2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar.. dün ösym takvimine baktım ales mayıs kpss temmuz ortalarındaymış :bicak:yani allah nasip ederse tam bizim hamileliğin son günlerine veya lohusalığa denk geliyor..bu sınavlara girmeyi düşünen başka anne adayları var mıydı..çya da daha önce hamile veya lohusa olarak bu tarz sınavlara girmiş kişiler.. sizce nasıl olur..
Ben kpssye hazırlanıyordum doğumum kpss gününe denk geliyor ama ben yinede çalışmaya devam ediyorum şansımıza artık vardır her şeyde bir hayır

400 çok iyi fiyat bulmuşsun cnm bana da haber verir misin. hangi siteseydi birde?

N11 de 750ye kdr bulunuyo şu anda da.
Ya instagramda sponsorlu çıkmıştı. Ama bulamadım siteyi. Eğer sıfır bulamazsam da bebecruz ve tutumluannede çok temizleri oluyor. Hani şu çok pahalı bir ana kucağı var. Mom4 galiba adı. Normalde 1750 lira sitelerde 700 civarı. Denk getirirsem onu da almayı planlıyorum :KK66:

merhaba kızlar.. dün ösym takvimine baktım ales mayıs kpss temmuz ortalarındaymış :bicak:yani allah nasip ederse tam bizim hamileliğin son günlerine veya lohusalığa denk geliyor..bu sınavlara girmeyi düşünen başka anne adayları var mıydı..çya da daha önce hamile veya lohusa olarak bu tarz sınavlara girmiş kişiler.. sizce nasıl olur..

Yol cnm ben 8 sene önce atlattım o süreci. Kötü döneme denk gelmiş ama üzme kendini imkansız değil.

canım çok geçmiş olsun rabbim sağlık versin seni çok ii anlıyorum herşey Allah tan aynen çok doğru düşünüyosun inancımız bizi güçlü kılıyor.. Rabbim hepimizin hakkında en hayırlısını versin İnşallah

Rabbim sağlıcakla tekrar versin canım eğer sorun tiroid ise gluteni kes belli bir süre gaps beslenmesi yap canım

Canım benim çok çok geçmiş olsun oğluma hamileyken lekelerim geliyordu böyle siyaha yakın kahverengi çamur gibi doktoruma sormuştum düşük riski mi var diye oda evet ama sağlıklı gebelik ne yaparsan yap düşmez demişti nitekim öyle oldu.benimde 2 düşüğüm bir dış gebeliğim var hatta dış gebelikten sağ tüpüm alındı şuan 8 ay sonra tek tüple hamile kaldım rabbim en doğrusunu biliyo gerçekten ve en doğru zamanı sende sakın üzme kendini rabbim daha güzelini nasip edeceği için zahmet veriyo herşeyin allahtan geldiğine hepimiz inanıyoruz çok şükürr rabbim tez zamanda tosun gibi sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlat versin ve gönlümüzdekini inşallah

Öncelikle günaydınlar,
Biz de eşimle 1 yıldır bebek istiyorduk, 6 ay sonra oldu ama 7. haftada düşükle sonuçlandı malesef.
Sonrasında her ay tüm kontrollerimiz yapıldı hiç bir sorun yoktu ama olmuyordu, ayrıyetten bitkisel şeyler de deniyordum.
En son Ekim ayında doktorum rahim filmi verdi, onun da sonucu temizdi. Ve ben rahim filmi çekindiğim ay hamile kaldım çok şükür ki. Bence bir an önce rahim filmi iste istersen.

Yaradan en iyisini bilir bize kabullenmek düşer şefaatçi meleklerimiz onlar bizim :KK200::KK15:
Allah razı olsun hepınızden dualarınızı eksık etmeyın şu acizden Allah ne dılegınız varsa veraın kızlar sagolun varolun

Geçenlerde burda konuşmuştuk galiba evde bebeği görebilecek bir sistem olsa diye. Yapmışlar. Gördünüz mü bilmiyorum ama evde max yarım saat bakabileceğiniz bir cihaz yapmışlar. Kiralama sistemi ile alınıyor cihaz. Ama fiyat yazmıyor hiç bi yerde.

