2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

İyi akşamlar herkese. 20lik diş ağrısı çekiyorum önerisi olan var mı çok kötüyüm :KK43:
Ben geçen gece ölüyorum sandım .. Tuzlu su biraz iyi geldi . Yarım çay bardağı sirkeye 1 diş sarımsak 5 dk kaynatıp ılıyınca gargarayapmakta biraz rahatlattı beni .. En son ağlaya ağlaya sabaha karşı uyumuştum :cry: Çok geçmiş olsun ..

Kızlar bu gece fena kasık batmalarım var yatakta dönerken bile bıçak saplanıyor gibi oluyor sağ kasığıma.. hani ilk başlarda cızlayıp geçiyordu ya aynen öyle. Ne zamandr olmuyordu sizde de oluyor mu böyle sancılar. Buarada 2. Regl dönemindeyim ondan mı oldu acaba. Umarım ters giden bişeyler yoktur:KK43:

Uyku uyuyamadım bulantidan en sonunda safra cıktı yine de bulantım geçmedi. Raporum olmasa bu halde nasıl işe giderdim ben bilemiyorum.
Birşey verdiler mi canım bunun için bende uyumadım şimdi de mecbur uykum var nüfüsa gitmem laxım saat 08.00 randevum var ve çok fena bulantım var şimdi otobüse nasıl bineceğim Of of

Ben geçen gece ölüyorum sandım .. Tuzlu su biraz iyi geldi . Yarım çay bardağı sirkeye 1 diş sarımsak 5 dk kaynatıp ılıyınca gargarayapmakta biraz rahatlattı beni .. En son ağlaya ağlaya sabaha karşı uyumuştum :cry: Çok geçmiş olsun ..
Çok sağol canım mesajı yazdıktan sonra uyumuşum allahtan sabah kalktığımda ağrım yoktu çok şükür ama bir daha olursa deneyeceğim çok felaket bir ağrı ya yemek yiyemedim çiğneyemedim bir şey dişleri kapattıkça sızlıyordu.
karanfil biraz uyusturuyor ben karanfilsiz gece yatmiodum. uyusturucu etkisi var.
Akşam uyumuşum hemen allahtan sabah yoktu ağrı bir daha olursa deneyeceğim çok teşekkürler
Geçmiş olsun canım aktardan karanfil yağı al yarın pamuğa damlatip dişinin üstüne koy biraz agrisini hafifletiyor
Çok sağol canım akşam uyumuşum ağrıyla sabahta yoktu bir şey çok şükür ama aktardan alıcam evde bulunsun en azından ne olur ne olmaz

İçinde 5 tane kalıncaya kadar kullandım baktım artık gitmiyor kendi kendime bıraktım artık tiksinç bir hal almıştı onu yapmak:KK12:bir hafta sonra da doktora soyledim ben biraktim diye normalde 12.haftaya kadar kullanman lazim ama.madem birakmışın bişey olmamış tekrar yazmayım bari dedi
Aynen nefret ettim. Ama benim randevum 20 Ocakta. Daha var o zamana kadar kullanmaya gayret edeceğim artık. Gidince sorarım. İnşallah gerek yok artık der doktorum.

Gunaydin kizlar .Aksam 10 da disari çıktık esim boraz abartti sunu seversin hadi ye bunu canin cekmisti hadi ye eve dönünce saatlerce hazımsızlıktan uyuyamadim bu adam beni obez yapacak :KK49:Dusununce bile kusmak istiyorum:kusmuk:

Aynen nefret ettim. Ama benim randevum 20 Ocakta. Daha var o zamana kadar kullanmaya gayret edeceğim artık. Gidince sorarım. İnşallah gerek yok artık der doktorum.

bebeğin anneye tutunması için çok önemli bir ilaç olduğunu söylemişti benim doktorum ,biz söyleyene kadardevam et aksatma demişti,ben hiç bırakmadım devam ediyorum..

X