2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ya bana bi akıl verin

örgü işlerini çok severim... şimdi de penye ipten puset örmeye taktım kafayı

aslında kafamda iki soru var . Birincisi acaba o puseti kullanabilir miyim ? ikincisi de hangi renk yapsam henüz cinsiyet belli değil hem kız hem erkege gidecek renk arıyorum hadi bi el atıverin kurtarın beni :KK17::KK17::KK17:
Bence çok kullanışlı değil ama hoşta duruyor ❤️ Gri bence ikisine de uyacaktır . Cinsiyetine göre de üzerine çiçek böcek motif yaparsın yada aksesuar vs gibi bişey takarsın . Eline bileğine kuvvet bize de göster başlarsan ❤️

Selam kızlar ben sürekli takipteyim sizi okuyorum fakat yazmak için hiç fırsatım olmuyor. Akşam da eve gidince erkenden uyuyorum. Ama dualarım sizinle. İzmir li arkadaşlarım ben Egepol hastanesine gitmeye karar verdim geçen hafta ilk defa gittim ve çok memnun kaldım doktordan. Oraya karar vermemin sebebi güzel bi hastane ve yenidoğan yoğun bakım ünitesi mevcut

aslında kafamda iki soru var . Birincisi acaba o puseti kullanabilir miyim ? ikincisi de hangi renk yapsam henüz cinsiyet belli değil hem kız hem erkege gidecek renk arıyorum hadi bi el atıverin kurtarın beni :KK17::KK17::KK17:
Canim ona emek harcama cok kullanisli olmuyor cunku baska seyler or hirka yelek patik gibi

20171214_102656.jpg
yükledim minnosumu:nazar:

Merhaba pıtırcıkların güzel anneleri bir program yükledim play store dan hafta hafta gebelik takibi çok güzel bilgiler var içinde aklınıza takılanların cevabı bile var tavsiye ederim siz de yükleyin minik kuşunuzu takip edin

Açıkcasi ben hayat hastanesinden memnun kalmadim ipek di dr ilk cocuguma ona gittim ama tepecik ege dogum evinde dogum yaptim mecburen 33 haftalik dunyaya geldi teli acmiyolardi dogum yapcagim zaman ortada kaldim hastasinin arkasinda durmadi biraz rahatsizligim vardi enfeksiyon atesleniyodum senin dogumunu yapamam dedi 32. Haftada kalakaldım.
Hadi ya çok ilginç o zaman orayı brakmakla haklıymşm

Cnm bncede başka bişey ör puset nsl bişey emin deilim ama kangru gibi taşınanlardansa bn onları hiç beğenmiyorum bebekler eziyet çekiyor sanki içinde... ama renk olarak annem hep bişeyler alır bnde mor sarı kırmızı ve yeşil al derim genelde kız içinde erkek içinde uygun olur...

Eşim özürlü olacaksa biz ölünce ne yapar kim bakar diye düşünüyor canım ondan dolayı
Hersey allahtan canim. Benm bi komsumun cocugu icin %100 engelli teşhisi koydular. Hatta bir kac dr gtti. Hepsi ayni seyi soyledi ama bebek çok saģliklı bi şekilde dünyaya geldi. Ailesi aldirmak istemedi. Veren de allah alan da allah dediler ve aldirmalar. Smdi kocaman oldu hatta.

X