2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Sanki sag tarafa yatiksa kiz sol tarafa yatiksa erkek diyolardi. Bakalim dogru cikacak mi

Dikkat ette hastada olma canım benimde öyle işte yemek kokuları çok ağır geliyor midemi bulandırıyor. Çocuğada üzüldüm gerçekten ya hergünde kızartma verilmez ki hem sizede yazık
Hastaydim tam iyilesmedim biliyor musun mikroplar kirilsin hava degissin diye cam açmak zorundayiz degilse durulmuyor .Beslenme listesi yapmayi dusundum ama ozel egitim ogrencileri olunca bazılarının uymasi gereken diyet listesi var. Bu veli de laftan anlamiyor.Kizartma sevmeme ragmet hamile olali bir kez yiyemedim

İkiz olunca ben ve doktorum riskleri bildiğimiz için korktuk, eşimse çok rahat valla . Çünkü tedaviyle hamile kaldım. Allah hepimize inş sağlıkla 38.haftayı görmeyi nasip etsin.
İnş cnm Rabbim kolaylık versin kucagımıza alıp sevmeyi de nasıp etsin hepimize

Kızlar bişey sorucam.. 2gündür burnum tıkalı.. bağazımda bugun dokununca ağrı hissettim normalde bişey yok ama hafif bastırınca ağrı oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…