeğe şuan yapabileceğimiz hiçbir şey yok :) bende haftaya kalp atışı için randevu aldım dua ediyorum hayırlısıyla sağlıkla gelsin diye..

Tamam kk çok yararlı bir platform ama kıyaslamayın kendinizi lütfen benim 3 tane teyzem var yengelerim var hepsinin hamileliği o kadar farklı geçti ki... örneğin bi teyzem 3 ay boyunca serumla yaşadı reçel bile kokuyordu anlayın durumu biri çok rahatmış hiç ne aşerme ne bulantı köydeki teyzemde siz orada nazlanıyorsunuz diyor gel buraya bak nasıl olursun dedi karadenizde şuan Allah inşallah tamamına erdirir bizi.

Insallah kalp atisinida duyarsin canim bizde bayramdan sonra keseyi gormeye gidecez insallah gorunur

Yok canım kimseyle kıyaslamıyorum zaten. Bayram öncesi beta zaten 1000lere yeni gelmişti göremememiz normal yani bu konuda sıkıntım yok :) Sadece 1 hafta daha beklemek benim gibi sabırsızlara zor geliyor Birde ilk gebelik olunca.. 13 ay bekledim minnoşumu ne kadar kendimi rahatlatıp olumlu düşünsem de ara sıra acabalar geliyor aklıma :) kese meselesini de o yüzden yazmıştım kuzum. İnşallah rahat gebelikler geçiririzz

canım ben bayramdan önce biraz fazla yolculuk yapınca hafif kahverengi leke gelmişti bir kere dinlenince bir daha gelmedi çok açık renkti ama

Benimki de belki yorgunluktandır canım. Yolculuk yaptım üstüne bayram ziyaretleri derken. Şimdi dönüş yolculuğu da var cumartesi günü. Hakkımızda hayırlısı, selametle alalım yavrularımızı kucağımıza inşallah

Amin inşallah canım :) belirti yok vs diyince yazma gereği duydum bende bekliyorum o 1 haftayı kalp atışı için düşünmemeye çalışıyorum yoksa zaman geçmez.

Benimde 21 aylik oglum var mahfoluyoem arkasinda kosmaktan bide ikinciler geliyor ne yaparsak artik:)

Merhaba kızlar öncelikle iyi bayramlar herkese , malum kurban bayramı bakmasam da göz temasım olmasa da yeterince et kokusu kan kokusu soludum , şu bulantılı dönemde gerçekten çok zorlandım. Şuanda da buzdolabım bana berbat kokuyor belki diğer insanlar bu kokuyu farketmiyor ama ben buzdolabının kapağını açamıyorum , bir Öner’iniz var mı ne koysam koku değişir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…