2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Maşallah inşallah Benim ve benimle aynı sorunu olan olmayan herkesin hep sağlıklı olur dua ediyorum

mor olur mu ya ? walla ben çok beğendim ama yapabilir miyim ondan da emin değilim tam karar veremedim ki

Canım yaşım 33 oldu 18 yaşında bile giren insanlar var menopoza bu biraz genetik sanırım benim ablam 40 yaşında 2. Çoçuğunu doğurdu düşün canım eğer imkanın varsa burada ismi geçiyor erbil yağmur olması lazım yumurta rezevri düşük hastalarda olumlu sonuçlar alıyor onu araştır zaten en son görüştüğüm Prof. Periantoloji yani riskli gebelik uzmanı şunu dedi rahim zarar görürse asla hamile kalamazsın buna yumurta donasyonuda dahil dedi aman dikkat et rahmini herkese elletme

Bebegine guven canim benim oglumda da down sendromu riski wardi doktor amniyosentez onerdi aldrmayi teklif etti Ben Nolursa olsun dedim sapasaglam dogdu çok çok șükür Sen inan ve dua et Saglikla kucagina alirsin İnşallah
Hay hay maşallah yerim ben o paşayı inşallah amin canım herkese dua ediyorum kendimde dahil

Canim bizimkiler yaz bebesi olacak orgu puset ortusu kullanisli olmaz kis ayina kadar zaten biraz buyurler puset kullanilmaz cok fazla...cok hevesin varsa bebek arabasi icin dikdortgen orebilirsin seneye bu vakitler 4,5 aylik olacaklar ins yelek patik kullanilir bol bol.. oglum temmuz bebesiydi ilk uc ay cit citli ve tek alt kullandik penye battaniyeler cok kullanisli oluyo

Anladım canım o zaman hayırlısı hakkınızda dua ediyorum dualarımdasın rabbim hayırlı bir kapı açsın sana ve bebeğine

Slm kizlar nasilsiniz gecmisi okuyamadim iki haftadir annemdeyim kardesim yarin askere gidiyor gelen giden cok oluyo firsatim olmuyo hic okumaya yazmaya ins herkes iyidir bebisler iyidit bulantilar kusmalar bitmistir... daha kalp atisi icin gidemedim hayirlisi Allahtan.. birde grip oldum dr gittim hic bisey veremedi ins daha ilerlemez

Geçmiş olsun cnm ıhlamur çayı felan iç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…