2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Allah’ın izniyle sağlıkla doğarlar inşallah.12.haftayı atlatsam biraz daha rahatlayacağım.haftaya işe başlayacağım ayakta kalacağım,bundan da korkuyorum zararı olur diye
Dedigin gibi Allaha emanetler bol dua edeces Allaha siginacas sende calisirken daha cok dikkat edeceksn ins birsey olmayacak

Bana da Dr um hamile olduğumu öğrenince decavit başladı bu haftada omega 3 zararlı olsa başlamazdı galiba

Merhabalar, bende nisan annesi olarak size tanismam gereken bisi var. 6 haftalik hamileyim ama ciglik atacak kadar gaz sancim oluyor. Normalden cok fazla . Doktorum bisi demiyor. Bildiginiz bisi yada ne zaman gecer bu sanci bilen var mi . Simdi den hepinize tesekkurler

Benim geç döllenmede adet günü yaptığım idrar testi tertemizdi. 5 gün gecikince yaptığım testte silik çizgi saniyeler içinde belirdi. Umarım olumlu olur sonuç.

Solunuza yatıp ayaklarınızı karnınıza doğru çekerek yani cenin pozisyonunda bi yarım saat yatın bakalım faydası olur umarım, bende işe yarıyor. Tabii odada yalnız olmakta fayda var.

Katiliyorum canim benim doktorumda tahlil yapti ve sadece folik asit kullan diger degerlerin gayet iyi baska birsey vermiycem suan dedi. Saglik ocagi decavit ve ferrumu verdi elime. Kullanmadim sonucta doktorumun alani bu gerekli olsa o verirdi. Herkes birbirinden farkli bana iyi gelenler sana gelmeyebilir.en iyisini doktorumuz bilir

Kızlar Merhaba benim bebegimin kese ölçümü 10 gun geride 4 hafta 1 gunluk olduğunda beta hcg 3182 çıkmıştı doktorum moral bozacak bişey yok dedi..Tedirgin oldum iki düşüğüm olunca tabi...5+3 olması gerekirdi bu geç dollenme olabilir mi adetimin geçtiği 2. Günü beta 1.55 di hatta doktor negatif demişti...Bir fikri olan var mi aranızda?

Endişelenmeyin aynısını yaşadım ben. Son adete göre 5+6 iken kese 4+3 gözüktü. Çok endişelenmiştim. 10 gün sonra kalp atışını duyduğumuzda aradaki 10 günlük farkı 7'ye indirmiş olduğunu gördük. Umarım olumlu sonuçlar alırsınız.

Canım inşallah...Cooook Teşekkürler yorumun için..

Canım benim de çok olur hatta bir kez acile bile gitmişliğim var bunun yüzünden hamile değildim bazı yemeklere alerjim var ondan olabilir diye düşünüyorum. Sırt üstü yatıp ayaklarını kalp hizasından yüksek gelecek şekilde dik bakalım işe yarayacak mı

İyi ya işte... o hastaların sorunu varmiş bakilmamiş doktorun kabahati. Devlet gunluk 400 mcg olan dozda folik asiti de karsilamali diyorum ben. Siz fazla bilmissiniz.

Benim geç döllenmede adet günü yaptığım idrar testi tertemizdi. 5 gün gecikince yaptığım testte silik çizgi saniyeler içinde belirdi. Umarım olumlu olur sonuç.
Bende cuma günü ayın 17 sinde regl olucaktım bu akşam test alıcam, salı günlerini sevmem ben çarşamba sabahı test yapacağım gerçi ben almışken 2 3 tanr alırım test önceki hamileliğimde stok yapmıştım resmen....
Çok heyecanlıyım....
Umarım hamileyimdir sağlıkla hep beraber bebeklerimizi kucaklarımıza alırız

Umarım hamilesindir... Aslında yaş yavaş yavaş ilerliyor ama bu yaşlarda anne olmak da güzel olacak. Daha kendimizin farkında, biraz daha durulmuş. Benim de çok endişem var ama hamile olmakla başlayacak herşey. Haber et olur mu..

Benim geçen hafta öyleydi. Çok zor gerçekten, 1 hafta bu şekilde geçirdim, sonra geçti şükür. Kendinizi sıcak tutun soğukta daha artıyor. Yemekleri iyice çiğneyerek yiyin, yürüyüş yapın, uzun süre oturur pozisyonda kalmayın. Geçicidir

İyi ya işte... o hastaların sorunu varmiş bakilmamiş doktorun kabahati. Devlet gunluk 400 mcg olan dozda folik asiti de karsilamali diyorum ben. Siz fazla bilmissiniz.

“Siz fazla bilmişsiniz” hiç güzel bir cümle olmamış. Burada herkes birbirine bildiklerini anlatıyor, yardımcı olmaya çalışıyor, fikir öne sürüyor kaldı ki aynı şeyi siz de yapıyorsunuz ama düşüncesini beğenmediğiniz birine siz fazla bilmişsiniz diyorsunuz, bu foruma hiç uymayan bir cümle. Ben arkadaşa katılıyorum ayrıca, yanlış söylediği bir şey yok, gayet bilgilendirici... Saldırgan cümleler kurmamak, bu hassas dönemimizde birbirimize yardımcı olmak dileğiyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…