2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ya kizlar benim goguslerim oyle bir agriyoki anlatamam bazen nefesim kesiliyo dokunamiyorm bile boyle olan varmi kolumun altindan basliyo agri sutten daha kesilmeden hamile kaldim cok sukurde acaba ondanmi anlamadimki

Doğum fiyatları açısından bilgi olsun bende yazayım arkadaşlar.

Ankara memorial paket fiyatları; paket aldığınız ilk ay 1575 tl, 5. Ay tekrar 1575 tl ödüyorsunuz. Doğum da normalse 4000, seZaryen 4500. Prof farkı 500. Pakete 8 muayene, 5 nst, rutin testler, ikili tarama ve şeker yüklemesi dahil.

Paket almazsanız da muayene uzman dr 275 tl, doğum 8000 civarıydı.

Kızlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Güzelce büyütün bebeklerinizi. Dualarım sizinle sağlıkla sıhhatle gelsinler inşallah :dua:
Üzülme canım hayırlısı böyleymiş bende yaşadım aynı şeyi allah nasip eder inşş sıkma canını allah sabır versin

Arkadaşlar lavoboya gitmekten iflahım söküldü, gerçekten sıkıldım artık bu ne zaman son bulacak. Günde abartısız gece dahil 30 defa wc ye gidiyorumdur. Bıktığım için su içmiyorum artık :KK43:

Arkadaşlar lavoboya gitmekten iflahım söküldü, gerçekten sıkıldım artık bu ne zaman son bulacak. Günde abartısız gece dahil 30 defa wc ye gidiyorumdur. Bıktığım için su içmiyorum artık :KK43:
Aynen yaa normalde gece wc ye kalkmam simdi en az 4 kere kalkiyorum uykum bölününce de uyuyamiyorum kivraniyorum

Doğum fiyatları açısından bilgi olsun bende yazayım arkadaşlar.

Ankara memorial paket fiyatları; paket aldığınız ilk ay 1575 tl, 5. Ay tekrar 1575 tl ödüyorsunuz. Doğum da normalse 4000, seZaryen 4500. Prof farkı 500. Pakete 8 muayene, 5 nst, rutin testler, ikili tarama ve şeker yüklemesi dahil.

Paket almazsanız da muayene uzman dr 275 tl, doğum 8000 civarıydı.
Benimde doğumum Ankara da olacak büyük ihtimalle . Özel Ortadoğu Hastanesine gitmek istiyorum . Umarım 8. Ay itibariyle kabul ederler beni :KK43: Fiyatlarla ilgili de hiç bilgi almadım Memorial uçmuş o_O Çok yüksek fiyatlar ..

su ic canim ya yatmadan iki saat önce birak sadece su cok onemli

X