2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Tiroid için hangi ilacı kullanıyorsun canım bende de tiroit var şuan en düşük dozajda ptesi tekrar dozaj belirlenecek

Doğum günümü kutladığınız için teşekkür ederm
Testler fln bana daha erken birşey diyemiyorm malesef

Yok cnm tsh için de aç olmak gerekmiyor, ben yaptırdım hatta sonuç negatif aldım.

Hangi doktora gidiyordun ben de izmirdenim
Dilek Arslan’a gidiyorum. Kent Hastanesinde çalışıyor ama ben şimdilik özel muayenehanesine gidiyorum. Sen?

Bende de kan uyuşmazlığı var ama şimdilik bir şey söylemedi ilk gebelik olduğu için.

Ayrıca doğumgünü olan herkesin kutlu olsun :)

Diş ağrısı hisseden varmı ? 16-17yaşlarında ben kök çektirmiştim şuan hiç çürüğüm yok ama sağ arkadan son 3 alt ve üst ağrımaya başladı

Kızlar dünden beri siteye giremiyorum. Nolur yardım edin düşünmekten kafayı yiyecek çarşamba günü 1999 olan beta hcg cuma günü yani dün 2717 çıktı 2 kat artmamış ama keseye gördük bu ne demek oluyo. Bebeğim gelismeyecekmi yani başınıza geldimi böyle bişey? ???

Hayir ya gayet guzel iki gunde iyi artmis dudunme öyle

Diş ağrısı hisseden varmı ? 16-17yaşlarında ben kök çektirmiştim şuan hiç çürüğüm yok ama sağ arkadan son 3 alt ve üst ağrımaya başladı
Bebek şuan baya vıtamınlerı aldığı için diş agrıması olabılır dıe okumuştum ve ıkıncı hamılelıgımde dıslerım güçsüz kalmıştı benımde bı anda bır tane dısım çürümeye başlamıştı

İlla 2 kat mi artması gerekiyormuş cnm bilmiyorum ki artmış olması önemli deil mi ,senin zaten maşallah beta hcg baya önden gidiyo galiba,kanaman felan olmadı dimi ikiz olup sonradan tek e düşme durumu olabilir mi acaba ama onun içinde kanama olması gerekli heralde bilmiyorum ki,kan testlerini aynı yerde mi yaptirdin o da onemli

Otomatik takvimden baktım kız çıktı ama benim iki arkadaşımında tutmadı tutanda var yüzde elli ben inanmıyorum gırgır yapıyoruz işte
Cin takvimi genelde tutuyor diyolar bende denedim erkek gorunyyor ama benim icin farketmez kiz erkek saglikli olsun yeter bi kiizm var birinci sjnifa gidiyor

Kanamam olmadi canim. Aslında ikizden şüphelenmistik doktorumda dedi çünkü 4 yumurtam vardi bu ay başta da yüksek cikinca ikizden şuphelendim. Ama tek kese göründü ve doktorda degerime az artmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…