2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Poff su saglik ocagini hic sevmiyorum dengesiz aile hekimim yuzunden bir kez gittim yanimda tam 45 dk ozel tel gorusmesi yapti normalde hakkimi arardim ama ehliyet icin saglik raporunun son gunuydu mecbur katlandim hoş rapora ehliyet alamaz goz dru gormeli yazmis:bicak:
Anladım canım sıkıntısı seni kabul etmek zorundalar ama hamileliğini 12. Haftaya kadar sağlık bakanlığına bildirmek zorundalar yoksa onlara cezası varmış. Inan bende her hafta prolutan iğneyi yaptırmak için gidiyorum ama mecburen yani elimde olsa kapısından geçmem. Içerde sanki hemşireler gün yapıyor da ben onları rahatsız ediyormuşum gibi davranıyorlar.

Aynen beni anlatmışsın bende 13. Haftaya girdim halen kaşar ekmek dışında bir sey yemiyorum hamile kaldığım günden beri 4 kilo verdim. Bir de ikiz bebek bekliyorum pek geçecek diye umudum yok o yüzden. Allah yardım etsin hepimize.

Benim yerken sıkıntı olmuyor. Süt ve cevizden aşırı tiksiniyorum sadece. Yediğim pek durmuyor içimde maalesef bende çok kilo kaybettim. Benim tek. İnşallah geçer yaa çok iyi anlıyorum seni. Canım çekiliyor gibi hissediyorum bazen. Allah yardımcımız olsun inşallah bizde yaşarız hamileliğin keyifli kısımlarını.

Benim yerken sıkıntı olmuyor. Süt ve cevizden aşırı tiksiniyorum sadece. Yediğim pek durmuyor içimde maalesef bende çok kilo kaybettim. Benim tek. İnşallah geçer yaa çok iyi anlıyorum seni. Canım çekiliyor gibi hissediyorum bazen. Allah yardımcımız olsun inşallah bizde yaşarız hamileliğin keyifli kısımlarını.
Sanırım en son 6. Haftada yemek yemiştim gerisi ful karbonhidrat ceviz ve süt yazarken bile midem bulanıyor :KK70: seni çok iyi anlıyorum.

Söylemiyim canım sizinde çekmesin caniniz
Ben de daha hiç olmadı... nasıl bi his? Yani merakımdan soruyorum. Normalde de bişi görünce ya da duyunca isteyen biri değildim. Ama bu aşerme öyle bişi deil galiba.. durup dururken akla düşüyormuş... annem de de olmamış hiç o yüzden sordum :KK66:
valla ara ara canım bişeyler cekiyodu ama bu sefer ağzımın suyu aktı diyebilirim

6. Haftamda başladı. 8-10 arası şaha kalktı. 11in başlarında geçecek gibi oldu. 12. Haftamdayım yine fenalardayım. Geçerse haber veririm. Ben de aynı durumdayım. Ilaç fayda etmedi bıraktım. Serum fln da vermiyorlar. Bekliyorum inşallah geçecek.
Canım kaçıncı hafta başladı bulantilar benim kızımda 8.haftada başlayıp 16.haftada bitmişti 8 hafta hergün istisnasiz çıkardım.

6. Haftamın sonlarına doğru başladı günde bir defa değil 3-4 defa çıkarıyorum. Eğer midem boşsa safra çıkıyo ve o çok daha kötü oluyo

Kızlar benim bulantılarım haftam ilerledikçe artıyo. Azalması gerekiyordu artık yavaş yavaş. Hastanede yattım olmadı gün aşırı seruma gittim olmadı. Zoferi günde ikiye çıkardık olmadı. Tam 6 kilo vermişim hemen hemen hergün serum takviyesine rağmen. Sanki midemin kapağı yok. Ayağa kalkmamla çıkarmam bir oluyo. Bulantısı yoğun olup azalanlar veya geçenler kaçıncı haftada düzeldiniz.
Benim biraz düzeldi ama akşamları çok fenayım. Çoğunlukla yatıyorum. 16 haftada rahatlamıştım diye hatırlıyorum senin nasıldı ilkinde acaba? Belki benzer olur.

Arkadaşlar bende bulantı ile ilgili şunu söylemek istiyorum.Sabah mutlaka o safrayi çıkarmak için uğraşıyorum çünkü eğer onu cikarmazsam gün içinde akşam yatana kadar midem berbat oluyor
İki oğlum var hamilelik dönemim hep böyle bulantıli geçti hatta ikincisinde her ay serum yiyordum Allah'tan bunda sadece sabah safra sıkıntısı oluyo gün içinde daha iyiyim...

Ben eşime sarılmayı unuttum kafamdan kokular duyuyorum çokfelaaket
Aynen ya eşim artık yanımdan bile geçerken azıcık uzak geçeyim yoksa kokarım diyo zaten 7 haftalıkken başladım 3 haftadır salonun kapısını kapatıyorum kimseyi sokmuyırum salona eşim işten gelir gelmez sadece ben geldim diyo direk yatak odasına geçiyo özledim adamı valla :olamaz:

7.haftaya kadar ben de esime yaklaşamıyordum dışardan geliyor ya hic bir sey kokmasa bile kusma moduna geciyordum .Cok sukur simdi esime karsi olan durum degisti .Ama hala öğrencilerden siniftan mutfaktan tiksiniyorum
Canım yaa aynıyız biliyomusun eşimin eve geleceği düşüncesi bile bulanmama sebep bu akşam montunu benimkinin üstüne aşmış al onu ordan dedim hiç hoşlanmıyorum bu durumdan ama napim

Canım yaa aynıyız biliyomusun eşimin eve geleceği düşüncesi bile bulanmama sebep bu akşam montunu benimkinin üstüne aşmış al onu ordan dedim hiç hoşlanmıyorum bu durumdan ama napim
Arkadaşlarının yanında sigara içmiş montuna sinmiş vestiyere yaklaşamadım dün ya çoraplarını falan ayağımla iteliyorum çok fena gerçekten kemdimi kötü hissediyorum

Benim biraz düzeldi ama akşamları çok fenayım. Çoğunlukla yatıyorum. 16 haftada rahatlamıştım diye hatırlıyorum senin nasıldı ilkinde acaba? Belki benzer olur.

Benim ilk gebeliğimde 11-12.Haftalarda başladı yani daha geç başladı ve 16 gibi hafifleyip 20. Haftada tamamen geçmişti.Bunda 6. Haftada başladı. 20. Haftaya kadar devam ederse ben herhalde 175 boyla 45 kiloya düşerim

Arkadaşlar crinone jel kullanan var mı? Ben kullanıyorum ve artık yaparken çok rahatsız oluyorum. Hiç kullanmak istemiyorum. Aynı durumda olan var mı?

Arkadaşlar crinone jel kullanan var mı? Ben kullanıyorum ve artık yaparken çok rahatsız oluyorum. Hiç kullanmak istemiyorum. Aynı durumda olan var mı?
İçinde 5 tane kalıncaya kadar kullandım baktım artık gitmiyor kendi kendime bıraktım artık tiksinç bir hal almıştı onu yapmak:KK12:bir hafta sonra da doktora soyledim ben biraktim diye normalde 12.haftaya kadar kullanman lazim ama.madem birakmışın bişey olmamış tekrar yazmayım bari dedi

X