2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Birşey verdiler mi canım bunun için bende uyumadım şimdi de mecbur uykum var nüfüsa gitmem laxım saat 08.00 randevum var ve çok fena bulantım var şimdi otobüse nasıl bineceğim Of of
Bana hiçbir sey vermediler canım sadece metpamit vermişti doktor ama kullanınca daha çok kötü oluyorum sanki. Otobüs çok zor canim ben haftaya işe nasıl gideceğim hiç düşünemiyorum.

Bebek saçlı olursa çok bulantı olur derler seninkiler öyle mi acaba yoksa bulantinin artmasının nasıl bir anlamı var :KK49:
Anlamadım canım tam doktor randevumdan sonra oldu bulantıların artması. Soramadım da ama bu şekilde işe devam etmeme imkan yok. Ayakta zor duruyorum inan bu sabah yine kötü başladı.

Günaydın bayanlar ben agustos annelerine geçiş yapıyorum bu zamana kadar muhabbetiniz ve yardımlarınız için çok teşekkürler siz bizim ablamız abimiz olacak kadarsınz maşallah biz baya küçüğüz hepiniz bebeğinizi kucağınıza dağlıkla alın inşallah :anneadayı::KK200::KK200:

Bana hiçbir sey vermediler canım sadece metpamit vermişti doktor ama kullanınca daha çok kötü oluyorum sanki. Otobüs çok zor canim ben haftaya işe nasıl gideceğim hiç düşünemiyorum.

Anlamadım canım tam doktor randevumdan sonra oldu bulantıların artması. Soramadım da ama bu şekilde işe devam etmeme imkan yok. Ayakta zor duruyorum inan bu sabah yine kötü başladı.
Anlıyorum seni yat dinlen işe gidip kendini heder etmenin anlamı yok zaten ömür boyu calisicaz karnimizda bebek varken sıkıntıya girmenin ne manası var... Ben de 2 aydır raporluyum müşterinin yanında öğüremem sonuçta ya da azcik çekilin şuraya uzanmam lazım diyemezdim. Çok sürmez inşallah geçer eğer hiç beslenemezsen başka ilaç başlarlar sana

Günaydın kızlar,geçen hafta ailemin yanına gelmiştim eşimin görevi dolaylısıyla pek bakamıyorum o yüzden.1 haftadır burdayım Allah razı olsun babannem çok iyi bakıyor kaldırmıyor,yemek yaptırmıyor herşeyi kendi yapıyor,ayağıma kadar getiriyor ama çok panikatak.Belim agrıyor bazen,kızım korkutma beni diyor,göğsüm acıyor şişiyor diyorum deme öyle şeyler adet mi olcan acaba yat dinlen diyor.Bugün de bulantılarım azaldı biraz yine tedirgin oldu halamı aradı işyerini,napalım diye.Ben de panik olmaya başladım 1 haftadır kendimi hastaymışım gibi hissediyorum.Adetlerin düzensizdi zaten gecikirdi hep belki de hamile değilsin adet olcaksın gidelim doktora tekrar dedi.Eşim de Deniz'in altında telefonu kapalı 8 gündür konuşamıyorum patlıyorum valla şaşırdım.Ne düşünüyorsunuz.Sağlıkocagı var arkada Bi gidicem bakalım öğleden sonra.Babannem sayesinde galiba her hafta gidicem burda.

Günaydın kızlar,geçen hafta ailemin yanına gelmiştim eşimin görevi dolaylısıyla pek bakamıyorum o yüzden.1 haftadır burdayım Allah razı olsun babannem çok iyi bakıyor kaldırmıyor,yemek yaptırmıyor herşeyi kendi yapıyor,ayağıma kadar getiriyor ama çok panikatak.Belim agrıyor bazen,kızım korkutma beni diyor,göğsüm acıyor şişiyor diyorum deme öyle şeyler adet mi olcan acaba yat dinlen diyor.Bugün de bulantılarım azaldı biraz yine tedirgin oldu halamı aradı işyerini,napalım diye.Ben de panik olmaya başladım 1 haftadır kendimi hastaymışım gibi hissediyorum.Adetlerin düzensizdi zaten gecikirdi hep belki de hamile değilsin adet olcaksın gidelim doktora tekrar dedi.Eşim de Deniz'in altında telefonu kapalı 8 gündür konuşamıyorum patlıyorum valla şaşırdım.Ne düşünüyorsunuz.Sağlıkocagı var arkada Bi gidicem bakalım öğleden sonra.Babannem sayesinde galiba her hafta gidicem burda.
Çok şirin ama seni strese sokuyor. Ne demek belki hamile değilsin aklına şüphe düşmüyor değil mi bu konuda? Doktor bakıp bebeği görmedi mi kalbini duymadı mi sonuçta... Hissettiklerini ona soylememeye çalış bari

Sorma otobüs çok hızlı hareket etti ayaktayken pat diye oturdum hem kasığım ağrı girdi hemde bulantım arttı çok zor çorba içtim umarım bebeğime birşey olmamıştır

