2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Evet endişe ister istemez oluyor çünkü etkileşim halindeyiz olumlu ve olumsuz şeyleri dinleye dinleye :) 11-14 arası oldugunu biliyordum doktor 4 hafta sonra git deyince mesafe uzun gibi geldi bana biraz.Ben her hafta gitmek istiyorum sanırım ondan :) Çok ultrasona girmek de iyi degil diyorlar aslında.Sağlıklı olsunlar,saglıklı gebelik geçirelim de yeter ki gerisi mühim degil.

Evet Can'ım ben de uzun aralık sandım ama aslında normal.İlk 8 haftada düşük riski oldugundan ve gebeliğin seyrini belirleyen haftalar oldugundan 2 haftada bir o Zaman.Bir kanama vs. Agrı olmadıkça gitmenin de anlamı yok sanırım onlara göre.Bende 6+2 de kalp atışı gördüm duymadım ama sonra tekrar çağırdı 9. Hafta dinletti bu kez.Gerçek dogum haftası da degişti bu sefer.

Kızlar bu kadar kendinizi strese sokmayın lütfen rahat olun biliyorum zor ama gerek olsa doktor soyler cagırır zaten bende en son aralığın ılk haftası gittim daha cok var bu arada devlet hastanesine gittik ama muayene olamadan geldım dedım Bı hayır vardır bunda da diye düşünüyorum kı yakın zamanda kaybım oldu buna rağmen rahat olmaya çalışıyorum İnş saglıkla nasip olur hepimize

Kızlar En son evi supurdum de hafif kahverengi akıntı gelmişti şimdi evim yine kirlendi kardeşim gelip supururum dedi ama onlarda bugün ev taşıyorlar en erken salı günü gelebilir hiç olmazsa oturduğum odayı supursem bişey olur mu ne dersiniz

Bence akşam eşin süpürsün cnm madem önceden de leke oldu risk alma bence

Dusuk ayarda tarak kisminida kapatarak hafif hafif supur canim

bende öyleyim dayanamadım yarın bi devlete gidip bakıcam bebeğime :)

Benim doktorum devlette 2 haftada bi çağırıyor ben ilk 3 ay böyle olacak zannediyordum ama geçen gittiğimde 25 haftalık bi bayana da 2 hafta sonra yine görüşelim dedi. Bende 3 ocakta gidicem ikili test yapıcaz ama bebeğim 3 gün önde gidiyor 13+1 olacak o gün inşallah daha fazla önden gitmez de testi kaçırmayız :))

Kizlar bes haftalik usgniz var mi
Var da bisey yok ki kara delik :)
Canim sen takıntı haline getirmissin benim gebeligim riskli oldugu halde k2 haftada bir gittik en sonkinde 17 gun olmuştu ve 20 gun sonra gitcem tekrar .Surekli gidince her sey yolunda olacak diye bir dusunceye kapilma .Hepimiz özlüyoruz gormei istiyoruz ama soyle dusun hastane mikrop yuvası surekli gitmek hastaliklara davetiye çıkarabilir. Az daha sabret hareketlerini hissedince rahat olcaksin icinde varligini hissedebildigin icin
Supurme ben de ayakta cok kaldim kanamam oldu simdi bebegimden kiymetli degil diyorum oldugu kadar esim süpürüyor mutfagi topluyor zamani olsa daha cok yardim edecek ama gece 10 da giriyor eve .Cubuk supurgeyse belki hafif yormadan yapilir ama ben risk almam 3 kere kanamam oldu ve o kani gordukce psikolojim alt ust oluyor

Ya kizlar bu teori cogu kiside dogru sonuc veriosaa doktorlarrn daha iyi anlamasi lazim 16. Haftayi bekletiolar bize
Benim dr birine 7.aya kadar kiz demis sonra erkek demis simdi ben 12 de tahmin eder misiniz diyorum yok 16 dan once soylemem diyor .Itibarini zedelememek icin

Benim dr birine 7.aya kadar kiz demis sonra erkek demis simdi ben 12 de tahmin eder misiniz diyorum yok 16 dan once soylemem diyor .Itibarini zedelememek icin
benim doktorum ilk oglumda 12. Haftada kiz dedi iyide bi doktordu aslinda 16. Haftada %100 erkek dedi gerci 12. Haftada ne istiosunuz dedi ben saglikli olsun farketmez dedim esim oglann deyincee kiz dedi die dusunuorum

benim doktorum ilk oglumda 12. Haftada kiz dedi iyide bi doktordu aslinda 16. Haftada %100 erkek dedi gerci 12. Haftada ne istiosunuz dedi ben saglikli olsun farketmez dedim esim oglann deyincee kiz dedi die dusunuorum
Burda prof var 8 9 da bile %80 dogru tahminde bulunuyor .Ama zaten ilk bebegim hic gerek yok merakla beklemek de cok guzel bir duygu

Ya kizlar bu teori cogu kiside dogru sonuc veriosaa doktorlarrn daha iyi anlamasi lazim 16. Haftayi bekletiolar bize

Farklılık gösteriyor olabilir canım yada buna odaklanmamızı istemiyorlardır, bazı ülkelerde doğumda öğreniyormuş insanlar , aldırma yapılmasın diye ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…