2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar özel doktora gidenler veya özel hastanelere gidenler muayene ücretleri hangi aralıklarda
Benim özel doktor. Hastane de değil. 200 tl. 15 günde bir ücret alıyor. Aralarda ücret almıyor. Hatta bazen 15 günü geçmiş olsa bile ücret almadığı oluyor.

kızlar cinsiyet tahmini yapabilir misiniz acaba bide şu ramzi takviminde bi bakabilirmisiniz.

Eklentiler

• ea10691b-b718-48df-b3d6-0061127b16e7.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 73
Benim özel doktor. Hastane de değil. 200 tl. 15 günde bir ücret alıyor. Aralarda ücret almıyor. Hatta bazen 15 günü geçmiş olsa bile ücret almadığı oluyor.
benim de o civarda. bazı arkadaşlarım bu ücretleri çok gereksiz buluyor bana da fazla geliyor ama mecbur kaldım çünkü yaşadığım şehre yeni taşındım rastgele bir kaç doktora gittim ama hiç memnun kalmadım beni strese soktular gereksiz yere gerdiler. şimdiki doktorun iletişimi çok iyi ki bence kadın doğumcu için çok önemli bi nokta. ama hem çok pahalı hem de rapor veremiyor. 2. bir devlet hastanesi doktoru edinsem mi diyorum ama duyduğuma göre gebelik başından beri gelmeyen hastalara doktorlar pek ilgi göstermiyormuş.

bakarmısınız kızlar cinsiyet tahmini fln

Eklentiler

• 345199f0-b6fb-4dfa-804c-92ca52c008d2.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 77
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…