Aynen öyle... büyütüp kullanan hiç tanıdığım Yok. Hepsi verip çocuk Odası yaptı...
Evet çok kullanan yok ben eltiminkini görmüştüm onunkide büyüyen beşik büyütülmemiş haliyle bile 3 yaşına kadar kullanmıştı bu yaz gittik onlara açmış beşiği kız 5 yaşına geliyo hala yatabiliyor çok rahat yani kullanmak isteyen kullanıyor canım bende kısmetse öyle yapıcam

Ya instagramda sponsorlu çıkmıştı. Ama bulamadım siteyi. Eğer sıfır bulamazsam da bebecruz ve tutumluannede çok temizleri oluyor. Hani şu çok pahalı bir ana kucağı var. Mom4 galiba adı. Normalde 1750 lira sitelerde 700 civarı. Denk getirirsem onu da almayı planlıyorum :KK66:

Bilmiyordum o ana kucağını cnm baktım çok kullanışlıymış. Ne kdr çok masrafımızı olacak :)

O ana kucağına bende bayılıyorum ilk alacağımız ürün o olucak sanırım

Yaaa suna bakin:KK200:
DypNO1.png

Bilmiyordum o ana kucağını cnm baktım çok kullanışlıymış. Ne kdr çok masrafımızı olacak :)
Masraflı şeyler hem de çok. Aslında çok da az kullanılıyor hepsi. Bu Arada next 2 me satanların yorumlarını okudum hep 3 aya kadar kullandık yazmışlar.90 cm uzunluk varmış. Kafam karıştı. Sanırım başka markalarda da var. İyice araştırmak lazım. O kadar çok satan var ki. Bebecruzda ortalama 500 civarı. Hep 3 ay kullandık 3-4 kere kullandık yazmışlar. Çoğunun garantisi duruyormuş :işsiz:

Günaydın kızlar, midem o kadar kötü ki bulantı vs yok ama aşırı bi şişlik var 2 lokma yesem karnım taş gibi oluyor normal mi sizce

Kendini iyi hissedersen,doktorun da müsade ederse bence girebilirsin.Hastaneye de yakınsa yani.Benim önceki hamilelikte ilk zamanları yollamamıştı doktorum ama Muğla'dan Ankaraya gideceğim içindi sınava.Yakınsa gir kaçırma şansı.

ya 1 kez kürtajım var kürtaj yerimde hep acıdı 1 sene olmasına rağmen geçmedi:bicak: birde miniğim gidip aynı yere tutunmuş o yüzden korkuyorum birazda :KK23:
Korkma canım rahat ol , öncelikle basin sağ olsun , bu sefer daha sağlıklı hamilelik gecirirsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah , benim de 1 sene önce kürtajım oldu ve benim de bebeğim aynı yere tutunmuş yine kader işte ne yapalım her bebeğimizin kaderi aynı olacak değil ya bolca dua edelim bir şey olmaz Allah'ın izniyle , ama hapusuruk zamanı sancı bütün hamilelerde oluyor o da ayrı bir konu :halay:

Masraflı şeyler hem de çok. Aslında çok da az kullanılıyor hepsi. Bu Arada next 2 me satanların yorumlarını okudum hep 3 aya kadar kullandık yazmışlar.90 cm uzunluk varmış. Kafam karıştı. Sanırım başka markalarda da var. İyice araştırmak lazım. O kadar çok satan var ki. Bebecruzda ortalama 500 civarı. Hep 3 ay kullandık 3-4 kere kullandık yazmışlar. Çoğunun garantisi duruyormuş :işsiz:

Evet onu çok küçük yapmışlar, benimde ona dair tek endişem oydu. O yüzden chicconun lulaby park yatağı daha mantıklı geliyor.

Korkma canım rahat ol , öncelikle basin sağ olsun , bu sefer daha sağlıklı hamilelik gecirirsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah , benim de 1 sene önce kürtajım oldu ve benim de bebeğim aynı yere tutunmuş yine kader işte ne yapalım her bebeğimizin kaderi aynı olacak değil ya bolca dua edelim bir şey olmaz Allah'ın izniyle , ama hapusuruk zamanı sancı bütün hamilelerde oluyor o da ayrı bir konu :halay:
Bende 8 ay önce olmuştum benimki de aynı yere tutunmuş :) Onda kanama olmuştu şükür yok bu kez.Saglıkla tamamlayalım inşallah hepimiz.

Bende 8 ay önce olmuştum benimki de aynı yere tutunmuş :) Onda kanama olmuştu şükür yok bu kez.Saglıkla tamamlayalım inşallah hepimiz.
Amin canım inşallah , Allah isteyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin bana 1 veren Allah olmayanlara 2 versin 3 versin inşallah

X