2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Evet cnm bende. Abimler düşünüyo, kuzenim düşünüyo, yeğenlerime veririm diyorum verdiğim para boşa gitmez. Bende büyüyenlerden istemiyorum, ilk başta ben sıkılırım :)
Ben de öyle düşünüyorum. Ben kendim sıkılırım :) birinden alacaklara bişey diyemem zaten para vermeyecekler ama doğru düzgün büyüyen beşikler 1000 liranın üzerinde. Ucuz olanlara dikkat edin. Bebek sağlığına uygun boya kullanılmamış olabilir. Hem o kadar masraf yapıp sonra da ona bağlı kalmak istemiyorum bende. Çocuklar da istemiyor ilerde. Her sene yeni bişiler çıkıyor. Bu ara montesorri yataklar çok moda mesela. Ve bence çok hoşlar :KK66:

Kızlar bu arada kontrolden dönüyorum eve gidince resim yüklerim inşallah, bebeğim 8 haftayı geçmiş görünüyor, hatta 9 haftalık var dedi doktor çok şaşırdım :oops: büyümüş 2.5 cm olmuş :-) kalp atışlarını d duydum çok şükür

Gözün aydın canım, maşallah önden gidiyo minişin. O sesi hep duyalım işallah ..

Eki Görüntüle 2080840 Güzel anneler günaydın. Beşik resimleri paylaşılmaya başlanmış. Bende ilk sene Chicco next to me düşünüyorum. Kullanan, duyan, bilen var mı?
Bunu bende chicconun sayfasında görüp çok çook beğenmiştim ama fiyatı da fazla yüksek geldi alternatif arayışındayım .. Bulamazsam beşiğe kadar ilk kullanım seçeneğim bu gibi görünüyor ..

Günaydın kızlar hayırlı haftalar herkeze dün gece tuzlu su yaptım burnuma çok şükür rahat uyudum...yine uyandım ama burun yüzünden deil :)

Hastaneden güzel haberlerle gelenlerin gözü aydın...
Beşik konusu bayağı uzamış :) siz ne derseniz deyin bn büyüyen alıcam.. :p ablam her çeşit yatak kullandı arkadaslarımda öyle ama bn 2 3 tane beşik almayı düşünmüyorm. Büyüyen beşikte kardeşi olana kdr uyusun sonrasında bnm bazalı yatağım ztn cocuk odasında ona geçsin..beşik alacağıma sürekli başka şeyler alırım die düşünüyorm ben.. :) ilk aylar ztn pusette olucak yanımda fln taşıma işini o görecek(yatak odasında yatmayacak kendi odasında uyuyacak geceleri)... büyüyeni sevmezse annemde park yatak var onu getiririm :))

Bunu bende chicconun sayfasında görüp çok çook beğenmiştim ama fiyatı da fazla yüksek geldi alternatif arayışındayım .. Bulamazsam beşiğe kadar ilk kullanım seçeneğim bu gibi görünüyor ..
Bu ürün sık sık indirime giriyor. Geçen bir sitede 800 den 400 e düşmüştü.. daha çok erken diye almadım.. yine girer indirime. Ben takip etmeye çalışıyorum. Eğer indirime girerse haber ederim. :KK66:

Aynen cnm benim de yatağım 180*200. Benimde şu anda odamda yer yok. Gerçi ben ev değiştirmeyi düşünüyorum ama bu beşikteki hem eğimli durma özelliği, hem yanlarının file olması çok hoşuma gitti. Sizinkilerin memnun kalmasına da sevindim, küçük gelir bebek sıkılır mı diye endişem vardı
Anladım canım bizde değiştireceğiz evi ama şuan değil bebek pek sıkılmıyor canım ilk aylar genelde süt ve uyku oluyor devamlı aklına öyle takılıyorsa benim gibi yap odasına beşik al biraz büyüyünce kendin yatağına yatırırsın olmaz mı

Bu ürün sık sık indirime giriyor. Geçen bir sitede 800 den 400 e düşmüştü.. daha çok erken diye almadım.. yine girer indirime. Ben takip etmeye çalışıyorum. Eğer indirime girerse haber ederim. :KK66:
Baktığın sitede chicco başka ürünleri indirime giriyor mu canım hangi site birde merak ettim bende biberon emzik vb chicco almayı düşünüyorum

Benimde 4 gün var ayyy çok heycanlı hissedene kadar karnımızda hareketlerini hep heycan ve merak edicez :)
Neyse ki erken saate randevu aldim bir de benden once giren 7 8 aylik hamilelerin kalp atislari gumbur gumbur duyuluyor ben iyice heyecana giriyorum beklerken :KK76:

Çok sevinirim . Henüz siteleri indirimleri takibe başlamadım . 950 lira gibi hatırlıyorum ilk gördüğümde . Haber verirsen çok çok sevinirim ❤️

Anladım canım bizde değiştireceğiz evi ama şuan değil bebek pek sıkılmıyor canım ilk aylar genelde süt ve uyku oluyor devamlı aklına öyle takılıyorsa benim gibi yap odasına beşik al biraz büyüyünce kendin yatağına yatırırsın olmaz mı

Evet cnm bende max 1 sene bu beşikte kalır diye düşünüyorum, sonrası için odası, yatağı olur işallah. Ama 1 seneden fazla aynı odada kalmak isterse benimle o zaman da park yatak daha mantıklı geliyo. Hem next to me, hem sonra park yatak, odayı ayırınca da yatak çok olur mu acaba?

merhaba kızlar.. dün ösym takvimine baktım ales mayıs kpss temmuz ortalarındaymış :bicak:yani allah nasip ederse tam bizim hamileliğin son günlerine veya lohusalığa denk geliyor..bu sınavlara girmeyi düşünen başka anne adayları var mıydı..çya da daha önce hamile veya lohusa olarak bu tarz sınavlara girmiş kişiler.. sizce nasıl olur..

Baktığın sitede chicco başka ürünleri indirime giriyor mu canım hangi site birde merak ettim bende biberon emzik vb chicco almayı düşünüyorum
Bebecruz ve tutumluanne ye bakıyorum. Az kullanılmış ya da hiç kullanılmamış ikinci eller oluyor. Ama 400 e gördüğüm sıfır üründü. Hangi sitede olduğunu hatırlayamadım.

Kızlar erken mi bilmiyorum geçen gün sanki bebeği hissettim belkide gaz bilmiyorum ama tuhaf oldum 2 hafta sonra doktor randevum var sorucam :eek:
Ay ne güzel ilk zamanlar böyle karınca geziyormuş gibi oluyormuş öyle bir şey miydi. Ben hiçbir şey hissetmiyorum şu doktor randevum gelsede görsem artık çok merak ediyorum

400 çok iyi fiyat bulmuşsun cnm bana da haber verir misin. hangi siteseydi birde?

N11 de 750ye kdr bulunuyo şu anda da.

merhaba kızlar.. dün ösym takvimine baktım ales mayıs kpss temmuz ortalarındaymış :bicak:yani allah nasip ederse tam bizim hamileliğin son günlerine veya lohusalığa denk geliyor..bu sınavlara girmeyi düşünen başka anne adayları var mıydı..çya da daha önce hamile veya lohusa olarak bu tarz sınavlara girmiş kişiler.. sizce nasıl olur..
Arkadaşım 10 günlük lohusayken KPSS alan sınavına girmişti. Normal doğumdu. Sezeryan olursa zor olabilir belki.

X