2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Düşenceli arkadaşım benım cokca sagol bılıyorum Rabbım en guzelıyle nasıp edecek en guzelıde 40 gunlukken ruh üflenıyor ya cennette 5 cennet ehlı benı beklıyor olacak kurtuluşa onlar sayesınde erecegım belkı kım bılır umutsuz olmak bize yakışmaz başımız gözümüz üstüne Rabbımızden gelene
canım çok geçmiş olsun rabbim sağlık versin seni çok ii anlıyorum herşey Allah tan aynen çok doğru düşünüyosun inancımız bizi güçlü kılıyor.. Rabbim hepimizin hakkında en hayırlısını versin İnşallah

Canım işine karışmak gibi olmasında letgodan elin eskisini 400tl alana kadar resim eklim ordan uyku setli vs içinde 450-500 civarı sıfır alsan daha iyi değil mi tabii senin fikrin
Canım parayla almıcam ki ilanı veren yakın arkadaşım beşiğide yakından gördüm zaten sağlam arkadaşım giderken bırakacak üstelik cibinliği yatağı ve yan koruma bezleriyle birlikte vericek tabi kısmet olursa inşallah

Sagol canım ilgilendıgın ve sordugun için gecwn carsamba dra gıttım bebegın düştügünü parcaların kaldıgını söledi süreklı pıhtı düşüyor 13 gün dür kan görmekten bıktım bu çarsamba yıne kontrolüm var
Tıroıt için kan aldılar sayet sonuc ıyı degılse ondan dusebılecegını söledı dr sonucu carsamba sorucam ıyı bır dr arayısına gırdım sebeb tıroıt degılse rahım fılmı ıstıycem hayırlı sı bakalım ben de cındıyet ögrenecektım 12. Haftada olacaktım
Herseyın hayırlısı sızler saglıcakla kavusun ınsAllah yavrularınıza
Rabbim sağlıcakla tekrar versin canım eğer sorun tiroid ise gluteni kes belli bir süre gaps beslenmesi yap canım

Herkese iyi akşamlar kızlar ne çok şey konuşulmuş maalesef hafta sonu iş güç birde kızım sabaha kadar kustu acile gittik serum takıldı çok yorgunum Rabbim esirgesin yavruları onlar hasta olmasın ne olur:KK43: cinsiyet öğrenen arkadaşlar da hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ben de merakla bekliyorum daha çok var :)
gecmis olsun canm rabbim sifa versin insallah cocuk hasta olunca cok zor oluyo

2EB0Y2.png

Resim yüklendi mi bilmiyorum,henüz çok erken ama@bedef senin beşiği görünce danışmak istedim size, mobilya beşiğim ayrıyeten var ama ben ilk aylar rahatlık olsun diye görseldeki ürünü de almayı düşünüyorum. Şimdilik hepsi pembe seçili ama değiştirmek zorunda kalabiliriz, nihayet yüklendi ne zormuş arkadaş =) Yarında inşallah kontrolum var nasipse ultrason görüntüsünde atarım cinsiyet tahmin edersiniz =)
2EB0Y2.png
2EB0Y2.png
bak canm benim anne yani besigim bu beebecodan almistim ogluma cok ama cok kullanisli kirilmadi istedigin yere tasiyabilirsin dune kadar oglumu yatrdim ama artik odasina koydum buyuk besige insallah bunu bebisim kullanacak artik tavsiye ederim senin bu besiktn hem gelinimiz hemde gorumcem kullandi hic iyi deil bi sure sonra demir yigini gibi geldi bana ortusu feln bozuluyo ama sen bilirsin canm benim benim besigimin sallamasida cok kolay
Screenshot_20171218-074019.png

kizlar gunaydin herkese dunden oglumu ilk defa odasinda yatirdim cocugum cok sukur rahatca yatti ama bn yatamadim sanki cocugu askere yolladim :rolleyes:aglayasim geldi yanima almak istedim en sonunda dayanamadim bnde odasinda bazada yattim 2. 3m cocugu olan annisler siz nasil oda ayirdinz nasil alisti bebisleriniz ya

