2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Aslinda ben de kilo takıntılıyım bak. Ama karnım kocaman olsa güzel de olabilir. Kac kilosun şuan? "Şişkolata anne olmayalım," demiştin gülmüştüm..

Hehheh valla canım 58 görünümlü 62 yim 165 boy a ama yemek yemeye bayılırım şuan bulantım vs de yok koyversem alırım iyicene kilo gibi ayy korkunççç

Hehheh valla canım 58 görünümlü 62 yim 165 boy a ama yemek yemeye bayılırım şuan bulantım vs de yok koyversem alırım iyicene kilo gibi ayy korkunççç
O zaman kas yoğunluğun çok olmalı. Benim de iştahım çok açık. Arsız çocuklar gibi kimin elinde ne görsem alıp yemek istiyorum ya.

O zaman kas yoğunluğun çok olmalı. Benim de iştahım çok açık. Arsız çocuklar gibi kimin elinde ne görsem alıp yemek istiyorum ya.
Akşam sucuk ekmek yedim bayram nedeniyle cozuttum kabul ama yoo böyle asla devam edemem
Kendimize sahip çıkalım dedeye sahip çıkın dedeyee gibi adımız çıkmasın

Evet canım sağlık ocağındaki doktor ilaç vermeyeyim bol su işe atlatırsın demişti. Birkaç gündür içmeye özen gösteriyorum idrarımda yanma falan olmuyor, rengi de epey açık artık.

Benimde acik cnm yanma yok suan ama ilerlerse diye korkuyorum .

Kizlar antalyada yasayan yokmu hastane doktor karar vermedim 24 une randevu almam lazim kalp atisi icin

Yeni evliyim 1.5 aylik daha 1.5 aydir daha antalyadyiz hic tanidigmz yok yeni yeni cevre ediniyoruz

İyki sabah gitmemişsin bak gördün mü bebiş orda çok sevindim coook.kalp atışı için de acele etme bak.gec gözüktü belli ki geç döllenme.azcik geriden geliversin her gelişme, nolcak sanki.orda olsun da

Merhaba uzunca süredir yazamadım öncelikle yeni annlerede hayırlı olsun
Bi yardımınıza ihtiyacım var sigara kullanıyorum azalttım ama bırakamıyorum böyle olup bırakabileniniz var mı ?

Merhaba uzunca süredir yazamadım öncelikle yeni annlerede hayırlı olsun
Bi yardımınıza ihtiyacım var sigara kullanıyorum azalttım ama bırakamıyorum böyle olup bırakabileniniz var mı ?

Cnm ben biraz ilk gunlerde zorlandim ama kocamin sayesinde biraktim izin vermiyor birtane bile ve kendime soz verdim sigara ve alkol kesinlikle agzima bile surmuycem dedim artik bizim bir melegimiz var ve onu dogmadan bile tum zararli seylerden korumamiz lazim biz elimizden geleni yapalimda takdir Allahin

Ins en kisa zamanda sende tiksinirsin

Birsuru yeni gelen olmuş diye sevindim önce.Selam verdim o bile havada kaldı.kendimi dışlanmış hissettim.Boyle değildi burasi biz testte ikinci çizgilerimizi gördüğümüz gunlerde
Aşk olsun arada kaynamıştırrr dur Kız daha alınganlık etme :))

Birsuru yeni gelen olmuş diye sevindim önce.Selam verdim o bile havada kaldı.kendimi dışlanmış hissettim.Boyle değildi burasi biz testte ikinci çizgilerimizi gördüğümüz gunlerde
Yeni gelen biri olarak üzerime alındım bak şimdi çok mesaj olunca kaynamış demek arada geç bir merhaba ve hoşbulduk olsun o zaman :)

Günaydınlar herkese, hepimiz için güzel mutlu bir gün olsun gün içinde uyuklayıp duruyorum da ne hikmetse sabahın köründe ayaktayım
Seninle aynıyız kuzum dün akşam esnemekten ağzım yırtılacaktıSabahın köründe uyanıyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…