2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bişey sorucam.. 2gündür burnum tıkalı.. bağazımda bugun dokununca ağrı hissettim normalde bişey yok ama hafif bastırınca ağrı oluyo :KK43:
Bugün haberlerde gördüm 1 bardak suya bir tatlı kaşığı tuz bir çay kaşığı karbonat koyup şırıngayla çekip ikişer damla burun deliklerine damlatınca açılıyormuş canım

Kızlar bişey sorucam.. 2gündür burnum tıkalı.. bağazımda bugun dokununca ağrı hissettim normalde bişey yok ama hafif bastırınca ağrı oluyo :KK43:
Hamilelikten dolayi burunda degisim oluyormus tam bilmiyorum da benim esim sirf bu sorundan dolayı buhar makinesi aldi ya rahatladim tavsiye ederim

Benim tuttu canım soldaydı ve erkek:)
Hayırlısı cnm inşallah

Hayırlısı olsun inşallah. Oğlum erkek istiyor, eşim kız istiyor. Benim için farketmez. Hayırlısı olsun inşallah. İki oluşum olur nasıl olsa ilerde iki kızım olacak
Hayırlısı inşallah sağlıklı olsunlarda :)

Bizim grupta c8nsiyeti belli olanlardan sağda olup kız çıkanlar var mı acaba
Henüz pek cinsiyetler belli deil henüz 2 3 hafta sonra anca inaşallah..

Hamilelikten dolayi burunda degisim oluyormus tam bilmiyorum da benim esim sirf bu sorundan dolayı buhar makinesi aldi ya rahatladim tavsiye ederim
Bir ikin daha nekleyeyim geçmezse bnde alıcam sanrm ama sadece gece deil gündüzde tıkalıyım..

Henüz belli değil ama 38. Haftam 3 temmuz. Bana ikiz olduğu için 37-38.haftada doğurursun dedi. O yüzden 3 temmuz diyelim
Tamam hayırlısı olsn inşallah

Aa ne güzel :emir_bebek:cok sevindim cogu kiside tutmus bak oğlanlarda soldamiydi bu arada
İki numarayı bilmiyorum usg kağıtları yok ilk oğlum sağdaymış ama vajenden mi karından mı hatırlamıyorum haftasıda yazmıyo bak usg attım ama haftasını bilmiyorum 9 mm kaç haftada oluyo acaba

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 41
Benim 6+5teki vajen usg göre ikiside sağ tutunmuş. Keşke önce sağlıklı sonra bir kız bi erkek olsa

Benim 6+5teki vajen usg göre ikiside sağ tutunmuş. Keşke önce sağlıklı sonra bir kız bi erkek olsa
Crl sine baktım 6 haftalık benim ilk oğlum sağdaydı ama önemli kısım 7 ila 9 hafta arası olan usg seninde 7 ile 9 hafta arası varsa usg ona bakalım karından

X