2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

IMG_1781.PNG
Bende odasına böyle bir şey düşünüyorum ev küçük olunca zaten onun odasında boydan dolap yapmıştı eşim içinde yorgan yastıklar vardı onları kaldırdım mı tamamdır sadece halı ,avize ve bu yatağı alıcam

bak canm benim anne yani besigim bu beebecodan almistim ogluma cok ama cok kullanisli kirilmadi istedigin yere tasiyabilirsin dune kadar oglumu yatrdim ama artik odasina koydum buyuk besige insallah bunu bebisim kullanacak artik tavsiye ederim senin bu besiktn hem gelinimiz hemde gorumcem kullandi hic iyi deil bi sure sonra demir yigini gibi geldi bana ortusu feln bozuluyo ama sen bilirsin canm benim benim besigimin sallamasida cok kolay Eki Görüntüle 2080823
Canım kalite olarak nasıl bilmiyorum zaten araştırıyorum, ama fiyatı çok uygun geldi iki ay idare etse yeter bana mobilya beşiğim de sallanıyor zaten =)

Kızlar bu arada kontrolden dönüyorum eve gidince resim yüklerim inşallah, bebeğim 8 haftayı geçmiş görünüyor, hatta 9 haftalık var dedi doktor çok şaşırdım :oops: büyümüş 2.5 cm olmuş :-) kalp atışlarını d duydum çok şükür
masallah masallah gozun aydin cnm darisi cinsiyet ogrenmelere :)

Dün bende e -bebeğe gittim bulantım tuttu dolaşamadım ama çok güzel kıyafetler ciciler var kızlar lohusa takılmarıda var :KK200::KK200::KK200:

Kesinlikle büyüyen yatak kim kullandıysa hepsi sonra başkalarına verdi
Bende büyüyen yatakta çok kararsızım çok hantal duruyor sabit ağır ve çek altını temizle sıkıntı odadan odaya taşıma yok benim düşüncem aslında bunlar gibi :)

Eklentiler

• 34260C09-BD74-4E47-BBD2-06A7B9F65207.jpeg
    34260C09-BD74-4E47-BBD2-06A7B9F65207.jpeg
    6,1 KB · Görüntüleme: 52
  • 778EAD2C-8629-4687-816D-598829DE535D.jpeg
    778EAD2C-8629-4687-816D-598829DE535D.jpeg
    28,5 KB · Görüntüleme: 49
Ben de bundan almayı düşünüyorum ilk zamanlar için. Büyüyen beşik almayı düşünmüyorum. Sonra herkes sıkılıyor onlardan. İkeadaki ahşap beşiklerden alıp sonraki zamanlar içinde montesorri yataklardan istiyorum. 3 yatak almış olucaz ama ben Allah nasip ederse ikinciyi de kısa zaman sonra istiyorum. Beşikleri birbirine devrederler :KK66:

Evet cnm bende. Abimler düşünüyo, kuzenim düşünüyo, yeğenlerime veririm diyorum verdiğim para boşa gitmez. Bende büyüyenlerden istemiyorum, ilk başta ben sıkılırım :)

Onu bende gördüm çok kullanışlı bende bundan düşünüyordum maalesef evim toplamda 75 metrekare geçen ay baza ve yatağımı değiştirdim 180*200 aldım bebek benimle yatacak artık ona yer kalmadı ablamlar ve kuzenlerim çok memnun kaldılar gözü kapalı alabilirsin canım

Aynen cnm benim de yatağım 180*200. Benimde şu anda odamda yer yok. Gerçi ben ev değiştirmeyi düşünüyorum ama bu beşikteki hem eğimli durma özelliği, hem yanlarının file olması çok hoşuma gitti. Sizinkilerin memnun kalmasına da sevindim, küçük gelir bebek sıkılır mı diye endişem vardı

X