2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

İkiz olunca ben ve doktorum riskleri bildiğimiz için korktuk, eşimse çok rahat valla . Çünkü tedaviyle hamile kaldım. Allah hepimize inş sağlıkla 38.haftayı görmeyi nasip etsin.
Merhaba Canım Bende cift yumurta ikizlerine hamileyim ikili test icin ne dusuniyorsun ikizlere yapilmio diye okudum hep

Kafam karıştı diye pek anlamadım bak benimki 7.haftada böyle ,karından çekim K karyaaa48

Eklentiler

• IMG_20171218_222414~2.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 71
Merhaba Canım Bende cift yumurta ikizlerine hamileyim ikili test icin ne dusuniyorsun ikizlere yapilmio diye okudum hep

Canım ben hala tüp bebek doktorunda devam ediyorum. Çok bilgi vermedi sadece ayrıntılı tarama yapılacak diyip son adet tarihimi yazan bir kağıtla beni perinatologa yönlendirdi. Bende ikili yapılmıyor diye biliyorum ayrıntılı ultrason yapılıyor galiba. 10-15 ocak arası gidicem bilgilendiririm.

Sağ sol penaltı gol benim vajinal solda erkek sanıyordum vajinal değişiyormuş meğerse ama deli gibi erkek hissediyorum Allahım sağlıklı versin de ikiside olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…