Anlıyorum seni yat dinlen işe gidip kendini heder etmenin anlamı yok zaten ömür boyu calisicaz karnimizda bebek varken sıkıntıya girmenin ne manası var... Ben de 2 aydır raporluyum müşterinin yanında öğüremem sonuçta ya da azcik çekilin şuraya uzanmam lazım diyemezdim. Çok sürmez inşallah geçer eğer hiç beslenemezsen başka ilaç başlarlar sana
Haklısın canım zaten regenesis max, elevit ve gyno ferro alıyorum yiyemiyorum diye takviye vermişti. Size vitamin verdi mi doktor

Çok şirin ama seni strese sokuyor. Ne demek belki hamile değilsin aklına şüphe düşmüyor değil mi bu konuda? Doktor bakıp bebeği görmedi mi kalbini duymadı mi sonuçta... Hissettiklerini ona soylememeye çalış bari
Evet resimlerini gördü ama hala inanamıyor Polikistikover oldugu için 2 ay adet olmazdım bazen.Böyle belirtilerin hamilelik belirtisi oldugunu hatırlamıyor o haliyle.Resimler Tv nin üstünde zaten hep.Kendi soruyor göğsüm şişiyor yani süt doluyor heralde anlamında söylüyorum o adet e yoruyor :) Keşke geçen hafta cuma gitseydin doktora halan götürseydi dedi.Halbuki 2 gün öncesi gitmiştim.Yandım valla yandım.:KK43:

Ben de pek yazamıyorum. Ama hep okuyorum. Ben de 41 yaşındayım ve ilk bebeğim. Aslında geçen sene bir gebeliğim oldu ama 9. Haftada kaybettim. Şimdi çok olumlu düşünmeye çalışıyorum. Beni de bir doktor çok korkuttu hemen bıraktım onu. Moralini bozmayacak bir doktor bulmanız sizin için çok iyi olur. Bize tıp konferansı veriyor gibi ileri yaştaki gebeliklerin risklerini ezberletecek doktor değil bunlar bunlar var ama herşey güzel olacak diyecek bir doktora ihtiyacımız var bence. Sevgiler.,

sağol canım. Bende gitmiyorum zaten morale ihtiyacımız var. İkili testim için bekliyorum bana tavsiye edilen bir üniversite hastane doktoru var ona gideceğim hayırlısı bakalım. Bebeklerimizi allah sağlıklı olarak kucağımıza almayı nasip etsin başka birşey istemiyorum.

:) :) bnde korkuyorm göstermez die genlde kızlar göstermiyormuş.. erkeklern daha belirgin.. 2 hafta var daha dr a gitmeyee :işsiz:
Ben 3 ocakta gidicem ama hiç öğrenicekmişim gibi hissetmiyorum :/ bide devlete gidiyorum ultrason o kadar net değil o yüzden sanırım bu his :)
Benim küçük oğlumda 22 haftalıktı gösterdi çatladım o haftaya kadar bide göstermeyince herkes kız demekki dedi beni de ümitlendirdiler ama erkekmiş rabbim sağlıklı ömürler versin dünya yakışıklısı ikiside
ona da hep kız demek ki demişler ama bal bi oğlu var şimdi :) bana da herkes kızın olcak diyo ümitleniyorum ama hayırlısı tabi :))

Canım içini rahat tut panik yapma babannen biraz stres yapmıştır :) bende anneme akıntım var biraz dedim korkutma beni kızım diyo hemen. Hem benim hiç belirtim yok kusma bulantı vs yok gögüs hassasiyetimde çok az öyle düşün kendini rahatlat belki seninde bulantılarn bitecektir.

Decavit ve omega 3 verdi sadece elevitle decavit aynı şeyler sanırım. Gynoferro demir ilacı değil mi? Onu sabahtan mi alıyorsun o da çok bulantı yapar
Sabah alamıyorum yemekten 2 saat sonra alıyorum. Aslında demirim çok yüksek çıkmıştı hatta doktor bile şaşırmıştı ama ikiz bebek bütün değerlerin düşecek dedi ve bunlari verdi. Belkide bu yeni eklenen demir hapi ve elevit beni sarstı bilemiyorum ama doktor söylemeden bırakamam.

Kizlar vinalac kullanan var mi kutu bitmisti dr a alayim mi degistirecek misiniz dedim memnunsan devam edebilirsin doguma kadar dedi istersen dacavit de alabilirsin 12.haftadan sonra dedi.Bu vitamin zencefilli icince bulantiyi biraz kesiyor ama bilemedim napsam

2 gündür benimde kasık ağrım başladı neden acaba? Bebek iyidir Allahın izniyle haber verirsin bize.
İnşallah canım iyidir benim otobüste oldu hızlı hareket edince aniden oturdum eve geldim uzandım geçmedi seninki de rahmimiz genişliyor ondan ağrıyordur

X