2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bebek cinsiyeti ile ilgili bildiğiniz ev yapımı usuller falan var mı eğlence olsun diye yapalım eskiden değişik yollarla tahmin edilirmiş cinsiyet öyle şeyler bilen var mı bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum da :halay:

merhaba kızlar.. dün ösym takvimine baktım ales mayıs kpss temmuz ortalarındaymış :bicak:yani allah nasip ederse tam bizim hamileliğin son günlerine veya lohusalığa denk geliyor..bu sınavlara girmeyi düşünen başka anne adayları var mıydı..çya da daha önce hamile veya lohusa olarak bu tarz sınavlara girmiş kişiler.. sizce nasıl olur..
Ben öylesine denemek için girecektim ama artık girmeyeceğim çoğu arkadaşım girecek KPSS ye ama ALES e gireceğim ben zAten öğrenciyim bebeğimi gördükten sonra koşa koşa derse yetiştim o yüzden benimki okullara alışkın olacak inşallah:)

merhaba kızlar.. dün ösym takvimine baktım ales mayıs kpss temmuz ortalarındaymış :bicak:yani allah nasip ederse tam bizim hamileliğin son günlerine veya lohusalığa denk geliyor..bu sınavlara girmeyi düşünen başka anne adayları var mıydı..çya da daha önce hamile veya lohusa olarak bu tarz sınavlara girmiş kişiler.. sizce nasıl olur..
Mayısta da mezuniyetim var miniğimle beraber diploma alacağız inşallah:KK200::emir_bebek:hiç sıkıntı yapmayın bi şekilde ayarlanır inşallah

Günaydın kızlar, midem o kadar kötü ki bulantı vs yok ama aşırı bi şişlik var 2 lokma yesem karnım taş gibi oluyor normal mi sizce
Ben hep öyleyim çok fena gazlanıyorum ayaklarınızı sıcak tutun ve yürüyüş yapın ılık su için

Ben hep öyleyim çok fena gazlanıyorum ayaklarınızı sıcak tutun ve yürüyüş yapın ılık su için
Aslında hepsini yapıyorum ama sanki hiç biri işe yaramadı bende de gaz ve midemde asit var doktorum bi ilaç verdi o biraz rahatlatıyor ama tam anlamıyla geçirmiyor şişliğimi :KK43:

Kızlar beşik konusunu ben de düşünmeye başladım. Araştırıyorum yavaş yavaş. Oda yapmam belki hemen. Çünkü ilk zamanlar hep yanımda yatar. Minik beşik var kuzenimde onu verecek zaten.sadece dolabı düşünüyorum. Bi beyaz dolap ve park yatak alsam diyorum?park yatak düşünen yada kullanan var mı Kızlar??

Kızlar erken mi bilmiyorum geçen gün sanki bebeği hissettim belkide gaz bilmiyorum ama tuhaf oldum 2 hafta sonra doktor randevum var sorucam :eek:
canm ilk gebeligimde bnde aynen hissettm senin kadardim sanirim doktra gittim afefersin gaz baloncugu kayiyo gibi hissediyodum bise kayiyodu boyle cok gaz var sancim var diye gittim meger o gaz dedigim bebegimin hareketymis :KK23:utandim sevindim ciktm geldim yani hissedersin artik bebek seyirirmis senin haftanda

Kızlar beşik konusunu ben de düşünmeye başladım. Araştırıyorum yavaş yavaş. Oda yapmam belki hemen. Çünkü ilk zamanlar hep yanımda yatar. Minik beşik var kuzenimde onu verecek zaten.sadece dolabı düşünüyorum. Bi beyaz dolap ve park yatak alsam diyorum?park yatak düşünen yada kullanan var mı Kızlar??
Ben park yatak düşünüyorum canım. Oda yapmayı bende düşünmüyorum ama bir dolap alıcam sanırım sadece

Kızlar bebek cinsiyeti ile ilgili bildiğiniz ev yapımı usuller falan var mı eğlence olsun diye yapalım eskiden değişik yollarla tahmin edilirmiş cinsiyet öyle şeyler bilen var mı bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum da :halay:
Makas ve bıçak saklarlarmış kanepelerin altına hangisine oturursan diye ama hangisi kız hangisi erkek bilemedim belki bilen vardır :)

canm ilk gebeligimde bnde aynen hissettm senin kadardim sanirim doktra gittim afefersin gaz baloncugu kayiyo gibi hissediyodum bise kayiyodu boyle cok gaz var sancim var diye gittim meger o gaz dedigim bebegimin hareketymis :KK23:utandim sevindim ciktm geldim yani hissedersin artik bebek seyirirmis senin haftanda
Sağol canım cevap için çok mutlu oldum :KK36::KK36:

slm kızlar. grip olan arkadaşlar doktora gittinizmi gripten dolayı ilaç falan kullandınız mı bende grip oldum hapşırıyorum burun akıntısı. kimisi bebeğede geçer dr a git diyor kimisi dr ilaç yazmıyor c vitamini al diyor sizler neler yaptınız kararsız kaldım ve korkuyorum bebişim etkilenirmi diye

Oda ben de yapmıcam. Park yatak da evime alıp almamak konusunda kararsızım ama anneme alıcaz bi tane mecbur. Annem şehir dışında. Ayda bir gidiyoruz mutlaka. Orada da çok lazım olucak... baktık rahat bitane de eve alırız :KK66:

slm kızlar. grip olan arkadaşlar doktora gittinizmi gripten dolayı ilaç falan kullandınız mı bende grip oldum hapşırıyorum burun akıntısı. kimisi bebeğede geçer dr a git diyor kimisi dr ilaç yazmıyor c vitamini al diyor sizler neler yaptınız kararsız kaldım ve korkuyorum bebişim etkilenirmi diye
İlaç vermiyorlar canım bol c vitamini Alman gerekiyor

Sezeryan ile mi eee süper o zaman... ben her ikisine de açığım bebek nasıl gelmek isterse.. kusmet :KK66:
Yok normal doğum olmuştu zaten bir gece hastanede kaldım ertesi gün taburcu oldum eve giderken yolun yarısını yürüdüm sonra arabaya bindim :halay: yani tabikide bebeğin sağlığı önemli Dr ne onerse gıkımı cikarmam yeter ki sağ salim doğsun bebeğim

X