2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

gec yumurtlamadan oturu 11.4gunlugum ozamana kadar gecmı olur dıyorsunuz
Tam 13+0 oliyorsun benimde oyleydi bir hafta one cektim randevuyu buradan okufum bazi arkadaslarin bi hafta onden gittigini belki bebisim ataga gecer falan dedim 12+0 a aldim cnm randevumu tabiki en iyisini dr lar bilir

Kızlar benim bulantılarım haftam ilerledikçe artıyo. Azalması gerekiyordu artık yavaş yavaş. Hastanede yattım olmadı gün aşırı seruma gittim olmadı. Zoferi günde ikiye çıkardık olmadı. Tam 6 kilo vermişim hemen hemen hergün serum takviyesine rağmen. Sanki midemin kapağı yok. Ayağa kalkmamla çıkarmam bir oluyo. Bulantısı yoğun olup azalanlar veya geçenler kaçıncı haftada düzeldiniz.
13. haftada azaldı biraz canım tamamen geçmese de bazen zofer icmedigim oluyo

6. Haftamda başladı. 8-10 arası şaha kalktı. 11in başlarında geçecek gibi oldu. 12. Haftamdayım yine fenalardayım. Geçerse haber veririm. Ben de aynı durumdayım. Ilaç fayda etmedi bıraktım. Serum fln da vermiyorlar. Bekliyorum inşallah geçecek.
Aynen beni anlatmışsın bende 13. Haftaya girdim halen kaşar ekmek dışında bir sey yemiyorum hamile kaldığım günden beri 4 kilo verdim. Bir de ikiz bebek bekliyorum pek geçecek diye umudum yok o yüzden. Allah yardım etsin hepimize.

Benmde gogus hassasiyetim azaldi ya . Ama bulantim fln devam ediyor
o normalmış canım hcg önce hızlı yükselio sonra yavaşlıo o yüzdenmiş dua et bol bol ama stres ii değil gidip içini rahatlat ama 1 haftada çok kısa bi süre en azından 15 güne bir git yani :)

12. Haftadan önce kayıt yaptirmazsan sıkıntı yaparlar. Onların yapmaları gereken mecburi testler falan var bence biran önce gitmeye bak.
Poff su saglik ocagini hic sevmiyorum dengesiz aile hekimim yuzunden bir kez gittim yanimda tam 45 dk ozel tel gorusmesi yapti normalde hakkimi arardim ama ehliyet icin saglik raporunun son gunuydu mecbur katlandim hoş rapora ehliyet alamaz goz dru gormeli yazmis:bicak:

Kızlar nasılsınız.. ben bugun pek iyi deilim..
İlk defa bugun istifra ettim .. ve kafam sallanıyor arabaların arkasında sallanan kötpek kafaları gibi hissediyorum.. heran midem kabarıyor.. sanrm üşüttüm ama kokuyada daha fazla hassaslaştım..
Sizim mide bulantıları biterken bnmki başlıyor sanrm:KK43:

Kızlar nasılsınız.. ben bugun pek iyi deilim..
İlk defa bugun istifra ettim .. ve kafam sallanıyor arabaların arkasında sallanan kötpek kafaları gibi hissediyorum.. heran midem kabarıyor.. sanrm üşüttüm ama kokuyada daha fazla hassaslaştım..
Sizim mide bulantıları biterken bnmki başlıyor sanrm:KK43:
Zaman zaman ben de aynı seyi hissediyorum bir bardak suya 6 7 damla limon sıkıp içiyorum iyi geliyor deneyebilirsin

X