Sagol canım ilgilendıgın ve sordugun için gecwn carsamba dra gıttım bebegın düştügünü parcaların kaldıgını söledi süreklı pıhtı düşüyor 13 gün dür kan görmekten bıktım bu çarsamba yıne kontrolüm var
Tıroıt için kan aldılar sayet sonuc ıyı degılse ondan dusebılecegını söledı dr sonucu carsamba sorucam ıyı bır dr arayısına gırdım sebeb tıroıt degılse rahım fılmı ıstıycem hayırlı sı bakalım ben de cındıyet ögrenecektım 12. Haftada olacaktım
Canım benim çok çok geçmiş olsun oğluma hamileyken lekelerim geliyordu böyle siyaha yakın kahverengi çamur gibi doktoruma sormuştum düşük riski mi var diye oda evet ama sağlıklı gebelik ne yaparsan yap düşmez demişti nitekim öyle oldu.benimde 2 düşüğüm bir dış gebeliğim var hatta dış gebelikten sağ tüpüm alındı şuan 8 ay sonra tek tüple hamile kaldım rabbim en doğrusunu biliyo gerçekten ve en doğru zamanı sende sakın üzme kendini rabbim daha güzelini nasip edeceği için zahmet veriyo herşeyin allahtan geldiğine hepimiz inanıyoruz çok şükürr rabbim tez zamanda tosun gibi sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlat versin ve gönlümüzdekini inşallah

Bi de insan kendini sucluyo acaba cocugumu besleyemedim mi su icemedim bundan kotu etkilendi mi diye icim icimi bitirdi. Annem bende de kardesimde de ilk 4 ay kafasini klozetten cikaramamis bu yuzden ben kendimi 4. Aya şartladim ins daha erken gecer.
İnsallah en gec 4te gecer canim, onunde bi ornek olmasi guzel. Benim ne yakinlarimda ne cevremde boylesi hic olmadi, agliyorum artik bulantidan mide agrisindan. Bu sefer de cocugu bunalima sokcam diye vicdan azabi, offf Allah yardimcimiz olsun

Öncelikle günaydınlar,
Biz de eşimle 1 yıldır bebek istiyorduk, 6 ay sonra oldu ama 7. haftada düşükle sonuçlandı malesef.
Sonrasında her ay tüm kontrollerimiz yapıldı hiç bir sorun yoktu ama olmuyordu, ayrıyetten bitkisel şeyler de deniyordum.
En son Ekim ayında doktorum rahim filmi verdi, onun da sonucu temizdi. Ve ben rahim filmi çekindiğim ay hamile kaldım çok şükür ki. Bence bir an önce rahim filmi iste istersen.

Düşenceli arkadaşım benım cokca sagol bılıyorum Rabbım en guzelıyle nasıp edecek en guzelıde 40 gunlukken ruh üflenıyor ya cennette 5 cennet ehlı benı beklıyor olacak kurtuluşa onlar sayesınde erecegım belkı kım bılır umutsuz olmak bize yakışmaz başımız gözümüz üstüne Rabbımızden gelene
Yaradan en iyisini bilir bize kabullenmek düşer şefaatçi meleklerimiz onlar bizim :KK200::KK15:

kizlar gunaydin herkese dunden oglumu ilk defa odasinda yatirdim cocugum cok sukur rahatca yatti ama bn yatamadim sanki cocugu askere yolladim :rolleyes:aglayasim geldi yanima almak istedim en sonunda dayanamadim bnde odasinda bazada yattim 2. 3m cocugu olan annisler siz nasil oda ayirdinz nasil alisti bebisleriniz ya

