2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

İkili test için doktorum öncelikle araştırma hastanelerini önerdi bu arada... özel bi yer tavsiyesini ben istedim. Aslında ısrarla araştırma hastanesi dedi. Ama benim devlet ile ilgili genel de kötü deneyimlerim var. O yüzden tercih etmedim.

Bnde anadolu yakası pendik remedy hospitalde yaptrcm cnm bklm bna ne kadar dicek umarm bu kadar fiyat çıkmaz

ikili için usg kısmını benim kendi dr um yaptı ama zaten kendisi özel muayenesi olduğu ve gayet yüklü ücreti olduğu için ekstra para almadı. kan tahlilini de anlaşmalı bir laboratuvara yolladı orada 85 tl yaptırdım. özel sigorta yaptırmadığım için ben de çok pişmanım çünkü özel labaratuar da dahil pek çok özel hastanenin anlaşması var. şimdi araştırıyorum özel sigortaları ama anladığım kadarıyla hamile kaldıktan sonra bu mümkün değilmiş. bu özel sigorta konusunda bilgileri olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim

260 da çok değil mi ya :/ ben ücret odemedim anlaşmamız olduğundan ama ücret ödeyen arkadaşlar yorum yapar herhalde. Basit bir kan testi sadece diğeri de normal usg işte kontrolle ayni.
Gerçekten çok fazla ikili teste bu fiyatı alıyorsa üçlü taramada ne kadar isteyecek çok merak ediyoeum

Geçmiş olsun canım ne verdi ilaç olarak ben de aynıyım seninle bademcik iltihabı bana da augmentin bıd1000mg verdi mecbur içmeye başladım
Banada aynı canım augmentin bid1000 mg verdi birde tanflex gargara verdi bende başlıycam artık çok fenayım çünkü sanada çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin insallah

İstanbul’da uçmuş fiyatlar... doktorumu aradım. Anlaşması varmış onu söyledim kan ve usg ikisi için 260 lira dediler şimdi de. Kimden ne koparsak diyorlar heralde N Nezos92
Oooooo bu fiyatlar ne böyle istanbul sahiden uçmuş bugün yaptırdım toplam hepsine 75 TL ödedim özel hastanede ama ben Burdurun bir ilçesindeyim Allah yardımcınız olsun

Bnde anadolu yakası pendik remedy hospitalde yaptrcm cnm bklm bna ne kadar dicek umarm bu kadar fiyat çıkmaz
İnşallah çok çıkmaz
Özel sigortaların çoğunda bekleme süresi vardı. En az 5 ay. Biz de ha bu ay oldu ha bi dahaki ay diye diye yaptırsak mı yaptırmasak mı derken kaldı. Hamile kaldıktan sonra masrafları karşılayan bir sigorta şirketi Yok ne yazık ki.. ama eğer eşinizin işinden dolayı özel sigortası varsa o zaman Farklı olabilir belki. Öyle bir durumunuz varsa eğer iş yerinin anlaşmalı olduğu sigorta şirketi ile bir görüşün mutlaka.
Oooooo bu fiyatlar ne böyle istanbul sahiden uçmuş bugün yaptırdım toplam hepsine 75 TL ödedim özel hastanede ama ben Burdurun bir ilçesindeyim Allah yardımcınız olsun
Amin... hepimizin inşallah...

ben geçen gün öylesine kozyatağı central hospitalı aradım bana bi fiyat çıkardılar şok oldum 290 tl ikili test için 120 tl de kan tahlili için fiyat verdiler iyi günler deyip kapadım teli

ben geçen gün öylesine kozyatağı central hospitalı aradım bana bi fiyat çıkardılar şok oldum 290 tl ikili test için 120 tl de kan tahlili için fiyat verdiler iyi günler deyip kapadım teli
Teşekkürlerrrrrr deseydin... benim doktorda ikiliyi iyi bi yerde yapalım kafamız rahat olsun 3 lüye gerek kalmasın dedi. Bakalım inşallah iyi Haberler alırız. Zaten Allah korusun ama ikilide sıkıntı çıkarsa 3 lü yerine prenatest yaptırmak istiyorum. Anne kanından bakılan... 3 lü 4 lü amniyosentez ile ayrı ayrı uğraşıp beklemektense tek turda halletmiş oluruz

ayy inş cnm ikilide sıkıntı olmazda 3 lüye 4 lüye gerek kalmaz kan sonucumu da cuma günü alıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…