2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar siz nerde oturyosunuz bu ne kadar para bn de ozelde dogum yaptim 2 sene once 850ydi sindide insallah bu bebisimede ozelde yapicam sezeryan yine 1100tl ne kadar pahali sizinki
Ben Kadıköy deyim central hospital de yapacağım çünkü benim doktorum doğumları orada yaptırıyor sadece oradan fiyat aldım.

Idrar yolu emfeksiyonundan şikâyetci olan arkadaslar

Çay Ağacı Yağı

Antibakteriyel ve antiseptik özellikler barındıran çay ağacı yağı birçok enfeksiyon nedenli hastalığın tedavisinde destekleyici olarak kullanılır. Ardıç yağı ve çay ağacı yağını eşit miktarda karıştırın ve mesane bölgenize masaj yaparak uygulayın. Bu cilt yüzeyindeki enfeksiyonlarla mücadele etmenizi kolaylaştıracaktır.

Burdan sirke öneren bir arkadaş vardı ben elma sirkesiyle günde 2 kez ve duştan sonra kullandım iyi geldi . Doktorda kullanabileceğimi söyledi .
Esansiyel yağları eczacı bir arkadaşım gebelikte kullanmanın doğru olmadığını söylemişti . Zararına dair yapılan da bi araştırma vs yok ama ..
Teşekkürler bilgi için

Malesef ben de öyle diyete ara verdik ama herşeyi kalorisine göre yiyorum.Yeşil elma ve cennet hurması tüketiyorum sürekli mideme iyi geliyor hemde diyet ve hamilelikte faydalı meyvalarmış

Aynen bana moral vereceğine saçmaladı. Huyu kurusun benimkide böyle. Bu saatten sonra onun düşüncesi çok önemli değil. Benim ne düşündüğüm önemli. Erkekler bazen saçmalıyor. Tabi bu durum beni üzüyor

Ben basim agridigi zaman ya çin yagi ya cay agaci yagiyla masaj yapiyorum .Zarari varsa da ilactan iyidir diye düşünüyorum. Tabii basla o bolge ayni degil

Kızlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Güzelce büyütün bebeklerinizi. Dualarım sizinle sağlıkla sıhhatle gelsinler inşallah
Canım Allahım yardımcın olsun ins en kısa sürede tekrar anne olursun. Hepimiz korku içindeyiz yeterki çocuklarımız saglikli bir sekilde doğsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…