Ben oglum subatta 5 olacak 3 seneye yakin kendi odasinda ama uyuyordu ama uyuyana kadar basinda beklemem sartiyla. En az 40 dk mi aliyordu. Hamile kalinca babasi durumu ustlendi ve 1 hafta cesitli surprizlerle ugrasarak tek uyumaya ikna etti. :) simdilik cok rahatiz bakalim bozulmazsa iyi geceler opucugumuzu verip yatagia gidiyor

Canım parayla almıcam ki ilanı veren yakın arkadaşım beşiğide yakından gördüm zaten sağlam arkadaşım giderken bırakacak üstelik cibinliği yatağı ve yan koruma bezleriyle birlikte vericek tabi kısmet olursa inşallah
Hıı o zaman tabii daha iyi ben parayla alacaksın sandım hadi şimdiden hayırlı olsun o halde :)

2EB0Y2.png

Resim yüklendi mi bilmiyorum,henüz çok erken ama@bedef senin beşiği görünce danışmak istedim size, mobilya beşiğim ayrıyeten var ama ben ilk aylar rahatlık olsun diye görseldeki ürünü de almayı düşünüyorum. Şimdilik hepsi pembe seçili ama değiştirmek zorunda kalabiliriz, nihayet yüklendi ne zormuş arkadaş =) Yarında inşallah kontrolum var nasipse ultrason görüntüsünde atarım cinsiyet tahmin edersiniz =)
2EB0Y2.png
2EB0Y2.png
Ben de bundan almayi düşünüyor cnm ilk aylar kullanmak için hem de pratik olur kızım hâlâ Beşikte yatıyor bazayi sevmiyor kardeşi gelince de hemen yatağa alıp kötü hissetmesini istemiyorum o yüzden bundan alırım 6 ay a kadar kullanılır herhalde

Günaydın herkese. İki ay sonra ilk defa iş yerindeyim daha müşteri bakmaya baslatmadilar beni ama bu şekilde oturmak bile çok yorucuu nefesim kesiliyor kim demiş gebelik hastalık değildir diye :sinirli:
Canım Allah kolaylık versin sana biz tek olduğu halde zorlanıyoruz aman dikkat et

Eki Görüntüle 2080840 Güzel anneler günaydın. Beşik resimleri paylaşılmaya başlanmış. Bende ilk sene Chicco next to me düşünüyorum. Kullanan, duyan, bilen var mı?
Ben de bundan almayı düşünüyorum ilk zamanlar için. Büyüyen beşik almayı düşünmüyorum. Sonra herkes sıkılıyor onlardan. İkeadaki ahşap beşiklerden alıp sonraki zamanlar içinde montesorri yataklardan istiyorum. 3 yatak almış olucaz ama ben Allah nasip ederse ikinciyi de kısa zaman sonra istiyorum. Beşikleri birbirine devrederler :KK66:

Eki Görüntüle 2080840 Güzel anneler günaydın. Beşik resimleri paylaşılmaya başlanmış. Bende ilk sene Chicco next to me düşünüyorum. Kullanan, duyan, bilen var mı?
Onu bende gördüm çok kullanışlı bende bundan düşünüyordum maalesef evim toplamda 75 metrekare geçen ay baza ve yatağımı değiştirdim 180*200 aldım bebek benimle yatacak artık ona yer kalmadı ablamlar ve kuzenlerim çok memnun kaldılar gözü kapalı alabilirsin canım

Ben de bundan almayı düşünüyorum ilk zamanlar için. Büyüyen beşik almayı düşünmüyorum. Sonra herkes sıkılıyor onlardan. İkeadaki ahşap beşiklerden alıp sonraki zamanlar içinde montesorri yataklardan istiyorum. 3 yatak almış olucaz ama ben Allah nasip ederse ikinciyi de kısa zaman sonra istiyorum. Beşikleri birbirine devrederler :KK66:
Kesinlikle büyüyen yatak kim kullandıysa hepsi sonra başkalarına verdi

X