2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam.. ikili test için bi merkezden randevu aldım ama usg için 330, kan tahlili içinde 170 tl dediler. Sizler de bu civarda mı yaptırdınız acaba? İkisi için ayrı ücret mi ödediniz yoksa tek bir ücret mi? Ona göre başka merkezlere de bakıcam. Doktorum burayı önerdi ama kafam karıştı.
hanimlar kan sulandirici igne kullanan varmi arsmizda benim gbi pihtilasma olup?

Bende 0,4 clexane kullanıyorum. Hep günde bir adet vermiş doktorlar. 12 saat koruyuculuğu olduğundan dolayı endişelendin sanırım. Ben de doktoruma sormuştum. Pıhtı atma ihtimaline karşı olduğu için kafi bir miktar dedi. Gebelik dışında kullananlarda var onlarda günde 1 kullanıyormuş. Fazlası zararlı sanırım. Yani o zaman kanımız hiç pıhtılaşmaz bir kaza vs durumunda hayati tehlikemiz olabilir.

Kızlar çıktım doktordan üniversiteden daha çok içim rahatladı evet riskli bi gebelik olucak fakat kötünün iyisi gidişata göre hareket edilecek dedi yani takip edilmesi gerek dedi daha ılımlı konuştu. İnşallah sağlıkla alırım kucağıma
Amin canım gözünaydın çok sevindim inşallah herşey yolunda gider.

Kızlar selam.. ikili test için bi merkezden randevu aldım ama usg için 330, kan tahlili içinde 170 tl dediler. Sizler de bu civarda mı yaptırdınız acaba? İkisi için ayrı ücret mi ödediniz yoksa tek bir ücret mi? Ona göre başka merkezlere de bakıcam. Doktorum burayı

Ya kızlar fiyatlar çok değişiyor ben Hatay da özel hastaneye gittim kan a almadılar usg görüntüsüne 25 tl ödedim sadece

inşallah bir sıkıntı yaşayamayız.Benim bundan önce 3 kaybım olduğu için bende psikolojik olarak rahat değilim.Bİrde size sormak isterim 10. haftadan sonra gebelik belirtileriniz azaldımı acaba?
Canım allah tekrar yaşatmasın ben 10. Haftamdan sonra hiç istifra etmedim diyebilirim rahatladım rahat yemek yemeye başladım

Bu arada geçenlerde okuduğum bir şeyi paylaşayım sizlerle... çatlaklar için hangi kremi yağı kullanırsak kullanalım çatlamamanın en önemli formülü kesinlikle kaşınmamakmış. Kaşıntı mutlaka hepimizde olacak. Derimiz gerileceği için. Kaşıntı olduğu anda kaşınmak yerine kullandığımız ürün neyse onu sürüp kaşıntıyı atlatmak gerekiyormuş.doğum Sonrasında zayıflarken de aynı şeyi yapmak gerekliymiş.

Kızlar selam.. ikili test için bi merkezden randevu aldım ama usg için 330, kan tahlili içinde 170 tl dediler. Sizler de bu civarda mı yaptırdınız acaba? İkisi için ayrı ücret mi ödediniz yoksa tek bir ücret mi? Ona göre başka merkezlere de bakıcam. Doktorum burayı önerdi ama kafam karıştı.

Bende 0,4 clexane kullanıyorum. Hep günde bir adet vermiş doktorlar. 12 saat koruyuculuğu olduğundan dolayı endişelendin sanırım. Ben de doktoruma sormuştum. Pıhtı atma ihtimaline karşı olduğu için kafi bir miktar dedi. Gebelik dışında kullananlarda var onlarda günde 1 kullanıyormuş. Fazlası zararlı sanırım. Yani o zaman kanımız hiç pıhtılaşmaz bir kaza vs durumunda hayati tehlikemiz olabilir.
Cook pahalı benceeee... Çok daha uyguna yapan yerler bulabilirsin 330 da neymis

:110: Çok pahalıymış. Benim kendi doktorum yaptı, usg için ek ücret ödemedim muayene sırasında baktı. Kan için de 90 lira ödedim...

Cook pahalı benceeee... Çok daha uyguna yapan yerler bulabilirsin 330 da neymis
Doktorumun anlaşması varmış kan+usg 260 a bağladık. İstanbul’da hep bu civarda sanırım. Özel de her yer güvenilir değil dedi... devlet olacaksa da araştırma hastanelerine yönlendirdi. Ama randevu almak sıkıntılı oralardan da...

Doktorumun anlaşması varmış kan+usg 260 a bağladık. İstanbul’da hep bu civarda sanırım. Özel de her yer güvenilir değil dedi... devlet olacaksa da araştırma hastanelerine yönlendirdi. Ama randevu almak sıkıntılı oralardan da...
260 da çok değil mi ya :/ ben ücret odemedim anlaşmamız olduğundan ama ücret ödeyen arkadaşlar yorum yapar herhalde. Basit bir kan testi sadece diğeri de normal usg işte kontrolle ayni.

Cnm bnde İstanbuldym 10gün sonra bnde yaptırcam ikili test fiyat cok geldi bna acaba hangi yakadasın bu fiyat civarındamı bnm hastanemde acaba merak ettim şimdi

260 da çok değil mi ya :/ ben ücret odemedim anlaşmamız olduğundan ama ücret ödeyen arkadaşlar yorum yapar herhalde. Basit bir kan testi sadece diğeri de normal usg işte kontrolle ayni.
Daha bınun bir de ayrıntılı ultrasonu var... özel sigorta yaptırmamak büyük hataymış... bi kaç Yeri aradım şimdi. İstanbul için fiyatlar hep bu civarda... hatta daha pahalı olan yerler de var. Sadece usg için 500-600 lira alan doktorlar var.

Cnm bnde İstanbuldym 10gün sonra bnde yaptırcam ikili test fiyat cok geldi bna acaba hangi yakadasın bu fiyat civarındamı bnm hastanemde acaba merak ettim şimdi
Anadolu yakasındayım. Sonomed de yaptırıcam kadıköy de. Benim doktorum hastane de değil. O yüzden de biraz sıkıntı yaşıyoruz. Hastanenin hastası olunca daha düşük oluyormuş fiyatlar. Siz hangi yakadasınız

X