2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kanamam olmadi canim. Aslında ikizden şüphelenmistik doktorumda dedi çünkü 4 yumurtam vardi bu ay başta da yüksek cikinca ikizden şuphelendim. Ama tek kese göründü ve doktorda degerime az artmış

3 doktora gittim hiç biri beta hcg takibi yaptırmadı. Sadece hamileliğimi öğrenmek için yaptığım testten biliyorum. Çok önemli bi gösterge olsaydı herkeste takip etmezler miydi sence. Çok canını sıkma, kese görünmüş nasılsa.

İlla 2 kat mi artması gerekiyormuş cnm bilmiyorum ki artmış olması önemli deil mi ,senin zaten maşallah beta hcg baya önden gidiyo galiba,kanaman felan olmadı dimi ikiz olup sonradan tek e düşme durumu olabilir mi acaba ama onun içinde kanama olması gerekli heralde bilmiyorum ki,kan testlerini aynı yerde mi yaptirdin o da onemli
Merhaba ben 4 hafta 5günlük hamileyim iki gün önce doktora gittik beta 3126 çıktı ikiz olabilir diye duydum etraftan ama doktor bişey demedi. Erken belli oluyor mu bilginiz var mı

3 doktora gittim hiç biri beta hcg takibi yaptırmadı. Sadece hamileliğimi öğrenmek için yaptığım testten biliyorum. Çok önemli bi gösterge olsaydı herkeste takip etmezler miydi sence. Çok canını sıkma, kese görünmüş nasılsa.
Öyle canim ilk olunca acemiyim telaş yapiyorum inşallah hepimizin ki güzel devam eder

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 04-07-2018

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

ben siteye yani katildim suan alismaya calisiyorum.bu gebelik gelisimimi ben paylastim saniyorum fakat bir yerde goremiyorum.nerden anlayabilirim paylasip paylasmadigimi yardimci olursaniz sevinirim.

X