2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar crinone jel kullanan var mı? Ben kullanıyorum ve artık yaparken çok rahatsız oluyorum. Hiç kullanmak istemiyorum. Aynı durumda olan var mı?
Ayy o crinone jel yokmu illet etti beni gecen hafta bitirdim bi daha kullanmadım doktoruma gidince sorucam baska bisey versin

Kızlar bu gece fena kasık batmalarım var yatakta dönerken bile bıçak saplanıyor gibi oluyor sağ kasığıma.. hani ilk başlarda cızlayıp geçiyordu ya aynen öyle. Ne zamandr olmuyordu sizde de oluyor mu böyle sancılar. Buarada 2. Regl dönemindeyim ondan mı oldu acaba. Umarım ters giden bişeyler yoktur:KK43:
Olabilir canım benim 8. haftada da 12. haftada da adet hissim oldu ama sancı gibi değil daha farklı hissediyorum ben aynısı oldu. Senin adet başlangıcın sancılı oluyorsa şimdi de öyle hissedebilirsin.

Kızlar bu gece fena kasık batmalarım var yatakta dönerken bile bıçak saplanıyor gibi oluyor sağ kasığıma.. hani ilk başlarda cızlayıp geçiyordu ya aynen öyle. Ne zamandr olmuyordu sizde de oluyor mu böyle sancılar. Buarada 2. Regl dönemindeyim ondan mı oldu acaba. Umarım ters giden bişeyler yoktur:KK43:
Adet dönemlerinde oluyor canım normalmiş doktorum öyle söylemişti, menepoz ve hamilelikte vücut regl olur gibi ağrı yapıyormuş ama için rahat değilse yada çok ağrın varsa bi doktora git için rahatlar

Sanrım ocak ayında belli olucak cinsiyetler..
İnşallah sağlıklı eli ayağı düz aklı başında vicdanlı evlatlar olsunlar.❤
Inşallah canım ya sağlıklı olsun da gerisi önemli değil zaten ama yine de merak ediyorum işte belli olsun minik minik zıbınlar tulumlar alayım miniğime :anne:

Kızlarrr ikili testi vajinal ultrasonlamı yaptılar karındanmı??
Benim karından yaptı doktor. ultrasonda bebeğe bakarken ikili teste uygun dedi.sonra tahlillere yolladı.öğleden sonrada tahlil sonuçları için tekrar gittiğimde doktor sana ikili tarama yaptık dedi.3 hafta sonra gel dedi. Ben hiç anlamadım bianda oldu bitti

Ben bu kadar merak edince göstermezse diye korkuyorum bazen arkadaşımın oğlu 6 ay göstermedi cinsiyetini :)
Benim küçük oğlumda 22 haftalıktı gösterdi çatladım o haftaya kadar bide göstermeyince herkes kız demekki dedi beni de ümitlendirdiler ama erkekmiş rabbim sağlıklı ömürler versin dünya yakışıklısı ikiside

X