2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Çok fena aşeriyorum inşallah bulabilirim
Ben de daha hiç olmadı... nasıl bi his? Yani merakımdan soruyorum. Normalde de bişi görünce ya da duyunca isteyen biri değildim. Ama bu aşerme öyle bişi deil galiba.. durup dururken akla düşüyormuş... annem de de olmamış hiç o yüzden sordum :KK66:

Allahım başım çok ağrıyor bide perwolün sıvı çamaşır deterjanını almıştım çocukların üstü ondan kokuyo midem bulanıyor ilk defa küçük oğluma çekil oğlum kokuyorsun dedim oda pırt mı yaptım anne dedi allahım ne zaman geçecek çok üzüldüm öyle dedim diye ama işkence gibi affet allahım

Kızlar benim bulantılarım haftam ilerledikçe artıyo. Azalması gerekiyordu artık yavaş yavaş. Hastanede yattım olmadı gün aşırı seruma gittim olmadı. Zoferi günde ikiye çıkardık olmadı. Tam 6 kilo vermişim hemen hemen hergün serum takviyesine rağmen. Sanki midemin kapağı yok. Ayağa kalkmamla çıkarmam bir oluyo. Bulantısı yoğun olup azalanlar veya geçenler kaçıncı haftada düzeldiniz.

6. Haftamda başladı. 8-10 arası şaha kalktı. 11in başlarında geçecek gibi oldu. 12. Haftamdayım yine fenalardayım. Geçerse haber veririm. Ben de aynı durumdayım. Ilaç fayda etmedi bıraktım. Serum fln da vermiyorlar. Bekliyorum inşallah geçecek.

Evet cnm bostancida oturuyorum. Hastane yorumlarına fln baktım ben baya şikayet var sen memnun musun ordan ben delta hospitale gidiyorum. Doktorumdan memnunum.
Delta da yeni doğan yoğun bakımı da var. İnşallah ihtiyaç olmaz tabi ama önemli... Ben de araştırmıştım baya. Maltepedeyim ben de. Hangi doktora gidiyorsun?

Allahım başım çok ağrıyor bide perwolün sıvı çamaşır deterjanını almıştım çocukların üstü ondan kokuyo midem bulanıyor ilk defa küçük oğluma çekil oğlum kokuyorsun dedim oda pırt mı yaptım anne dedi allahım ne zaman geçecek çok üzüldüm öyle dedim diye ama işkence gibi affet allahım
Ben eşime sarılmayı unuttum kafamdan kokular duyuyorum çokfelaaket

Canim gecmis olsun buzla şok uygula masaj yagiyla ov ve ilik bir dus al rahatlatabilir bir fincan da türk kahvesi

Ben de yaptırmayacağım. İlk hamileliğimde de yaptırmadım. Aldırmayı düşünmüyorsan yaptırmanın hiçbir manası yok. Zaten bulantılar yetiyor bir de olasılıklarla canımı sıkmak istemiyorum.
Benimde öyle aldırma gibi düşüncem yok. Çok istedim bu bebegi. Bende pek yaptirmak istemiyorum canim Allah korusun sonuç kötü çıksa hamileligim burnumdan gelir

Ben eşime sarılmayı unuttum kafamdan kokular duyuyorum çokfelaaket
7.haftaya kadar ben de esime yaklaşamıyordum dışardan geliyor ya hic bir sey kokmasa bile kusma moduna geciyordum .Cok sukur simdi esime karsi olan durum degisti .Ama hala öğrencilerden siniftan mutfaktan tiksiniyorum

Kızlar benim bulantılarım haftam ilerledikçe artıyo. Azalması gerekiyordu artık yavaş yavaş. Hastanede yattım olmadı gün aşırı seruma gittim olmadı. Zoferi günde ikiye çıkardık olmadı. Tam 6 kilo vermişim hemen hemen hergün serum takviyesine rağmen. Sanki midemin kapağı yok. Ayağa kalkmamla çıkarmam bir oluyo. Bulantısı yoğun olup azalanlar veya geçenler kaçıncı haftada düzeldiniz.
Canım kaçıncı hafta başladı bulantilar benim kızımda 8.haftada başlayıp 16.haftada bitmişti 8 hafta hergün istisnasiz çıkardım.

Evet cnm bostancida oturuyorum. Hastane yorumlarına fln baktım ben baya şikayet var sen memnun musun ordan ben delta hospitale gidiyorum. Doktorumdan memnunum.
Ben özel başka bir doktora gidiyorum Dragos gülen tıp merkezi Doc. Dr. Bülent KARS doğumlarını central de yapıyor. Ben doktorumdan çok çok memnunum. Acıbadem de oturuyorum bende seninle yakın sayılırız.

X