2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bir sorum var??

Bebek odasını boyatıcam ama doğumdan ne kadar zaman önce boyamamız lazım sağlığı için...
6 ay die duymuştum sanırım...ama emin değilim
Ben 2 sene önce oğlumun odasını boyatmistim cnm ve ocak ayıydi 2 3 ay hemen hemen çıkmadı kokusu ki odanın cami hep açıktı, boya dan da mı kaynaklanir artk bilmiyorum ama sen erken boya her ihtimale karşı

Ben 2 sene önce oğlumun odasını boyatmistim cnm ve ocak ayıydi 2 3 ay hemen hemen çıkmadı kokusu ki odanın cami hep açıktı, boya dan da mı kaynaklanir artk bilmiyorum ama sen erken boya her ihtimale karşı
2yıl önce boyadık bizde odayı ama yinede ihtiyacı var yeni olsun istiyorum yılbaşından sonra bayatıcam sanrm ikili testten sonra

Kızlar topuklu ayakkabı giyen varmı? Karnımı zorlar diye giymiyorum ama yılbaşıda geliyor.
Ben lekelenmem varken bile giyiyordum tabii kalın topuklu bot şeklinde 5-7 cm falan . Gerçi o zamanlar hiç bebikin varlığını hissetmiyordum . Şimdi sabah uyandığımda farkında olmadan gerinsem bile kasığım ben burdayım diyor .. Şunan giyebilir miyim bilmiyorum . Bualntılarım azaldığından beri baş dönmem oluyor çünkü

88+10=98-9=89 yani erkek mi.. bu teorilerin hepsi erkek cıkıyor nedense... hayırlısı inşallah
Afilim92 cnm bn kıza benzettim bakınca ama hyırlısı inşallah
Benim teori kız çıktı ama ilk kızıma da yaptım emin olmak için ona da kız çıktı simdikine de artık Dr demeden de eminim kızım olacağına hem ramsi teorisi hem internetten baktığım testler hem Rus takvimi hem de ilk kızıma hamileyken vücudumun aldığı şekil aynı yani Dr erkek derse oracıkta bayılırım

Canım ben erkeğe benzettim sağlıkla doğsun inşallah , başlarda hem kıza hem erkeğe gidecek kıyafetler alırsın sonlara doğru tam cinsiyetine uygun alırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…