2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Boşver canım süpürme ben gün yapacam diye geçen hafta pazar günü ev süpürdüm sildim koltukları çektim oda oda süpürdüm bide toz aldım 2 gün sonra kontrolüm vardı bebeğim baya baya aşağı inmişti halbuki bir önceki kontrolde gayet iyi demişlerdi yukarıdaydı yavrum şimdi 10 güne bir rutin kontrol yazdılar yani boşver evi eşine söyle rica et anlat o süpürsün bu defalık

Ya kizlar bu teori cogu kiside dogru sonuc veriosaa doktorlarrn daha iyi anlamasi lazim 16. Haftayi bekletiolar bize
Canım herşekilde anlarlar kemik yapısı vs ama illaki 100 de 1 yanılma payı olduğu için netleşince söylüyorlar yoksa doktorların bilmediğini düşünmüyorum e bide cihazlara görede değişir artı özeller para kazanıyo bu işten

Süper olmuş canım çok çok çok beğendim ellerine sağlık ben daha sonra sipariş vermeye karar verdim başka hediye aldım eşime ama senin sürpriz muhteşem olmuş

Çokkkk teşekkürler canım:) hem 2gün önceden yapınca hem de Hediyeleri sürprizi görünce şoka girdi garibim :) seneye bebişimizle kutlarız inş doğumgünlerini.

Geçmiş olsun canım valla yavaş yavaş oturduğum odayı supurdum inş bişey olmaz

Ayy durusa nasil tatliii canim valla ayni haftada arkadasin var sag tarafta bebek ultrasonda suan dogum yapti ve oglu var

:) bizimki kipirdadi biraz da cok şaşırdım hareketli olacak galiba simdiden elleri hafif hareket etti. Bizimki simdi sagda mi gorunuyor. Rabbim cumlemize hayirli dogum nasip etsin hepsinin omru hayirli ve uzun olsun insallah

Kizlar bebek oncesi mayista esimle son cocuksuz tatilimizi yapmak istiyoruz cocuk kabul edilmeyen bir otelde. Sizce 7 aylik hamileyken denizin havuzun tadi cikar mi??

Ramzi teorisine göre benim bebeğim erkek kızlar daha dikkatli baktım internetteki fotoları falan da karsilastirdim. Ama bu aşırı ve 12 olmama rağmen geçmeyen bulantiyla tarihte tek olurum heralde. Erkek olursa yani... Bakalım bekleyip gorecegizzz

Kizlar bebek oncesi mayista esimle son cocuksuz tatilimizi yapmak istiyoruz cocuk kabul edilmeyen bir otelde. Sizce 7 aylik hamileyken denizin havuzun tadi cikar mi??
7 aylık hamişken mi kaç saat mesafeye gideceksiniz? Biraz riskli gibi geldi bana herhalde yapamazdim. Suanki gobegimle bile yuzebilecek gibi değilim ama yuzebilirsen çok iyi olur tabii

7 aylık hamişken mi kaç saat mesafeye gideceksiniz? Biraz riskli gibi geldi bana herhalde yapamazdim. Suanki gobegimle bile yuzebilecek gibi değilim ama yuzebilirsen çok iyi olur tabii
Ucakla 1 saat arabayla 8 iki kisilik son tatilimiz olsun istedik ama benim de kafam karisti. Tecrubeli annislerden tavsiye istiyim dedim.

Bulantiya takılma canım her vücud farklı tepki verir hormonlara.benim üst komşum sabah akşam kustu hastanelere kaldiriyordular artık oğlu oldu.alt komşum ilk gebeliginde ne bulantı ne kusma hiç birşey yaşamadı kızı oldu.Şimdi 2.bebeğini dünyaya getirdi bunda da 16.haftaya kadar bulantı kusma çekti hatta hepimiz dedik ki bu erkek ol ucak galiba bir kızı daha oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…