2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

20171222_095359.jpg

Gunaydin teyzeleri sonunda bizim de kolumuz bacagimiz belli bir goruntumuz var :KK200:
Cinsiyet tahmini alalim bakalim:KK76:
Dr a ne zaman cinsiyet soylersiniz dedim 16.haftadan once soylemek prensibim degil dedo ee ben alisveris yapamiycak miyim dedim son aya kadar alisverisi dogru bulmuyorum dedi oldu canim ben de öleyim
Maşallah kocaman olmuş :KK200: cinsiyet için erken ama daha nub bile olusmamis

Kızlar selam ben şehir değiştirdim ev taşıdım ondan çok giremedim yaz meyvesi isteyen arkadaşlar vardı ben de bir yaz meyvesini aradım bulamadım internette bi sitede buldum sonunda çok pahalı ama bulunuyor aşeriyorum diye yazınca çıktı.

Göbek kıllarınızı aldırmayın kızlar doğumdan sonra dökülüyormuş boşuna güçlendirmeyin.

İki gün önce dra gittim eski doktorum 20si ikili test için uygun demişti bugün öğleden sonraya randevu aldım bu arada dr gayet emin pipi gördüm dedi ama bugün taramada daha net görünür dedi benim de gönlümden geçen kızdı ama Allah sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip etmiş pipili pipisiz farketmiyor

Kızlar bişey sorucam özel bölgeye ağda yapıp lekelenme yasayan yada yaşamayan varmı malum lazer gidemiyorum dondurdum simdilik

Kızlar bişey sorucam özel bölgeye ağda yapıp lekelenme yasayan yada yaşamayan varmı malum lazer gidemiyorum dondurdum simdilik
Canım bende önceden lazere gitmiştim tamamen bitmişti. Ama tüp bebek için ilaçlara başlayınca tekrar çıktı. Lazeri yaptırdığım yer ağdayla alma kök oluşmasın, doğumdan sonra 2 kez gelsen biter zaten dedi.

Canım bende önceden lazere gitmiştim tamamen bitmişti. Ama tüp bebek için ilaçlara başlayınca tekrar çıktı. Lazeri yaptırdığım yer ağdayla alma kök oluşmasın, doğumdan sonra 2 kez gelsen biter zaten dedi.
Tup bebekten dolayı bendede cıktı yine yani bi kez alsam belki bi 4 ay götürür diyorum zaten az var ne bilim bilemedim ki

Kızlar acill yorum

İkili tarama test sonucum çıkmış

Papp a 2273, beta hcg serbest 16,87

Doktoruma yazdım henüz cevap vermedi ama papp a değeri ondalıklı değer genelde nette. Anlamadım???

Kızlar acill yorum

İkili tarama test sonucum çıkmış

Papp a 2273, beta hcg serbest 16,87

Doktoruma yazdım henüz cevap vermedi ama papp a değeri ondalıklı değer genelde nette. Anlamadım???
Bu değerlerden hiç anlamıyorum canım ama serbest betahcg 50 den düşükse bebek erkek olur diyorlar sehir efsanesine göre :dondurma:

X