2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

C cigdemmm26 Canım ❤️
Hanımlar miniğime aldığım ilk şey :KK49: Bu bile o kadar heycan verici ki :KK71:

Ayy evet ben de deftere ayrı zıbına ayrı bakıp bakıp gülümsüyorum canım:) güle güle kullan sen de iyi yaptın almakla bence de. güzel anılar yazalım inş defterimize. Sonra da bebişimiz büyüdüğünde ona okuruz ne güzel olurrr :anne:

Ayy evet ben de deftere ayrı zıbına ayrı bakıp bakıp gülümsüyorum canım:) güle güle kullan sen de iyi yaptın almakla bence de. güzel anılar yazalım inş defterimize. Sonra da bebişimiz büyüdüğünde ona okuruz ne güzel olurrr :anne:
Eveeet öncü oldun sen de bana ❤️ çok hoş bir sayfaymış .. Cinsiyetten sonra zıbınlardan keselerden yastıklardan da edinmek istiyorum .. Doğacak ta büyüyecek te ... Ayyyyyy Allahım ne güzel bir ödül vermiş bize ❤️

Kzlar ikili test sonucumu bugun aldim cok iyi cikti :) arti dun sogukta kaldim sanirim kasiklarim sabaha kadar agridi saglik ocagina gittim doktor toz verdi gece yatmadan ic dedi devam ederse hastaneye git idrar yolu enfeksiyonuysa eger muhakkak tedavi edilmesi lazim dedi hamilelikte onemliymis.kendinizi usutmeyin dikkat edin.bu arada saglik ocagonda ası kaydim var 22.haftamda cagirdilar beni 23 subatta ilk asıma olucam

inşallah bir sıkıntı yaşayamayız.Benim bundan önce 3 kaybım olduğu için bende psikolojik olarak rahat değilim.Bİrde size sormak isterim 10. haftadan sonra gebelik belirtileriniz azaldımı acaba?
bnmde 3 kaybim var en sonki dis gebelikdi maalesef . insallah bunlari saglikla kucagimiza aliriz. azaliyor bulantilar filan btiyot ve 12. haftada mide yanmasi basliyor

Ben daha kayıt ta taktırmadım sağlık ocağına Kızlar aşıdan önce yapılacak bişey varmıştı
Aynen neydi o:KK49:

Kzlar ikili test sonucumu bugun aldim cok iyi cikti :) arti dun sogukta kaldim sanirim kasiklarim sabaha kadar agridi saglik ocagina gittim doktor toz verdi gece yatmadan ic dedi devam ederse hastaneye git idrar yolu enfeksiyonuysa eger muhakkak tedavi edilmesi lazim dedi hamilelikte onemliymis.kendinizi usutmeyin dikkat edin.bu arada saglik ocagonda ası kaydim var 22.haftamda cagirdilar beni 23 subatta ilk asıma olucam
Darisi basimiza cok sevindim:nazar:

Kızlar randevu aldım 4ocak verdıler devlete
Acaba 2lı tarama testı yapılıyormu orda bılgınız varmı yalovada oturuyom
canım bende devlete gidiyorum burda yapıyorlar ama 13+6yı geçersen güvenilir çıkmıyor sonuç. Senin geçicek sanırım o yüzden randevusuzda olsa bi sabah erkenden gidip sıra almanı öneririm yada imkanın varsa özelde yaptırabilirsin

X