2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

İkimcilerde daha çok çıkıyormuş zaten öyle duydum bende ilk bebekten dolayı

Benimde özelde ki randevum 20 gun sonra bende yarın için devlet hastanesine randevu aldım :) o kadar bekleyemem dıye İnş saglikli buyumeye devam ediyordur miniğim

ayprensesii benide eklermisin? Sat 17.10.2017
İkiz
İstanbul
İlk gebelik
Kese ve kalp atışını aynı hafta baktık. 6+5
Cnm seninle sat aynı Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ne güzel ıkı tane Rabbim korusun ikiz cok farkli benım de ikiz kardeşlerim var kimseye ihtiyaçları yok ıkısi birbirine yetiyor :)

İkiz olunca ben ve doktorum riskleri bildiğimiz için korktuk, eşimse çok rahat valla . Çünkü tedaviyle hamile kaldım. Allah hepimize inş sağlıkla 38.haftayı görmeyi nasip etsin.

Kasık ağrın oluyormu canım. Benim ilk kaldığımdan beri kasık ağrım geçmedi, birde sürekli açık, koyu kahverengi akıntı geliyor. Doktor ilaç vs vermedi normal dedi
Oldu ama ilk zamanlar 1 haftadır falan yok ara ara oluyor ama ilk zamanki gibi değil kanama kahverengi akıntıda olmadı ama tedbir amaçlı ilk zaman kasık ağrım olduğu için progestan kullandım

Kızlar iki gündür çok şükür bulantılarım azaldı çok dolu dolu olmayan iki tabak makarna yedim üstünden 1.5 saat geçti deli gibi açım yine dayanamadım yine yedim normal mi bu 1.5 saat ara

Aynen bende öyle öğleden sonra midem daha rahat sanki ama saat başı acıkıyorum yemezsem midem bulanıyor tekrar

Masallah Canim yatip dinlen ancak oyle geciyor akıntı birnde bana dr dusuk ignesi ve progestan vermisti

Kizlar benim midem en cok okulda bulaniyor kokulardan dolayi sinif pencerem su sogukta hep açık .Ogrencimin biri her gun ama her gun kizartma yiyor o kadar igrenc ki veliye hamile degilken soyledim bu saglikli degil baska seyler koyun peynir ekmek olsun ama kizartma olmasin diye kadin dinlemiyor .Hem cocuga üzülüyorum hem midem bulandikca sinirleniyorum annesine

Dikkat ette hastada olma canım benimde öyle işte yemek kokuları çok ağır geliyor midemi bulandırıyor. Çocuğada üzüldüm gerçekten ya hergünde kızartma verilmez ki hem sizede yazık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…