2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Güzel çıkmış değerin canım.. Rabbim bu hamileligimizde yardımcı olur inşaallah..sağlıkla bebeklerimizi kucağımiza alırız insaallah:dua::dua::dua:
Bnmde kimyasal gebelik geçirdim geçen ay ondan sonra kaldm onu bnde söylemdim ama bunu söyledim..556.7 çıktı kan değerim

Dış ağrısı bnde de var diyetisyenim 2öğün kaymaksız yoğurt verdi. Süt olmazmı dedim hyr dedi zararlı dedi nedeni söyledi ama tam hatırmalıyorm şuan yoğurt verdi

Bnmde kimyasal gebelik geçirdim geçen ay ondan sonra kaldm o

Dış ağrısı bnde de var diyetisyenim 2öğün kaymaksız yoğurt verdi. Süt olmazmı dedim hyr dedi zararlı dedi nedeni söyledi ama tam hatırmalıyorm şuan yoğurt verdi
Bnmde kimyasal gebelik geçirdim geçen ay ondan sonra kaldm onu bnde söylemdim ama bunu söyledim..556.7 çıktı kan değerim

Teşekkür ederim cnm bu bilgi iyi oldu, süt değil yoğurt yiyeyim bende.

:halay:hadi ya ..demekki normal ..sol tarafım da hep bişeyler hareket ediyo gibı gaz mi var acaba:110:

Kasık ağrısı normal işk başlarda, bende azaldı ara ara geliyo.

Bu arada size bi koca karı yöntemi, sağ kasığa yerleşiyosa bebek kız, sol kasıktaysa erkekmiş :)

Benim hep sağ taraf ağrıyodu

Merhaba arkadalar.Bende annelik kervanina yeni katilmis genc bir anneyim.bebegimi 9 temmuzda bekliyoruz insallah,su an 6. haftanin icindeyiz.henuz doktora sadece gebelik testi icin gittik.idrarda gebelik testi yapildi,fakat onun disinda daha birsey olmadi.carsamba gunu hastane randevum var.sanirim yine ultrasona girip bebegimin kalp atislarini duyup ,kendini goremeyecegim sanirim.bunun icin 8. haftayi bekliyoruz.biz bekliyoruz ama gunler gecmiyor.korkuyorum acaba icimde gelisiyor mu gelismiyor mu. bir an once haber almak istiyorum :anne:
Hosgeldin cnm

X