2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Yaa senin durumun çok ileri desene, bende kusma olmuyor sadece sürekli geçmeyen bir bulantim var.
Metpamid kesiyorsa bulantini icebilirsin bana günde 3 defa yazmıştı. O kesmezse dramamine daha etkili ama reçetesiz alınmıyor. O da kesmezse son çare zofer diye bir ilaç. Ama o da çok güvenilir değil. İnşallah metpamidle duzelirsin

Geçmiş olsun mu desem hayırlı mı olsun desem.. sizler en önce olanlarsınız sanrm ilk belirtiler sizden geliyo biz arkadan :))

Aslında 1 temmuz beklenen doğumlu olanlar var ama aktif olarak bizler yaZıyoruz sanırım. Hamileliğimin bugüne kdrki en zorlu belirtileriymiş bulantı ve kusma umarım geç gelir size, hafif gelir..

Selam kızlar kusmalar başlamış inşallah biter bir an önce.benim sadece bulantı var şimdilik bazen gece bazen gündüz.saclarda dökülme var mevsimsel mi bilemedim.sabah kalktığımda da acayip ac oluyorum

Hanımlar merhaba Ben de arabıza katılmak isterim . Kan ve idrar testlerim pozitif . Pazartesi ve çarşamba tekrar kan verip betahcg artış takibi yaptıracağım . Sonra da sonuçlarımla birlikte kadın doğuma gideceğim . Son adet tarihim 9 Ekim Beklenen adet tarihimin üzerinden ise bugün ile birlikte 4 gün geçti İlk 3 gün kasık batması özellikle sağ , karın ağrısı gibi hafif düzeyde ağrılarım oldu . Bugün tamamen kesildi diyebilirim . Çok çok ince bir sızı şeklinde ara sıra vuruyor . Hayırlısını beklemedeyim ...

Kızlar bu uyku benı bıtırdı ınsan uç dakikada dalar mı :) zaten erken yatıp geç uyanıyorum ama onbırde kalkıp ıkıde uyumak nedır...
Hiç enerjim yok Ya arada enerjım gelınce ıslerımı yapıyorum AMa bu uyku benı mafettı... Sızdede varmı

Merhaba, bende uyku hali gebelik testimi yapana kadar olmustu. Anlam veremiyordum. Bayilir gibi uyuyordum agzimdan salyalar akiyormus uyurken ama gecti simdi.

Merhaba herkese mide bulantısı olanlar inşaallah çok kısa sürer ben 5+3 üm şimdilik bir şey yok ama önceleri başım çok nadir ağarırken neredeyse her gün başım ağrıyor benim de
Benim cok sukur bulantim yok. Insallah da olmaz. Zaten normalde de solugu hastanede aliyorum mide bulantisina katlanamiyorum insallah anneme cekerim ve hic bulantim olmaz:) cubuk kraker kizlar. Her derde deva :)

Hosgeldim canim
Dikkat et cnm ilk üc ay bevege pek yarari yok yediklerimizin
uyku bndede var simdi yine geldi hemdn namazimi kildim olurda dalarsam ögleni kacirmiyim

Ben henuz dr a gitmedim bugun karar verdim hangi hastane ve doktora gidecegime. 18 kasima randevu alabildim. Cumartesi gittigimde hem belki kalp atislarini duyarim diye gitmedim. Dun sabah ac karnina kan testi yaptirdim beta hcg degeri 8790 cikti.

Merhabalar. Ben de katılayım aranıza. Hepinize sağlıklı hamilelikler diliyorum.

Benim sat 27 Eylül. Şu an 6+4 günlük hamileyim. Keseyi gördük ama kalp atışlarını duyamadık. Bu çarşamba randevum var kalp atışları için.
Çok aşırı bulantım ve kasık ağrısı var bende ama doktorum normal dedi. Sizde kasık ağrısı oluyor mu.
İlk gebeliğimde 8. haftada kalbi durduğu için en küçük şeylerden bile korkuyorum

Hosgeldin cnm
Kasik agrim iki tarafli canim aksamlar az derecede bulanti oluyor uyku cok akinti cok
Rabbim yavruöarimizi bize bagislasin

Hoşgeldin cnm bnmde sat 9ekim aynıyız :)

Yenş gelen arkadaşlar hoşgeldiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…