2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Betahcg ye baktırdım cuma günü 79 çıktı :KK49: yarın ve salı günü tekrar vereceğim . Sonra da kadın doğuma gitmeyi düşünüyorum . Senin nasıl ilerliyor ?
Bn 4kasımda ilk baktırdım 167 flndı 7 kasımda 556.7 cıktı 16kasımda 2.kez kadın doğuma gidicem inşallah

Kızlarrr içinizde izmirden olan varmııı hangi doktora gidiyosunuz ben ege ünide tüp bebek yaptırdım kalbini duyduktan sonra doktor bulucam hatta karşıyakadan olursa süper olur :deli: yada ege üniye devammı etsem profösör doktorum özel seçtim ama hem çook yoğun hemde kendisi doğum yaptırmıyo çok yoğun olduğu için doğum kontrolleri yapıp seni en son kadın doģum doktoruna yönlendirio:KK34:

Merhabalar. Ben de katılayım aranıza. Hepinize sağlıklı hamilelikler diliyorum.

Benim sat 27 Eylül. Şu an 6+4 günlük hamileyim. Keseyi gördük ama kalp atışlarını duyamadık. Bu çarşamba randevum var kalp atışları için.
Çok aşırı bulantım ve kasık ağrısı var bende ama doktorum normal dedi. Sizde kasık ağrısı oluyor mu.
İlk gebeliğimde 8. haftada kalbi durduğu için en küçük şeylerden bile korkuyorum

Hoş geldin canım:) satımız aynı. Bende 6+4üm bugün. Çarşamba günü keseyi gördük bizde. Nasipse iki hafta sonra gidicez tekrar. Mide yanması var bende de. İnş geçer çabucak :KK43: rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi canım içimizi ferah tutalım :)

X