2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Benim doktorum hamile olduğumu ögrendiğimizde ne olduğunu bilmediğim bürsürü test yaptı. Geçrn gittiğimde hepsi iyi kızamık vs bürsürü şey saydı hepsini geçirmişsin dedi. Sadece troid ilacı kullanıyorum ama hamilelikle artmış onun için dahiliyeye gittim. Bide eşimle bende kan uyuşmazlığı var ben A rh - eşim B rh+ bunla ilgiliydi sanırım bi test yaptırdı 29 ekimde gittiğimde belli olcak.
Tiroid için hangi ilacı kullanıyorsun canım bende de tiroit var şuan en düşük dozajda ptesi tekrar dozaj belirlenecek

Günaydın kızlar:)) doğumgünü olanlar varmış. Nice güzel yılları olsun inş mutlu sağlıklı bebişleri ile yeni yaşını kutlasınlar seneye bu zamanlar:))
Bende tam idrar testi ve idrar kültürü testi yaptırmaya gidicem birazdan. Doktorum istemişti. Kan da istedi ama ona aç gitmek gerek sanırım artık haftaiçi okula geç gidip yaptırırım ilk derste dedim. Benim gibi test yaptıran var mı doktoru isteyen?

Merhaba kızlar bende sabah kan verdim henüz almadım sonucunu sonra kadım Doğum doktoruna gittim ultrasonda baktık ve bebişimi gördüm çok şükür kese ve embriyo gayet güzel görünüyo... haftaya tekrar gidicem aç gidip kan vericem test yapacakmış birde şıkışık gel Benin’e öyle bakalım haftaya kalp atışını duyarız dedi çok şükür rabbime

Bu arada alıntı yapamadım doğumgünü olan arkadaşlara Mutlu yaşlar diliyorum
Doğum günümü kutladığınız için teşekkür ederm
Testler fln bana daha erken birşey diyemiyorm malesef

Aile sağlığında 10a kadar alıyorlarmış kanı ondan sabah giderim dedim. Bide TSH istemiş onun için de aç olmak gerekir belki diye düşündüm ama bilmiyorum. Olmazsa bugün gittiğim yere sorarım fiyat yüksek değilse orda hepsini yaptırır çıkarırım aradan

Yok cnm tsh için de aç olmak gerekmiyor, ben yaptırdım hatta sonuç negatif aldım.

Hangi doktora gidiyordun ben de izmirdenim
Dilek Arslan’a gidiyorum. Kent Hastanesinde çalışıyor ama ben şimdilik özel muayenehanesine gidiyorum. Sen?

Bende de kan uyuşmazlığı var ama şimdilik bir şey söylemedi ilk gebelik olduğu için.

Ayrıca doğumgünü olan herkesin kutlu olsun :)

Diş ağrısı hisseden varmı ? 16-17yaşlarında ben kök çektirmiştim şuan hiç çürüğüm yok ama sağ arkadan son 3 alt ve üst ağrımaya başladı

Kızlar dünden beri siteye giremiyorum. Nolur yardım edin düşünmekten kafayı yiyecek çarşamba günü 1999 olan beta hcg cuma günü yani dün 2717 çıktı 2 kat artmamış ama keseye gördük bu ne demek oluyo. Bebeğim gelismeyecekmi yani başınıza geldimi böyle bişey? ???

Kızlar dünden beri siteye giremiyorum. Nolur yardım edin düşünmekten kafayı yiyecek çarşamba günü 1999 olan beta hcg cuma günü yani dün 2717 çıktı 2 kat artmamış ama keseye gördük bu ne demek oluyo. Bebeğim gelismeyecekmi yani başınıza geldimi böyle bişey? ???
Hayir ya gayet guzel iki gunde iyi artmis dudunme öyle

Diş ağrısı hisseden varmı ? 16-17yaşlarında ben kök çektirmiştim şuan hiç çürüğüm yok ama sağ arkadan son 3 alt ve üst ağrımaya başladı
Bebek şuan baya vıtamınlerı aldığı için diş agrıması olabılır dıe okumuştum ve ıkıncı hamılelıgımde dıslerım güçsüz kalmıştı benımde bı anda bır tane dısım çürümeye başlamıştı

İlla 2 kat mi artması gerekiyormuş cnm bilmiyorum ki artmış olması önemli deil mi ,senin zaten maşallah beta hcg baya önden gidiyo galiba,kanaman felan olmadı dimi ikiz olup sonradan tek e düşme durumu olabilir mi acaba ama onun içinde kanama olması gerekli heralde bilmiyorum ki,kan testlerini aynı yerde mi yaptirdin o da onemli

Otomatik takvimden baktım kız çıktı ama benim iki arkadaşımında tutmadı tutanda var yüzde elli ben inanmıyorum gırgır yapıyoruz işte
Cin takvimi genelde tutuyor diyolar bende denedim erkek gorunyyor ama benim icin farketmez kiz erkek saglikli olsun yeter bi kiizm var birinci sjnifa gidiyor

İlla 2 kat mi artması gerekiyormuş cnm bilmiyorum ki artmış olması önemli deil mi ,senin zaten maşallah beta hcg baya önden gidiyo galiba,kanaman felan olmadı dimi ikiz olup sonradan tek e düşme durumu olabilir mi acaba ama onun içinde kanama olması gerekli heralde bilmiyorum ki,kan testlerini aynı yerde mi yaptirdin o da onemli
Kanamam olmadi canim. Aslında ikizden şüphelenmistik doktorumda dedi çünkü 4 yumurtam vardi bu ay başta da yüksek cikinca ikizden şuphelendim. Ama tek kese göründü ve doktorda degerime az artmış

X