2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Benimki gibi canım sağa doğru erkek :emir_bebek:
Bende erkek hissediyorum canim tabi sağlıklı olsunlar hiç farketmez. Bu arada senin adına çok sevindim bence bebegin sağlıkli doğacak hiç canini sıkma benim kuzenimde çok ağır ilaçlar kullaniyodu hamileliginide geç farketti her doktor bu bebek özürlü olur aldir dedi hiç olumlu konuşan olmadı ama sağlıklı cin gibi oğlu oldu. Seninkide öyle olacak hiç canini sıkma

Kızlar çok korkuyorum bi yere gidecektim yanlış yerde inmişim baya yürüdüm siyaha yakın incecik az bi akıntı gelmiş bişey olmaz degil mi eşim de şehir dışına gitti akşam doktorumu görücem komşumuz ama akşama kadar çok tedirginim

Kizlar banada bakin yaa merak ettim. Karından ultrasonla 9 haftalik

Eklentiler

• 20171206_123800-1.jpg
    20171206_123800-1.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar benimkine de bakar mısınız kese içindeki şekli sürekli değişiyor

Eklentiler

• 8D6C1C6E-614F-42E7-B6DD-48FE79AD50C3.jpeg
    8D6C1C6E-614F-42E7-B6DD-48FE79AD50C3.jpeg
    35,1 KB · Görüntüleme: 72
  • B8F4CEA4-D35C-40D5-B38B-D1A5973E6158.jpeg
    B8F4CEA4-D35C-40D5-B38B-D1A5973E6158.jpeg
    30,6 KB · Görüntüleme: 71
Var cnm bn batım erkek cıkıyo fasulye gibi ztn alttan görüntü
İsmimin yanında ki ok a basınca o mesaja gidiyor

Nerde canım ben görmedim göndersene tekrardan
Oka bas canm

mor olur mu ya ? walla ben çok beğendim ama yapabilir miyim ondan da emin değilim tam karar veremedim ki
Olur tabi koyu mor bnm var öyle mor renk annem aldı popsunda patlıcan var zıbının :))

Alttan ise senin erkek cnm sanırım benimkide alttan ve böyle duruyo sanki :))bakalm bende çok merak ediyorum..ilki erkek benim bakalım bu nsl olacak inşallah sağlıklı olurlar en önemlisi o
Sanrm erkek cnm bncede herkez yanılacak sanrm :) sağlıklı olnda

Gördüm canim :) bencede erkek kesesi duruşu erkek gibi çok heyecanli yaa biran önce öğrensek cinsiyetleri :)
Ewt cok heycanlı haftaya dr belki tahmini söyler

E efecikim öncelikle geçmiş olsun canım... dikkat etmek gerekiyor ama olacaksa da oluyor maalesef bu tür rahatsızlar

pusete gelince haklısın galiba yaz sıcağında çocuk onun içinde ne yapacak dimi aslında çokta heveslendim ama neyse artık başka bişiler örerim bende mesela banyoya kutu örülebilir eşyalarını koymak için ya da bebiş için kullanılacak ufak tefek şeyler için dimi

ayprensesii ayprensesii mor bende tamam :)

Kızlar çok korkuyorum bi yere gidecektim yanlış yerde inmişim baya yürüdüm siyaha yakın incecik az bi akıntı gelmiş bişey olmaz degil mi eşim de şehir dışına gitti akşam doktorumu görücem komşumuz ama akşama kadar çok tedirginim
Renk kırmızı deilsem endişelenme ama yat dinlen yada otur uzun süre ayakta kalma

Sagol canim...

Oglum acemiligime geldi bi suru yelek ordum minicik minicik hepsi yaz ayi oldugu icin hic birini kullanmadim hani oreceksende az buyuk or yelek falan.. ilk alti ay cok hizli buyuyorlar gecen ay giydigini bi ay sonra giyemiyo... he kizlar bide nacizane tavsiyem ayakli altlar ve ayakli tulumlar kullanisli olmuyo hic:süslü:
E efecikim öncelikle geçmiş olsun canım... dikkat etmek gerekiyor ama olacaksa da oluyor maalesef bu tür rahatsızlar

pusete gelince haklısın galiba yaz sıcağında çocuk onun içinde ne yapacak dimi aslında çokta heveslendim ama neyse artık başka bişiler örerim bende mesela banyoya kutu örülebilir eşyalarını koymak için ya da bebiş için kullanılacak ufak tefek şeyler için dimi

:KK66: tamamdır bak annemdeler sanrm aynı deil ama bunlara çok benziyor

Eklentiler

• 20171214_131043.png
    20171214_131043.png
    412,2 KB · Görüntüleme: 73
  • 20171214_131102.png
    20171214_131102.png
    335,1 KB · Görüntüleme: 76
Sagol canim...

Oglum acemiligime geldi bi suru yelek ordum minicik minicik hepsi yaz ayi oldugu icin hic birini kullanmadim hani oreceksende az buyuk or yelek falan.. ilk alti ay cok hizli buyuyorlar gecen ay giydigini bi ay sonra giyemiyo... he kizlar bide nacizane tavsiyem ayakli altlar ve ayakli tulumlar kullanisli olmuyo hic:süslü:

walla canım iki oğlum var ikisi de kış ayında doğdu biri ekim biri şubat doğumlu o yüzden yazın nasıl olur ne giyer ne eder hiç bilmiyorum acemi olucam bunda sanırım

oyyy çok güzel bunlar yaa
Teşekekür ederm cnm annem saolsn bana bişy bırakmıyor nerdeyse herşeyi aldı yada alıcam dior :) şimdi de biberon alıcam dio :)
Rabbim sağlıcakla kullanmayı nasip etsin inşallah ..
Bnmde örmek istediğim bi oyuncak var ama becerebileceğimden emin deilim

Eklentiler

• Screenshot_20171214-131547.png
    Screenshot_20171214-131547.png
    190 KB · Görüntüleme: 77
X