2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum yaptıranlar cevap verebilirse sevinirim pazartesi ikili test yaptırıcam peki kan tahlili bu ikili testi yaptırdığımız günmü veriliyor birde ödediğimiz ücret sadece ikili testemi ait kan için farklı ücretmi alınıyor
Canım ben daha perşembe günü yaptırdım yurtdışındayım ama. Normal ölçüm değerleri iyi çıkınca benim doktorum kan testine gerek yok dedi biz de istemedik.

İyi akşamlar arkadaşlar, bize de bi yorum yapabilir misiniz rica etsem cinsiyet için? 12 haftalık görüntü ☺️

Eklentiler

• IMG_5785.JPG
    IMG_5785.JPG
    59,3 KB · Görüntüleme: 92
Ya evet canım öyle verdi doktor.. kendisi de daha çok erken ama bence kız demişti. Ben de senin gibi aynı kıza benzettim yüz hatlarını ☺️

Yalancı Doğum sancısı gibi bu yalancı bulantılar..ne güzel bitiyo diyordum 3 gün çok iyiyim 4 cü gün felaketim çok kötüyüm

Günaydın Kızlar :) yağmurlu,soğuk ve karanlık bi haftasonunda insanın yataktan çıkası gelmiyor :KK43: Bu arada D Divane25 senin eşinin dündü demi doğumgünü? Hediye ile ilgili yazışmıştık. Ben de dün sürpriz yaptım. Yarın normalde ama pazar günü yanımda olacağı için bişey hazırlayamam dedim. Dün şok oldu baya:) zıbınları,defter ve çantasını da görünce duygulandı :) bide ortamı güzel ayarladım :) foto atıyorum Kızlar nasıl olmuş sizce :)
Süper olmuş canım çok çok çok beğendim ellerine sağlık ben daha sonra sipariş vermeye karar verdim başka hediye aldım eşime ama senin sürpriz muhteşem olmuş :KK200:

Kızlar ben de perşembe günü ikili test için gittim. Fiyatı merak edenler için özel hastanede muayene için 70 kan için 50 tl verdim. Bebişin cinsiyetini de söyledi doktorum. Kızım olacak inşallah.
Bu arada ikili testten önce bebeğin hareketlenmesi için tatlı birşeyler ye dedi doktor. Rahat görüntü alması için. Çikolata yemiştim ben de aklınızda bulunsun

Kizlar size bişey soracam. Bugün misafirlige gitmiştim cacik yapmislardi ve cacigin icine minik minik maydanoz dogramislar ben bunu kasenin sonunda farkettim. Şimdi birazda karnim ağrıyo bende evham yaptım zaten evhamli biriyimde. Bu maydanozun zarari olurmu ama lütfen biri cevap yazsin. İçime şüphe düştü

Kizlar size bişey soracam. Bugün misafirlige gitmiştim cacik yapmislardi ve cacigin icine minik minik maydanoz dogramislar ben bunu kasenin sonunda farkettim. Şimdi birazda karnim ağrıyo bende evham yaptım zaten evhamli biriyimde. Bu maydanozun zarari olurmu ama lütfen biri cevap yazsin. İçime şüphe düştü
Olmaz canım bahsedilen miktar demet demet ben az azda olsa yiyorum hiç bir sıkıntı olmadı şükür

Kızlar ben de perşembe günü ikili test için gittim. Fiyatı merak edenler için özel hastanede muayene için 70 kan için 50 tl verdim. Bebişin cinsiyetini de söyledi doktorum. Kızım olacak inşallah.
Bu arada ikili testten önce bebeğin hareketlenmesi için tatlı birşeyler ye dedi doktor. Rahat görüntü alması için. Çikolata yemiştim ben de aklınızda bulunsun

Maşallah küçük bir prenses geliyor :KK66: Gözünüz aydın :) darısı bize

X