2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kanamam olmadi canim. Aslında ikizden şüphelenmistik doktorumda dedi çünkü 4 yumurtam vardi bu ay başta da yüksek cikinca ikizden şuphelendim. Ama tek kese göründü ve doktorda degerime az artmış

3 doktora gittim hiç biri beta hcg takibi yaptırmadı. Sadece hamileliğimi öğrenmek için yaptığım testten biliyorum. Çok önemli bi gösterge olsaydı herkeste takip etmezler miydi sence. Çok canını sıkma, kese görünmüş nasılsa.

Merhaba ben 4 hafta 5günlük hamileyim iki gün önce doktora gittik beta 3126 çıktı ikiz olabilir diye duydum etraftan ama doktor bişey demedi. Erken belli oluyor mu bilginiz var mı

Öyle canim ilk olunca acemiyim telaş yapiyorum inşallah hepimizin ki güzel devam eder

ben siteye yani katildim suan alismaya calisiyorum.bu gebelik gelisimimi ben paylastim saniyorum fakat bir yerde goremiyorum.nerden anlayabilirim paylasip paylasmadigimi yardimci olursaniz sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…